Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marzec 29, 2024, 01:26:28
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Chirurgia plastyczna
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Chirurgia plastyczna  (Przeczytany 407 razy)
niebieski_kwiat
Ekspert
*****
Wiadomości: 914


Zobacz profil
« : Wrzesie? 24, 2019, 04:51:32 »

Witam wszystkich forumowiczów ! Postanowiłam założyć tutaj nowy temat by podzielić się z Wami stroną https://chirplast.com.pl/ . Jest to Nowoczesny Ośrodek Chirurgii Plastycznej położony w Szczytnej, trzy kilometry od Polanicy-Zdroju. Skorzystałam z ich oferty w kontekście zabiegu jakim jest plastyka nosa i szczerze mogę powiedzieć, że jeśli szukacie czegoś w podobnym temacie to jest to idealne miejsce ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesie? 24, 2019, 04:53:04 wysłana przez niebieski_kwiat » Zapisane
rudzielec
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 181


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Pa?dziernik 18, 2019, 01:34:19 »

A pro po chirurgi plastycznej zapisała się na kilka zabiegów upiększających i okazało się,że będę musiała zostać tam w klinice na parę tygodni. Dlatego też zastanawiam się co powinnam wziąć ze sobą. W końcu to nie jest byle jaki szpital tylko renomowana klinika. Koleżanka twierdzi,że na pewno przyda mi się Szlafroki damskie. Myślicie,że to dobry pomysł?
Zapisane
martwita
Ekspert
*****
Wiadomości: 724


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopad 01, 2021, 06:59:22 »

Niestety coraz częściej można spotkać się z nieudanymi operacjami plastycznymi. Nic więc dziwnego, że kancelarie takie jak https://kancelaria-fideo.pl/ zaczęły się specjalizować w odszkodowaniach za błędy medyczne. Pamiętajcie zawsze o tym, aby ufać specjalistom w swoim fachu! To kluczowa kwestia.
Zapisane
chacman14
Ekspert
*****
Wiadomości: 855


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 03, 2021, 02:06:22 »

Co sądzicie o zabiegach medycyny estetycznej i czy sami z nich korzystaliście?

kotlyleszka.pl
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| Pisanie prac ekonomia || Ile masz lat, jeśli urodziłeś się w 1928 roku? || read more || Jakich zasobów naturalnych brakuje w USA? || Busy Polska-Dania |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC