Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 19, 2024, 10:59:42
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Warsztaty JAZZ/MODERN w Jagielski Dance Project - Toruń
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Warsztaty JAZZ/MODERN w Jagielski Dance Project - Toruń  (Przeczytany 1357 razy)
Inulek
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« : Wrzesie? 22, 2011, 01:24:39 »

INSTRUKTORZY:


Grzegorz Pańtak – MODERN JAZZ UNDERGROUND

Tancerz – solista Kieleckiego Teatru Tańca, pedagog tańca jazzowego, choreograf. Absolwent Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu oraz AWF w Katowicach. Wiedzę z zakresu stylów tańca jazzowego poszerza systematycznie u pedagogów paryskich szkół tańca. Tańczył partie solowe w spektaklach Kieleckiego Teatru Tańca w choreografii: Elżbiety Szlufik – Pańtak, Iry Nadii Kodiche, Zofii Rudnickiej, Piotra Galińskiego, Thierrego Vergera, Alaina Bernarda, Jacka Tyskiego, Bill’a Goodson’a oraz własnych. Był półfinalistą prestiżowego Międzynarodowego Konkursu Baletu i Tańca Współczesnego w Nagoi w kategorii modern – Japonia (2005). Jako choreograf realizuje także programy rozrywkowe i koncerty telewizyjne: koncert teatralny Femme Fatale Justyny Steczkowskiej, You Can Dance – Po prostu tańcz! Jest wykładowcą tańca jazzowego w Wyższej Szkole Umiejętności w Kielcach, na Uniwersytecie Rzeszowskim i Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie (pedagogika baletu).

 

Natalia „Ruda” Madejczyk - JAZZ


Przez 11 lat trenowała gimnastykę artystyczną w łódzkim klubie UKS41. Przez ten czas wiele się nauczyła- przede wszystkim dyscypliny, ciężkiej pracy, wytrwałości i determinacji. Później w jej życie wtargnął taniec. Zaczęła trenować w formacji tanecznej „V6”, gdzie próbowała różnych stylów tańca (modern, jazz, hip hop). W między czasie jeździła na warsztaty taneczne organizowane w Polsce i szkoliła się pod okiem takich choreografów jak Jay, Piotr Jagielski, Thierry Verger, Witold Jurewicz, Jacek Owczarek, Leszek Bzdyl. Technikę szkoliła u wielu instruktorów m. in: Molly Molloy , Andrew Stone – jazz, Kimberley Taylor i Sisco Gomez – new age hip hop, Jimmy Williams – locking. Natalia wzięła również udział w pierwszym tanecznym show – Selections The Carefree Dance Academy, nadawanym na Viva Polska. Wystąpiła w I edycji programu You Can Dance, gdzie dotarła do finałowej trójki. Następnie spędziła pół roku w Nowym Jorku, w Broadway Dance Center gdzie pobierała nauki u źródła- Lee Daniel – hip hop, Molly Shanahan, Winifred Haun – modern, Jeff Hancock, Eddy Ocampo, Wilfredo Rivera, Dionna Pridgeon – jazz. Obecnie jeździ po całej Polsce prowadząc warsztaty, występuje w przedstawieniach oraz musicalach- „Metropolish”, „Strajk” i wielu innych. Ucząc tańca i układając choreografie wykorzystuje techniki takie jak jazz, modern i hip hop, które w niezwykły sposób łączy i modyfikuje. Każda jej choreografia jest niezwykła i niepowtarzalna. Natalia to dojrzała i wszechstronna artystka, która Was zainspiruje i zmotywuje do dalszego rozwoju. Zajęcia prowadzone przez Natalię zwracają uwagę na wykorzystanie głębokich mięśni jako podstawę do kontrolowania ciała podczas ruchu. Choreografia jest dynamiczna, wykorzystująca izolacje oraz zwracająca uwagę na zmieniający się rytm w danym utworze muzycznym.

 

Piotr Jagielski – LYRICAL JAZZ

Tancerz i choreograf technik jazzowych, wzbogaconych elementami tańca współczesnego, contemporary, funky i hip-hopu. W roku 1996 wyjechał do Szwajcarii gdzie ukończył Szkołę Taneczno-Teatralną w Zurichu (Zurich Dance Theater School). Uczestniczył w spektaklach Szwajcarskiego Baletu Kameralnego wystawianych na całym świecie. Brał udział w produkcjach musicalowych, m.in. “Melissa”, “Twist of Time” i “Space Dream”. Był tancerzem najpopularniejszej w Szwajcarii stacji telewizyjnej: SF-DRS 1 (programy: Bennissimo, Takito). Od lat współpracuje z wybitnymi pedagogami tańca, do których należą m.in. Richard Hevey, Jacqueline Beck, Annatina Hug, Marc Wuest i Luciano di Natale. Jest autorem choreografii w programie You Can Dance – Po prostu tańcz!, spektakli tanecznych Teatru „Rampa” w Warszawie, Teatru Rozrywki w Chorzowie i serialu „Tancerze”.

 

Program warsztatów:

sobota 8.10 / niedziela 9.10

 

jazz 11.00-12.30   Natalia Madejczyk   gr. śr./zaaw.

modern jazz 12.45-14.15   Grzegorz Pańtak   gr. śr./zaaw.

jazz 14.30-16.00   Natalia Madejczyk   gr. pocz.

modern jazz 16.15-17.45   Grzegorz Pańtak   gr. pocz.

lyrical jazz 18.00-19.30   Piotr Jagielski   gr. śr./zaaw.

 

Cennik:


Opłata za zajęcia uzależniona jest od ilości kursów i terminu wpłaty.

opłata do 03.10.2011


1 kurs – sobota + niedziela – 70 zł (2x 90 min)

2 kursy – sobota + niedziela – 130 zł (4x 90 min)

3 kursy – sobota + niedziela – 160 zł (6x 90 min)

 

opłata po 03.10.2011


1 kurs – sobota + niedziela – 90 zł (2x 90 min)

2 kursy – sobota + niedziela – 150 zł (4x 90 min)

3 kursy – sobota + niedziela – 180 zł (6x 90 min)

 

Zapisy na stronie szkoły www.dancepro.pl

 

Serdecznie zapraszamy
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| https://aktinet.pl/ile-procent-z-90-wynosi-72/ || https://doszwecji.pl/szwedzkie-zabawki-drewniane/ || Spis aptek || https://aktinet.pl/czym-chrzescijanstwo-rozni-sie-od-innych-religii/ || Drukowanie tkanin |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC