Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecie? 20, 2024, 02:20:29
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  SPRZEDAŻ MIESZKAŃ
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: SPRZEDAŻ MIESZKAŃ  (Przeczytany 70 razy)
Pawel523525
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Pa?dziernik 28, 2021, 09:49:46 »

Witam, są tutaj osoby, które znają się na kupnie nieruchomości? Zastanawiam się gdzie warto szukać ogłoszeń dotyczących sprzedaży mieszkań. Dotychczas poza najpopularniejszymi portalami ogłoszeniowymi natrafiłem na https://korter.com.pl/ Co sądzicie o takim katalogu mieszkań i domów? Jest to dobre miejsce na znalezienie ciekawych okazji?
Zapisane
mega
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 155


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Listopad 11, 2021, 11:03:42 »

Na pewno tak, chociaż ja szukałam bezpośrednio u deweloperów. Mam już wybrane osiedle na którym kupię mieszkanie i zachęciła mnie nie tylko atrakcyjna cena ale również bardzo dobra lokalizacja bo zależało mi na bliskości terenów rekreacyjnych a osiedle Przystań Jasień jest właśnie położone blisko terenów zielonych ale dość łatwo stąd dojechać do wszystkich dzielnic Trójmiasta
Zapisane
wrona88
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopad 16, 2021, 09:08:32 »

W moim przypadku problemem okazał się niezapłacony podatek. Przeczytałam artykuł firmy GRB Nieruchomości sprzedaż nieruchomości a niezapłacony podatek od spadków i darowizn i po nim wiem co mogę zrobić. Na pewno też skontaktuję się z tą firmą.
Zapisane
martik
Użytkownik
**
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 18, 2021, 10:14:27 »

Na nieruchomościach to się zna mój zarządca w Warszawie i profesjonalnie się wszystkim zajmuje. A z samym wyborem konkretnego mieszkania to mi brat pomagał. Wszystko dokładnie obejrzał, ale nie było żadnej fuszerki. Ogólnie mam ładne i funkcjonalne mieszkanko, nareszcie swoje. Nawet Per modum czyli zarządca, pełna profeska.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2021, 04:54:28 wysłana przez martik » Zapisane
Deita
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 18, 2021, 10:23:40 »

Nie warto się pozbywać mieszkań
Zapisane
Jurek5375
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Listopad 19, 2021, 09:48:51 »

Według mnie w obecnych czasach nikt nie kupi mieszkania.
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| Zioła nasenne || praca magisterska przykłady || Pisanie prac rachunkowość || https://dania-polska.pl || Szpitale |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC