Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecie? 27, 2024, 10:15:08
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Dbanie o zdrowie
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj
Autor Wątek: Dbanie o zdrowie  (Przeczytany 913 razy)
wisniowaa
Ekspert
*****
Wiadomości: 767


Zobacz profil
« : Pa?dziernik 27, 2021, 09:32:56 »

Jak wyglądają wasze domowe apteczki? Czy sprzęty takie jak pulsoksymetr są obecne? Pytam ponieważ aktualnie tworzę listę niezbędnych lekarstw a także urządzeń medycznych które w razie czego mogą uratować życie. Fajnie jeżeli ktos mi podpowie i doradzi.
Zapisane
edek2223ssd
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Pa?dziernik 27, 2021, 05:49:05 »

Ja o swoje zdrowie bardzo dbam. Moim zdaniem zdrowie zawsze jest najważniejsze.
Zapisane

polonez
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 168


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopad 09, 2021, 05:52:59 »

Owszem, na początku trwania pandemii kupiłam, ale żeby jakoś specjalnie ciągle sprawdzać, to nie powiem. Na razie na szczęście nie było potrzeby. Bardziej jestem zainteresowana diagnozowaniem poprzez badanie rezonansem https://www.citomed.pl/pracownie/rezonansu-magnetycznego/zakres-uslug-36 Tylko to badanie jest tak dokładne, że można postawić dobrą diagnozę.
Zapisane
Eliza695
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 29


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 09, 2021, 06:22:59 »

Bardzo ważne jest dbanie o swoje ciało
ponieważ Ciało to nasz  „tymczasowy dom”
Pamiętajmy również jak ważny jest nasz rozwój duchowy

Zapisane
martik
Użytkownik
**
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Grudzie? 03, 2021, 09:37:58 »

Zdrowie to wiadomo, najważniejsza kwestia i trzeba o nie dbać jak najlepiej. A jak coś się dzieje i nie przechodzi, to zawsze lepiej skonsultować to z lekarzem. Tak jak mnie męczy przewlekła chrypa i też dostałam skierowanie do specjalisty, bo różne mogą być przyczyny.
Zapisane
Sapkowski
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Grudzie? 04, 2021, 10:49:01 »

Ja stawiam na naturalne środki, miód, czosnek, sok z malin
Zapisane

bartek131
Ekspert
*****
Wiadomości: 946


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Grudzie? 05, 2021, 11:15:25 »

W jaki sposób dbacie o swoje zdrowie? Czy staracie się zdrowo odżywiać?

skup aut Wrocław
Zapisane
Cyryl7456
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Grudzie? 06, 2021, 10:19:02 »

O zdrowie trzeba dbać przez cały czas.
Zapisane

MatMow87
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Grudzie? 09, 2021, 03:33:55 »

Ja staram się więcej ruszać :) Jest bardzo dobry trener osobisty w Krakowie, w Move Center - jak ktoś może sobie na takie treningi pozwolić, to szczerze polecam - nie ma lepszego motywatora!
Zapisane
Eliza695
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 29


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Grudzie? 09, 2021, 06:40:25 »

rozwój osobisty jest dla wielu ludzie niezbędny do osiągania wielkich sukcesów i
Zapisane
solon
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 112


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Grudzie? 09, 2021, 09:21:42 »

Poza ruchem i zdrową dietą, co oczywiście jest podstawą, warto jest zadbać o swoją edukację. To znaczy dużo czytać na temat zdrowia, jaki narząd za co jest odpowiedzialny i na czym się najbardziej skupić. Tutaj na przykład dbajonerki.pl można poczytać o nerkach i chorobach, które tego narządu dotyczą. Warto wiedzieć jaka dieta obowiązuje przy różnego typu schorzeniach i w jaki sposób unikać nieprzyjemnych sytuacji związanych z zachorowaniem. Co myślicie o dokształcaniu się w każdym temacie?
Zapisane
Bierksa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 113


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Grudzie? 12, 2021, 08:52:08 »

Samo się nie zadba co nie, trzeba sobie pomóc. Ja to niechętnie chodzę po lekarzach, no ale jak już trzeba to co zrobić. Ostatnio miewam problemy z łupieżem wiec chciałabym sprawdzić na sobie szampon nizoral. Mam nadzieje, że szybko pozbędę się tego problemu bo to nic przyjemnego.
Zapisane
Słomka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Grudzie? 14, 2021, 07:38:21 »

Jak dbać o zdrowie u osoby uzależnionej od alkoholu? Czy macie jakieś rady? Alkoholu nie można wiązać z lekami a niestety mój tata ma nadcisnienie i bardzo często "zapomina" o tabletkach :( szukałam już pomocy u psychologa który polecił mi ośrodek terapii Borowik ale jak mówię o tym ojcu to nie chce nawet słuchać..
Zapisane
dasma1
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Grudzie? 15, 2021, 01:13:32 »

Dbanie o zdrowie jest dla nas wszystkich kluczową sprawą. Warto też wiedzieć, na co powinno się zwracać uwagę, co powinno nas niepokoić i skłonić do wizyty u lekarza. Na https://antykoncepcjanamiare.pl/infekcje-intymne-z-czym-kobiety-borykaja-sie-najczesciej/  można doczytać o infekcjach intymnych, a dla nas kobiet to bardzo ważny temat. Bardzo przydatna wiedza moim zdaniem.
Zapisane
Yozzi
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Grudzie? 15, 2021, 11:54:41 »

Teraz jest to nawet ważniejsze, niż przedtem
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| https://doszwecji.pl/10-niedrogich-szwedzkich-marek-odziezowych-ktore-powinienes-znac/ || https://www.blueholiday.pl || Hafty || Przewozy do danii || https://herbcio.pl/ziola-na-obnizenie-cukru-we-krwi/ |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC