Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marzec 28, 2024, 11:40:22
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Linki
| | |-+  Serwis drukarek katowice
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Serwis drukarek katowice  (Przeczytany 254 razy)
Pawel567
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 100


Zobacz profil
« : Stycze? 29, 2021, 02:14:20 »

Cześć,

Czy polecacie jakiś sprawdzony serwis drukarek katowice? Zepsuły mi się dwie drukarki w firmie i potrzebna jest szybka obsługa, żeby zapewnić płynność pracy. Dajcie znać jeśli korzystaliście z podobnych usług.

Pozdrawiam!
Zapisane
Milka
Ekspert
*****
Wiadomości: 895


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudzie? 04, 2021, 06:46:54 »

A czy często zdarza się Wam mieć jakiś problem z Waszą drukarką? Czy wiecie, że oddanie sprzętu do serwisu nie jest zawsze koniecznością? Z artykułu na stronie internetowej http://jaklatwo.pl/drukarka-drukuje-puste-strony-rozwiaz-problem-w-10-minut/ możecie się dowiedzieć, co zrobić, kiedy drukarka drukuje puste strony. Taki problem pojawia się dość często, więc warto to wiedzieć.
Zapisane
Bierksa
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 113


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Stycze? 23, 2022, 01:48:30 »

Z drukarkami zawsze miałam problem, te sprzęty akurat nie chcą mnie za bardzo słuchać... No ale korzystam dosyć często, nie mam wyjścia. W moim przypadku konieczna była nawet drukarka a3, drukowanie większego formatu bardzo mi się przyda.
Zapisane
wisniowaa
Ekspert
*****
Wiadomości: 752


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 26, 2022, 09:02:51 »

Nie kojarzę tego serwisu drukarek natomiast mogę polecić Ci ofertę firmy http://www.musictrailfestival.pl/post/docu-system która oferuje nowoczesne rozwiazania w zakresie drukowania różnego rodzaju dokumentów. Partnerem jest Xerox czyli dobrze znana każdemu firma. Pozdrawiam.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| praca doktorska || Dlaczego system klasyfikacji stworzony przez Karola Linneusza został określony jako system naturalny? || czyszczenie fotowoltaiki || Forum edukacja || Busy dania polska |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC