Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marzec 28, 2024, 10:15:24
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Style tańca
| |-+  Inne tańce
| | |-+  dekoracje do mieszkania
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: dekoracje do mieszkania  (Przeczytany 985 razy)
werka091
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 102


Zobacz profil
« : Kwiecie? 19, 2021, 02:57:38 »

Hej! Szukam drewniana skrzynka na piwo jako fajną dekoracje do mieszkania. Macie jakies fajne stronki z takimi akcesoriami?
Zapisane
klara
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Kwiecie? 28, 2021, 05:14:13 »

Ja ostatnio znalazłąm bardzo fajny sklep z wyposażeniem kuchennym na https://comitor.pl Zastanawiam się nad zamówieniem tam kilku rzeczy do naszej kuchni. Bardzo lubię zakupy online właśnie za to, że praktycznie wszystko można znaleźć nie wychodząc z domu.
Zapisane
freedancer
Ekspert
*****
Wiadomości: 793


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesie? 23, 2021, 12:33:32 »

Mnie osobiście wydaje się, że nie ma co też tutaj wielce kombinować. Bo przykładowo wystarczyłoby nawet tutaj www.sklepzramami.pl kupić ładne  rameczki i w nie oprawić zdjęcia, obrazki. I już macie gotową niedrogą dekorację czy to na ściany, czy to na meble.
Zapisane
kerwajow
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 28


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Pa?dziernik 22, 2021, 01:51:34 »

Jeśli myślisz o zmianie lokum, to warto zwrócić uwagę na mieszkania Ponikwoda. To piękne osiedle położone blisko natury, w którym będzie się przyjemnie mieszkać. Standard lokali też wzbudza entuzjazm.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2021, 09:29:40 wysłana przez kerwajow » Zapisane
kacper2115
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Grudzie? 08, 2021, 08:53:18 »

Moim zdaniem jedynymi dekoracjami do mieszkania w jakie warto zainwestować są drewniane meble. Dlatego warto kupić coś co wygląda uniwersalnie i posłuży nam przez kilkanaście lat :)
Zapisane
Kamil_95
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Grudzie? 08, 2021, 11:31:14 »

Ja uważam że czym skromniej, tym lepiej dla mieszkania :)
Zapisane

martinsgall
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Grudzie? 25, 2021, 08:44:48 »

Stronki niestety nie znam, ale w bardzo prosty sposób można zrobić taką skrzynkę samemu.
Zapisane

Jagoda81
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Grudzie? 28, 2021, 04:16:08 »

Tak jak kolega napisał, mój mąż sam ogarnął temat skrzynki :)
Zapisane

Jastraka85
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Stycze? 17, 2022, 05:50:03 »

Uważam że szykuje się świetna konwersacja.
Zapisane
Janek31
Ekspert
*****
Wiadomości: 540


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Stycze? 28, 2022, 07:29:59 »

Co sądzicie o zastosowaniu dywan interaktywny w mieszkaniu? Moje dziecko ma coś takiego w przedszkolu i bardzo się nam to podoba, ze względu na to że jest to edukacyjny dywan na którym nasze pociechy mogą się dobrze rozwijać ;)
Zapisane
adren205
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 43


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Marzec 16, 2022, 11:56:01 »

W sklepie internetowym Decomaxparty znajdziesz sporo dekoracji imprezowych, które mogą posłużyć również jako ozdoba wnętrza. Mają sporo genialnych rzeczy, wystarczy przejrzeć i dopasować do swojego gustu. :D
Zapisane
Kaja50
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Marzec 23, 2022, 11:14:40 »

W sklepie internetowym https://cottonstories.pl/ znajdziecie szeroki wybór dzianin od polskiego producenta w bardzo dobrej cenie. Cotton Stories to doskonałe dzianiny dla każdego - producentów oraz osób prywatnych.
Zapisane

tankasia
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Kwiecie? 04, 2022, 12:11:55 »

skąd czerpiecie inspiracje do dekorowania wnętrz? jakieś strony czy własna wyobraźnia? :)
Zapisane

Mamitka1188
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Kwiecie? 18, 2022, 08:17:35 »

Jeśli chodzi o drewniane personalizowane rzeczy to najszybciej i najtaniej chyba będzie na Allegro ;) Ale polecam też się przejść po dużych galeriach handlowych i stacjonarnie popatrzeć, po dotykać ;)
Zapisane
Milka
Ekspert
*****
Wiadomości: 895


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Lipiec 26, 2023, 09:10:26 »

Ja szukam właśnie jakiegoś ciekawego pomysłu na motyw dekoracyjny na ścianę. Może moglibyście mnie jakoś zainspirować? Mam pomalowane ściany w mieszkaniu na biało, więc chciałabym je w jakiś sposób "ożywić" :) Czekam na Wasze propozycje ;)
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| https://aktinet.pl/czy-paproc-szparagowa-bedzie-sie-rozprzestrzeniac/ || https://herbcio.pl/kurkuma-4-najwazniejsze-zalety/ || Busy polska dania || https://herbcio.pl/ziola-na-plodnosc-4-propozycje/ || Jaka jest odległość 1 km w minutach? |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC