Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marzec 29, 2024, 02:12:46
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Turnieje i zawody
| | |-+  Własny biznes
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Własny biznes  (Przeczytany 1652 razy)
rensia
Użytkownik
**
Wiadomości: 88


Zobacz profil
« : Sierpie? 25, 2021, 11:42:29 »

Przy prowadzeniu własnej firmy ważne jest to, aby zadbać o każdy detal. Koniecznie więc zapoznajcie się z różnymi przepisami - także tymi, które regulują takie kwestie jak oznaczenia. Polecam link: https://www.sklep.techemznaki.pl/piktogramy-chemiczne/ chemia piktogramy. Ta wiedza może się przydać.
Zapisane
sosunia
Użytkownik
**
Wiadomości: 92


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpie? 26, 2021, 06:05:36 »

Mam małą firmę wytwarzającą lustra na zamówienie. W dobie sieciówek niby ciężko się przebić z takim tematem, ale tu mam wsparcie agencji https://marketingowy.net.pl/ . Ci doskonale znają się na marketingu internetowym, więc wiedzieli jak zwiększyć świadomość istnienia mojej marki. A dzięki temu wiedzą tez o mnie osoby które w domu chcą mieć coś niepowtarzalnego.
Zapisane
ferdek
Użytkownik
**
Wiadomości: 97


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesie? 24, 2021, 08:50:53 »

Własny biznes to spore wyzwanie, dlatego warto podejść w odpowiedni sposób do tego tematu. Martwiłem się czy dam sobie radę z tymi wszystkimi ale jak się okazuje to idzie w dobrym kierunku, bo się rozwijam i klientów mi nie brakuje. Ale sporo w tym temacie zawdzięczam agencji http://eyyam.pl/ która to zajmuje się dla mnie promocją.
Zapisane
freedancer
Ekspert
*****
Wiadomości: 796


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Stycze? 21, 2022, 11:41:49 »

Warto podjąć to ryzyko i otworzyć swój biznes... Kto w końcu nie ryzykuje ten nic nie zyskuje ;). Ja właśnie teraz sprawdzam też, która hurtownia odzieży ma atrakcyjne ceny i produkty...  Planuję otworzyć swój sklep, także  teraz rozglądam się to tu, to tam, aż coś nie wpadnie w oko.
Zapisane
Janek31
Ekspert
*****
Wiadomości: 540


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Stycze? 21, 2022, 06:07:41 »

Myślę że warto postawić, na własny biznes, może to przynieść wiele korzyści :)
Zapisane
Milka
Ekspert
*****
Wiadomości: 904


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Stycze? 31, 2022, 07:52:57 »

A skoro już mowa o prowadzeniu własnego biznesu, to jak ogarniacie procesy wewnętrzne w Waszej firmie? Czy sami zajmujecie się ich modelowaniem, czy może zlecacie to jakieś firmie zewnętrznej? Z tego, co wiem, to na przykład Grupa Assay się tym zajmuje. Mieliście z nimi do czynienia?
Zapisane
Andrzej_22
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Luty 01, 2022, 09:14:23 »

Pamiętajmy o tym, każdy biznes jest też obarczony dużym ryzykiem, trzeba robić wszystko z głową :)
Zapisane

Janek31
Ekspert
*****
Wiadomości: 540


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Luty 02, 2022, 08:54:44 »

Tak jak kolega wyżej pisze, trzeba wiedzieć na co się piszemy jak rozpoczynamy swój biznes :)
Zapisane
MarKot89
Ekspert
*****
Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Luty 21, 2022, 12:51:38 »

Ja prowadzę firmę i wiem, że podstawą jest dbanie o swój zespół. Jeśli Twoi pracownicy są zadowoleni to atmosfera w biurze staje się bardziej przyjemna. Myślę, że to kluczowe, aby firma mogła się rozwijać. Postanowiłam więc, że wprowadzę w firmie owocowe dni. Znalazłam firmę https://takeafruit.pl/ , która takie kosze owoców będzie nam dostarczać. To dobry pomysł, zwłaszcza, że chyba każdy z nas lubi jeść świeże owoce.
Zapisane
werka123
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Kwiecie? 07, 2022, 10:28:34 »

Chcę założyć szkółkę tańca towarzyskiego i współpracować ze szkółką tańców latynoskich, którą prowadzi moja ciotka w USA :)
Myślicie że to ma tutaj u nas sens? Czy będą ludzie zainteresowani taką formą szkółki i chętni na dzielenie się informacji ze szkółką w USA?
Zapisane

freedancer
Ekspert
*****
Wiadomości: 796


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Lipiec 05, 2022, 07:24:33 »

Chciałbym rozwinąć swoją firmę, ponieważ całkiem fajnie prosperuje mam pomysł na nowe produkty i materiały. Natomiast nie chciałbym jeszcze w tym momencie inwestować we własny magazyn. Dlatego myślę, czy nie wynająć powierzchni od https://luvena.pl/nieruchomosci-i-wynajem-powierzchni/ myślę, że to będzie idealne rozwiązanie.
Zapisane
figgy
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 343


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Pa?dziernik 01, 2022, 04:04:12 »


wielu inwestuje we własny biznes i to dobra rzecz. Problem pojawia się w momencie jak nie wyjdzie, jednak długi nadal będą. Bo w większości sytuacji na rozkręcenie bierze się pożyczki . W tym momencie konsolidacja chwilówek po terminie Poznań okazuje się naprawdę pomocna.
Zapisane
MarKot89
Ekspert
*****
Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Listopad 13, 2022, 08:22:28 »

Kiedy prowadzić własny biznes możesz dojść do momentu, w którym potrzebujesz nowych rąk do pracy. Dobrze wiemy, że pracodawca musi zapłacić więcej za pracownika, niż on zarabia (na podstawie umowy o pracę), dlatego często trzeba przeliczyć płace. Aby zaproponować odpowiednią stawkę miesięczną, pomocny może okazać się kalkulator wynagrodzeń. Jednym z nich jest https://grupaprogres.pl/kalkulator-wynagrodzenia/ i zachęcam, by się z nim zapoznać.
Zapisane
Marysia97
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Listopad 15, 2022, 08:32:44 »

Macie jakieś porady jak zacząć ze swoim biznesem?
Zapisane
igła
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 425


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Grudzie? 20, 2022, 01:40:01 »

Sklep TECHEM oferuje różnorodne znaki bezpieczeństwa, tablice informacyjne i instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. Pamiętaj, aby otwierając własną firmę zadbać o bezpieczeństwo.
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| Pisanie prac ekonomia || Ile masz lat, jeśli urodziłeś się w 1928 roku? || read more || Jakich zasobów naturalnych brakuje w USA? || Busy Polska-Dania |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC