Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 11, 2024, 04:05:20
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Nieruchomości
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Nieruchomości  (Przeczytany 460 razy)
edek32
Ekspert
*****
Wiadomości: 794


Zobacz profil
« : Listopad 08, 2021, 10:11:45 »

Mojemu znajomemu powiedziałem ,że na pewno bardzo dobrze zrobi jak wejdzie na stronę https://www.nieruchomosci.orange.pl/ . Na tę stronę wchodzi bardzo dużo osób.
Zapisane
buła
Użytkownik
**
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Listopad 09, 2021, 02:55:12 »

na pewno! a ja  fajne duże osiedla widziałam w Poznaniu, nawet znajomi tam kupili mieszkanie na osiedlu Atal Warta Towers, bo to bardzo atrakcyjna lokalizacja pod wieloma względami, zwłaszcza jeśli chodzi o komunikację

Zapisane
wrona88
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopad 15, 2021, 10:16:35 »

Gdy sprawa dotyczy sprzedaży nieruchomości, musisz uzbroić się w cierpliwość, bo może to trochę potrwać. Warto przy tej okazji podjąć współpracę z firmą GRB Nieruchomości. Jej skup nieruchomości Gdynia na pewno zagwarantuje Ci korzystne warunki sprzedaży.
Zapisane
chacman14
Ekspert
*****
Wiadomości: 883


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 11, 2022, 02:58:25 »

Mnie temat nieruchomości teraz bardzo ciekawi. Na pewno zerknę na to co polecacie.


_______________________
firmy projektowe warszawa
Zapisane
baletek
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 109


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Luty 23, 2022, 11:58:58 »

W temacie wynajmu nieruchomości, dużo do zaoferowania ma wrocławska firma : https://kimorent.pl/. Lokale do wynajęcia są w bardzo dobrej cenie. Osiedla położone albo w okolicach Wrocławia albo w samym Wrocławiu. Zachęcam do przejrzenia oferty.
Zapisane
umcyk
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 345


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marzec 07, 2022, 05:24:06 »

no teraz te mozliwosci inwestowania sie mega rozrastaja, warto poczytac sobie o inwestycjach w projekty deweloperskie - ja wlasnie z takiej opcji korzystam na https://novafinances.pl/inwestycje/ - zarzadzaniem zajmuje  sie bezposrednio deweloper, a inwestor moze w spokoju cieszyc sie zyskami :)
Zapisane
martik
Użytkownik
**
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Marzec 14, 2022, 10:38:05 »

Decydując się na zakup nieruchomości warto sobie na spokojnie wcześniej wszystko sprawdzić. Tak żeby potem nie było niemiłych niespodzianek, mieszkania nie zmienia się co tydzień czy co miesiąc w końcu. Czasem to zakup na całe życie. Ja to nawet dowiadywałam się o zarządcę jak kupowałam mieszkanie w Warszawie. Okazało się, że już dłuższy czas jest Per modum i z tą firmą nie ma żadnych problemów. Działają tak jak trzeba.
Zapisane
bartek131
Ekspert
*****
Wiadomości: 946


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Lipiec 14, 2022, 09:38:47 »

Czy według Was obecnie warto inwestować w nieruchomości?

taxi Łeba
Zapisane
mega
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 157


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Sierpie? 08, 2022, 02:03:34 »

Myślę że warto ale nie wszędzie i uważam że inwestowanie w nieruchomości to dobry pomysł,  bardzo przypadło mi osiedle Modern Tower w Trójmieście i jeśli chodzi o inwestycje w mieszkanie pod wynajem to jest mój numer jeden w tej chwili
Zapisane
Andrzej1
Użytkownik
**
Wiadomości: 94


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Marzec 18, 2023, 07:47:26 »

Ja myślę, że w zakresie kwestii związanych z organizacją nieruchomości, to jednak możliwości jest cały czas sporo. Ja w tym temacie nie mam zbyt dużego doświadczenia, więc niczego szczególnego Wam nie podpowiem. Myślę, że dzisiaj w kazdym mieście funkcjonuje jakiś skup nieruchomości. Macie z tym jakieś doświadczenia?
Zapisane
Alf456
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 417


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Marzec 25, 2023, 01:37:35 »

Dostępna jest do Waszej dyspozycji agencja nieruchomości Poznań, taka jak Biuro, agencja nieruchomości Poznań - Grunt to Inwestycja - https://grunttoinwestycja.com/ . Szczegółowa oferta dostępna jest na ich stronie, dlatego po prostu sprawdźcie, co mogą Wam zaproponować. Na szukanie nieruchomości na pewno warto dać sobie odpowiedni czas i na spokojnie dobrać najlepsze możliwości.
Zapisane
darwinka
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 141


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Marzec 31, 2023, 12:00:57 »

Jak już wybraliście projekt to pomyślcie jakie instalacje będziecie chcieli tam umieścić. Nie mówię o elektryce czy ogrzewaniu, bo to oczywiste. Jednak takie rzeczy jak pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, klimatyzacja itp. Warto o tym pomyśleć i przeglądając projekty domów dopytać się czy możliwa jest adaptacja projektu pod tym kątem. Uwzględnienie w projekcie położenia niektórych urządzeń ułatwi później doprowadzenie do nich zasilania oraz innych koniecznych przewodów czy rurek :)
Zapisane
Quick
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 43


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Kwiecie? 12, 2023, 06:27:15 »

Obecnie mieszkam w bloku, ale planujemy z moją partnerką poszerzenie rodziny w ciągu najbliższych pięciu miesięcy. W związku z tym, rozważamy różne opcje dotyczące naszego miejsca zamieszkania. Chcemy zapewnić naszemu dziecku zdrowe i bezpieczne środowisko, w którym będzie mógł się rozwijać i bawić na świeżym powietrzu. Zależy nam również na tym, aby mieć miejsce, gdzie będziemy mogli spędzać czas ze znajomymi i rodziną w miłej atmosferze. Dlatego też, rozważamy zakup domy szeregowe koszalin, który spełniłby nasze potrzeby. Wiemy, że to duże wyzwanie, ale czujemy, że jesteśmy gotowi na ten krok i chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami na ten temat. Jeśli macie jakieś rady lub sugestie dotyczące zakupu domu, będziemy wdzięczni za podzielenie się nimi. Dziękujemy!
Zapisane
niebieski_kwiat
Ekspert
*****
Wiadomości: 970


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Kwiecie? 25, 2023, 09:30:46 »

Aranżacja mieszkania to nie lada wyzwanie. Wydaję mi się, że sam remont nie jest tak trudny, jak jego wykończenie, a szczególności wybór mebli i wszelkiego rodzaju dodatków.
Zapisane
dayna58
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Kwiecie? 26, 2023, 07:37:08 »

Hej! Od jakiegoś czasu rozglądam się za nowym miejscem zamieszkania i z tego powodu chciałabym się was zapytać gdzie warto szukać ogłoszeń z nieruchomościami? Myślicie, że warto w tym celu korzystać z tej strony internetowej? https://nieruchomosci.bazos.pl/ Będę wdzięczna za odpowiedź.
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| Co oznaczają geny? || https://aktinet.pl/jaki-procent-z-50-stanowi-liczba-14/ || tworzone przez nas prace mgr || Kiedy allel recesywny będzie widoczny w fenotypie? || https://herbcio.pl |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC