Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marzec 19, 2024, 05:09:57
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  za stara na taniec ?
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj
Autor Wątek: za stara na taniec ?  (Przeczytany 16606 razy)
kejti775
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Sierpie? 26, 2010, 10:40:46 »

hej , mam 14 lat i bardzo lubie tanczyc . Wychodzi mi to nawet nieźle . Chciałabym zapisać się do klubu w moim mieście ale ludzie w moim wieku są już na zaawansowanym etapie  a na początkującym tacy ze 2-3 lata młodsi ode mnie...co mam zrobić ?  ???
większość ludzi mówi mi że jestem już za 'stara' na taniec . pliska , powiedzcie co o tym sądzicie ?
Zapisane
urszula
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesie? 21, 2010, 12:02:06 »

nigdy nie jest się za starym!
Zapisane
mattt
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopad 05, 2010, 12:42:14 »

jesteś jeszcze młoda, właściwie jak pisze poprzedniczka- na taniec jest zawsze czas :)
Zapisane

My Seo blog - pozycjonowanie
picekdesign
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Grudzie? 07, 2010, 09:45:40 »

Ja bym powiedział, że to odpowiedni wiek :)
Zapisane

Jeśli chcesz pozbyć sie stresu przed egzaminem na prawo jazdy to moim zdaniem najlepszym sposobem jest hipnoza :)
misterherbata
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Grudzie? 08, 2010, 03:05:38 »

Zgadzam się z Urszulą, na taniec nigdy nie jest się zbyt starym  8)
Zapisane

~Mister Herbata~ poleca:
Gratisowa nawigacja w telefonie Nokia.
Klawy sklep z muzyką.
markolo
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Grudzie? 09, 2010, 12:33:14 »

Nie rozumiem jak osobie mającej 14 lat można powiedzieć, że jest na coś "za stara"...? Przecież to absurd. Nie jesteś na nic za stara, chcesz tańczyć - tańcz, chcesz śpiewać - śpiewaj. Jesteś jeszcze bardzo młodą dziewczyną (praktycznie dzieckiem), możesz ułożyć swoje życie jak tylko chcesz.

Nie słuchaj ludzi, którzy mówią że czegoś nie możesz, a tym bardziej mówiących, że jesteś na coś za stara.
Zapisane

Specjalność - usługi logistyczne
annanicola
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Grudzie? 11, 2010, 04:41:14 »

to jakis absurt!!

mam 22 lata i rownie w swoje urodziny zapisalam sie do szkoly i zaczelam kurs tanca towarzyskiego i wiecie co wam powiem

jestem najmlodsza w grupie sa osoby ktore maja nawet 50 pare lat

chce zauwazyc ze oni liczas ie z tym ze nie beda startowac w turniejach wiekszosc ludzi wie ze nie chce startowac w turniejach ale to jest taniec taniec to nie turnieje to rozkosz dla naszego ciala.

tak wiec to bzdura ze bedac w tak mlodym wieku
Zapisane
locust
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : Grudzie? 14, 2010, 12:09:36 »

Ja mam 32 lata i dopiero teraz zapisałem się na kurs tańca. Nie żałuje, a wręcz przeciwnie! Z każdą przebytą lekcją tańca czuję, że podoba mi się coraz bardziej !
Zapisane

:: polecam - konferencje :: przyprawy ::
Arturo
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Grudzie? 15, 2010, 02:22:46 »

14 lat hoho :P to dopiero można zaczynać tańczyć :P nie no a tak serio to na taniec nigdy za późno.
Zapisane
anatolo
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : Grudzie? 17, 2010, 02:28:47 »

Tańcz, za 10 lat możesz być prawdziwą profesjonalistką!
Zapisane

Majka85
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : Grudzie? 17, 2010, 03:16:20 »

No pewnie, jesteś jeszcze młoda. Oczywiście, żeby dogonić rówieśników będziesz musiała na początku ciężej pracować. Ale jeżeli czujesz, że taniec sprawia Ci radość, nawet nie zastanawiaj się.
Zapisane

klaudia00
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Grudzie? 19, 2010, 11:25:51 »

A ja mam również pytanie podobne do założycielki tego wątku. Od dziecka fascynowałam się tańcem , uczyłam się nawet sama w domu różnych styli , chodziłam mając jakieś 10 lat  na pojedyncze warsztaty w ferie. Lubię to robić, a wręcz kocham, ale nigdy nie miałam możliwości zapisać się do jakiegoś klubu, co było moim marzeniem od dziecka i zostało nim do dziś. W tej chwili mam 16 lat, co prawda w 2011 już 17 i bardzo chciałabym od stycznia zapisać się na hip-hop, myślicie, że to już za późno? Czy jeśli robi się to co kocha i jest się z tym szczęśliwym, to trzeba się spełniać w tym ?
Zapisane
Majka85
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : Grudzie? 21, 2010, 08:48:36 »

Nie stawiaj tylko wszystkiego na jedną kartę. Wiadome jest, że aby karierę zrobić na tańcu trzeba się strasznie natrudzić. Mogą jeszcze pojawić się w międzyczasie kontuzje, które zniechęcają do dalszych treningów. Zapisać się oczywiście! Nie ma co się zastanawiać trzeba robić to co się kocha, lecz należy także się uczyć i zdobyć zawód, żeby w razie „w” mieć z czego żyć.
Zapisane

Soks
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : Grudzie? 26, 2010, 12:51:19 »

Ja myślę, że jest to idealny wiek na rozpoczęcie nauki tańca :) Na taniec nigdy nie jest za późno.
Zapisane

do-tanca.pl
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : Stycze? 16, 2011, 04:02:07 »

Twój wiek jest idealny.
Zapisane

Sklep Taneczny
www.do-tanca.pl
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| https://dania-polska.pl || Busy polska dania || https://doszwecji.pl/swiadczenia-pracownicze-w-szwecji/ || Pisanie prac magisterskich || https://aktinet.pl/235-za-godzine-to-ile-za-rok/ |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC