Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marzec 29, 2024, 09:31:36
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Obrazy do domu
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Obrazy do domu  (Przeczytany 1066 razy)
Baletnicaa
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 314


Zobacz profil
« : Listopad 02, 2021, 01:24:56 »

Na pewno warto pomyśleć o dekoracjach ściennych. One przydadzą się w każdym pomieszczeniu. Jeśli już zdecydujecie się na konkretny obraz to koniecznie pomyślcie o tym, aby go oprawić. Wszystko, co potrzebne, znajdziecie na stronie oprawa obrazów warszawa . Moim zdaniem wybór jest bardzo duży.

Zapisane
Hcei3o76
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Listopad 02, 2021, 09:08:01 »

mam podobne zdanie.
-
zestawy fotowoltaiczne
Zapisane
Madonna974
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Listopad 02, 2021, 11:05:52 »

ok
Zapisane
fajterka
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 346


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 24, 2021, 12:23:06 »

Dekoracje ścienne są super :) U nas w rodzinie tak już jest, że sporo z nas maluje, to chyba tak z pokolenia na pokolenie przechodzi. Sporo moich obrazów wisi u mnie w domu, zazwyczaj zamawiam sobie ramki a2 https://aluramy.pl/rama-aluminiowa-alu-g-42x59,4-a2  , oprawiam i jest :) Jeśli ktoś z was lubi zdjęcia, plakaty, to też można sobie takie ramki pozamawiać. Bardzo fajnie wyglądają i są wykonane naprawdę solidnie
Zapisane
Milka
Ekspert
*****
Wiadomości: 898


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Kwiecie? 04, 2022, 01:38:34 »

Moim zdaniem obrazy to fantastyczna dekoracja na ściany w domu ;) Wyglądają one według mnie dużo bardziej stylowo niż na przykład fototapety. Jeśli chodzi o kierunki w sztuce, to ja na przykład bardzo lubię naturalizm - głównie dzieła, których autorem jest Peder Severin Krøyer.
Zapisane
Juzan
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Kwiecie? 04, 2022, 05:56:18 »

Chodzi o jakieś repliki?
Zapisane
Ewelina33
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 147


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Sierpie? 03, 2022, 09:53:40 »

Zobaczcie sobie na obrazy mondriana, są w galeriach dostępne jego reprodukcje. To świetny artysta. Moim zdaniem jego działa będą pasowały do wielu wnętrz. Przejrzyjcie sobie. Można bez problemu znaleźć też innych świetnych artystów z tego czasu.
Zapisane
igła
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 425


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Stycze? 10, 2023, 08:02:24 »

Czy lubicie sztukę we wnętrzach, taką prawdziwą? Ja szczerze mówiąc tak. Uważam, że ma o wiele więcej charakteru niż zwykłe błyskotki bez przekazu. Bardzo fajnym miejscem do ich zakupu jest galeria sztuki online i polecam sobie tam zajrzeć
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| https://aktinet.pl/jak-czesto-przesadzac-dendrobium-farmeri/ || praca doktorska || Dlaczego system klasyfikacji stworzony przez Karola Linneusza został określony jako system naturalny? || czyszczenie fotowoltaiki || Forum edukacja |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC