Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecie? 20, 2024, 01:44:41
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  zabawki
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: zabawki  (Przeczytany 57 razy)
Zenek09014
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Lipiec 19, 2022, 10:17:47 »

Witam, nie macie pojęcia skąd kupić zabawki? Z tego co wiem to na stronie https://elemele.com.pl/ znaleźć można naprawdę ogromny wybór zabawek. Uważacie, że kupowanie zabawek z sieci jest bezpieczne? Jak jest z jakością takich zabawek?
Zapisane
bartek131
Ekspert
*****
Wiadomości: 946


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 21, 2022, 08:06:10 »

Szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu z zabawkami dla dzieci. Co możecie mi polecić?

jelito grube
Zapisane
fajterka
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 351


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Pa?dziernik 13, 2022, 12:28:21 »

nasz syn uwielbia gry planszowe :) i puzzle, wiec to najczesciej staram sie kupowac. Ostatnio zamowilam dla niego bardzo fajną planszówkę ,,Woolniej'' :) plansza w formie grządek, drewniane pionki, kolorowe ładne karty ;)
Zapisane
kolka
Użytkownik
**
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 27, 2022, 11:46:23 »

Jeżeli o mnie chodzi, to ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć jakieś ciekawe prezenty dla najmłodszych członków mojej rodziny. Konkretnie zależało mi na zabawkach i grach planszowych i widziałam że na stronie tego sklepu https://www.taniaksiazka.pl/klocki-lego-minecraft-dla-dzieci-c-5623_5632_11523.html można je dostać w bardzo dobrej cenie. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek tam coś zamawialiście.
Zapisane
freedancer
Ekspert
*****
Wiadomości: 808


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Stycze? 13, 2023, 06:40:06 »

No zobaczcie sobie również, jakie tutaj   www.fokastara.pl   są oferty - bo według mnie są naprawdę kuszące i wiele aukcji promocyjnych można znaleźć. Ja właśnie też teraz będę bardziej tam się już rozglądać, ponieważ szukam dla chrześnicy prezentu, a nie do końca jeszcze mam pomysł co kupić. Może kupię drewnianą kuchnię do zabawy, a  może coś innego...
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| Busy dania polska || druk cyfrowy na tkaninach || gotowe prace dyplomowe || Praca licencjacka dziennikarstwo |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC