Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecie? 19, 2024, 07:57:19
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Nowoczesna reklama
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 Drukuj
Autor Wątek: Nowoczesna reklama  (Przeczytany 4843 razy)
MarKot89
Ekspert
*****
Wiadomości: 880


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Sierpie? 23, 2022, 10:32:59 »

Co powiecie na temat takich gadżetów reklamowych jak pendrive https://www.opengift.pl/pendrive-z-logo/ ? Myślę, nad tym, aby zainwestować w produkty, które mogłabym podarować klientom w formie podziękowania za współpracę. Taki gest zadowoli współpracujące firmy, a przy okazji będzie dla mnie w pewnym stopniu reklamą. Ciekawa jestem waszych opinii na ten temat czy to dobra inwestycja.
Zapisane
WodySUzdatS
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #76 : Wrzesie? 21, 2022, 01:05:00 »

Jakie są najlepsze zmiękczacze ECOWater warmińsko-mazurskie?
Zapisane

LagrafPartners
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #77 : Wrzesie? 21, 2022, 03:09:11 »

Która folia stretch jest według was najlepsza?
Zapisane

Nemenut76
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : Wrzesie? 21, 2022, 09:43:06 »

W reklamy lepiej nie wchodzić no chyba że się ma dobrego vpna np. od https://vpnes.com/pl/surfshark-opinie-ceny/ .
Zapisane
chacman14
Ekspert
*****
Wiadomości: 869


Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : Wrzesie? 23, 2022, 05:42:58 »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić rozwiązanie, na które sam się zdecydowałem. Jeżeli zastanawiacie się nad formą reklamy dla Waszego biznesu, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy Urban Kolor, która specjalizuje się w produkcji Reklama świetlna .
Zapisane
melaska
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : Wrzesie? 25, 2022, 09:49:35 »

Jednym ze skutecznych sposobów reklamowania swojej firmy są wpisy sponsorowane na stronach takich jak na przykład http://imps.pl/ A działa to na tej zasadzie, że specjalista z danej dziedziny pisze merytoryczny artykuł na dany temat i ma możliwość w jego treści dodać link do swojej strony. To taka sytuacja typu win-win ty masz link i reklamę i występujesz w roli specjalisty, a portal ma content i ruch :) Według mnie opcja zdecydowania warta wzięcia pod uwagę.
Zapisane
kolka
Użytkownik
**
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : Wrzesie? 25, 2022, 04:21:43 »

Moim zdaniem, warto pomyśleć również o porządnej stronie internetowej. Jeżeli nie macie w tym temacie większego doświadczenia, to myślę że warto byłoby zgłosić się z tym do firmy https://brandvision.pl/projektowanie-stron/.  Oni mają ogromną wiedzę w tym zakresie, więc myślę że nie będziecie rozczarowani ich propozycjami.
Zapisane
SwiatKoszPL
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #82 : Wrzesie? 29, 2022, 03:18:53 »

Jakie zestawy upominkowe są dla was najlepszym wyborem?
« Ostatnia zmiana: Pa?dziernik 21, 2022, 07:12:17 wysłana przez SwiatKoszPL » Zapisane

MagicKoszPL
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #83 : Wrzesie? 30, 2022, 10:25:53 »

Które zestawy świąteczne polecacie?
Zapisane

PaczDlaPracPL
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #84 : Wrzesie? 30, 2022, 01:54:21 »

Paczki biznesowe znajdziesz na stronie Paczkadlapracownika.pl
Zapisane

chacman14
Ekspert
*****
Wiadomości: 869


Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : Pa?dziernik 03, 2022, 01:47:38 »

Ja polecam wam gadżety reklamowe z logo Jeśli robicie reklamę o chcecie by była skuteczna to też zainwestujcie w takie gadżety. mogą to być długopisy, koszulki z nadrukiem torby czy notesy lub całkiem coś innego. Poszukajcie czegoś odpowiedniego i zamawiajcie.
Zapisane
weren
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : Pa?dziernik 12, 2022, 07:58:30 »

Pozycjonowanie (ang. "search engine optimization" lub SEO) to proces optymalizacji strony internetowej lub treści online w taki sposób, aby były one lepiej widoczne i lepiej klasyfikowane przez wyszukiwarki internetowe, takie jak Google, Bing czy Yahoo. Celem pozycjonowania jest poprawa pozycji danej strony w wynikach wyszukiwania, zwłaszcza w organicznych (niepłatnych) wynikach wyszukiwania. Więcej o pozycjonowaniu przeczytasz na https://seo-rank.pl/11-sposobow-na-pozyskiwanie-linkow/

Pozycjonowanie obejmuje wiele różnych czynności i strategii, które pomagają zwiększyć widoczność strony w wynikach wyszukiwania. Oto niektóre z głównych aspektów pozycjonowania:

    Optymalizacja treści: Warto dostosować treść strony do słów kluczowych i fraz, które potencjalni użytkownicy wpisują w wyszukiwarkach. Treść powinna być wartościowa i odpowiednia dla odbiorców.

    Budowanie linków: Istotnym czynnikiem rankingowym jest liczba i jakość linków prowadzących do Twojej strony. Budowanie naturalnych i wartościowych linków od innych witryn jest ważne.

    Optymalizacja struktury strony: Strona powinna być zoptymalizowana pod kątem szybkości ładowania, przyjazności dla urządzeń mobilnych i ogólnej użyteczności.

    Usability i doświadczenie użytkownika: Google i inne wyszukiwarki biorą pod uwagę, jakie wrażenia oferuje Twoja strona użytkownikom. Bardzo ważne jest, aby strona była łatwa w nawigacji i dostarczała wartościową treść.

    Analiza danych: Monitorowanie wyników pozycjonowania i analiza danych jest kluczowe do dostosowywania strategii. Narzędzia do analizy ruchu na stronie i pozycji w wynikach wyszukiwania, takie jak Google Analytics, są bardzo przydatne.

    Zastosowanie technik on-page i off-page: On-page SEO to optymalizacja elementów na stronie, takich jak tytuły, nagłówki, metaopisy, a także treść i obrazy. Off-page SEO to działania poza stroną, takie jak budowanie linków czy działania w mediach społecznościowych.

    Niezawodność i bezpieczeństwo: Wysokiej jakości hosting, szyfrowanie (HTTPS), i bezpieczeństwo strony wpływają na jej ranking w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie to długotrwały proces, który wymaga stałego monitorowania i dostosowywania strategii do zmieniających się algorytmów wyszukiwarek i zachowań użytkowników. W efekcie poprawia widoczność strony w wynikach wyszukiwania, co może przyczynić się do zwiększenia ruchu na stronie i osiągnięcia celów biznesowych, takich jak zwiększenie sprzedaży, zdobycie nowych klientów czy promowanie treści.
« Ostatnia zmiana: Wrzesie? 25, 2023, 03:25:14 wysłana przez weren » Zapisane
heather.bechtelar
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : Pa?dziernik 12, 2022, 08:23:40 »

O tak, dobra reklama to podstawa
Zapisane
Emanuela
Ekspert
*****
Wiadomości: 1332


Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : Pa?dziernik 17, 2022, 04:36:03 »

Zdecydowanie trzeba wiedzieć, że tak naprawdę to sama reklama jest niezwykle ważna i gdy jeszcze chodzi o mnie to ja również skupiam się teraz na brelokach antystresowych reklamowych. Uważam, że bardzo dobrym rozwiązaniem są te z https://reklamowegadzety.pl/c/breloki-antystresowe i to właśnie je ja najczęściej zamawiam.
Zapisane
czacza
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 115


Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : Listopad 24, 2022, 05:32:46 »

Nie mówię nie, ale osobiście inwestowałabym w reklamę w internecie, przeczytałam wiele artykułów mówiących, że ta forma reklamy najlepiej się sprawdza. Oczywiście reklama internetowa ma wiele rodzajów, na przykład dziś widziałam możliwość kupna obserwacji na Instagramie https://szybkielajki.pl/produkt/obserwacje-na-instagramie/ To jedynie jedna z propozycji.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| urządzenia do mycia okien || https://aktinet.pl/jakie-struktury-pelnia-funkcje-podporowa-w-komorce/ || Zioła na astmę || read more || drukowanie flag |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC