Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Stycze? 26, 2021, 05:12:10
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Ogłoszenia
| | |-+  ogrzewanie mieszkania
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: ogrzewanie mieszkania  (Przeczytany 993 razy)
paulinakalinowska1
Nowy użytkownik
*

« : Wrzesie? 28, 2020, 09:48:17 »

Siemka Wszystkim,

Czy ktoś z Was ma w domu ogrzewanie geotermalne ? Wiecie może czy firma Palmer zajmuje się jego montażem ?
sandomierz
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #1 : Pa?dziernik 16, 2020, 02:29:05 »

Ja to nie wiem jeszcze, jak ja w ogóle zajmę się ogrzewaniem, bo sporo mam do porobienia. Na początku frezowanie kominów , potem wymiana dysz w piecu, ale i jakiś łączeń... Ja wam mówię, to mnie po prostu nieźle zaboli. Ale co, no muszę, bo inaczej nie będę w stanie tego jakoś wszystkiego rozłożyć. Sama mam oczywiście sporo do zrobienia, ale pieniążki... Tego mi potrzeba. To jak, pomożecie?
Mini
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #2 : Pa?dziernik 30, 2020, 12:47:49 »

Jeśli chodzi o ogrzewanie to my wybieramy ekogroszek workowany i jesteśmy z tego rozwiązania bardzo zadowoleni. Duży wybór ekogroszku w korzystnych cenach można znaleźć u producenta: http://ekogroszek-patriot.pl/ . Polecam poczytać więcej.
sosunia
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 18, 2020, 12:49:11 »

Ja zdecydowanie bardziej wolałam iść w bezpieczny, ale i nowoczesny sposób ogrzewania swojego domu. Jestem kobietą, także chciałam też by obsługa pieca na pellet była łatwa i nie sprawiała mi żadnych problemów. Została mi tutaj polecona polska firma Defro https://www.defro.pl/ , gdzie faktycznie odnalazłam wszystko to co czego oczekiwałam.
Tośka21
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : Listopad 28, 2020, 12:43:32 »

Oczywiście, że tak. Musicie być świadomi tego, że stawiając na odpowiednie rozwiązania, będziecie w stanie w znaczący sposób poprawić wydajność Waszego ogrzewania. Najlepiej będzie, jeśli sprawdzicie amerigas opinie 2019. W ten sposób, będziecie w stanie o wiele efektywniej zadbać o efektywne dogrzanie Waszego domu.
martwita
Użytkownik
**

« Odpowiedz #5 : Listopad 30, 2020, 05:47:09 »

Myśleliście o ogrzewaniu podłogowym? Ja właśnie zastanawiam się nad ofertą firmy Uponor. Czytałam wiele pochlebnych opinii na ich temat i bez wątpienia jest to lider na polskim rynku. A jeśli chodzi o instalacje, zaoferowane przez tą firmę to są one wysokiej jakości, wykonane z dbałością o każdy detal
poleczka
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #6 : Grudzie? 13, 2020, 02:23:25 »

Co do tego ogrzewania podłogowego...mam mieszane odczucia. Wszystko wszystkim, ale wydaje mnie sie ze podłogowe nie bedzie w stanie ogrzać całej przestrzeni mieszkalnej. Oczywiscie wszystko zalezy od powierzchni, ale...bezpieczniej moim zdaniem jednak postawić na gazowe. Ten model https://levada.pl/produkt/vitodens-100w/ moze sobie swobodnie wisiec nawet i na scianie w łazience, mozna go tez zabudować wg wlasnej potrzeby zeby nie rzucał sie w oczy jak ktos nie lubi
alinka8878
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #7 : Grudzie? 26, 2020, 09:56:17 »

Dla mnie super są mieszkania z gazem szczególnie polecam instalacje gazowe dąbrowa górnicza
nita
Użytkownik
**

« Odpowiedz #8 : Stycze? 13, 2021, 02:24:42 »

Nie tylko kwestia ogrzewania jest bardzo istotna. Również powinniśmy sprawdzić, czy i jakie wykończenie będziemy kłaść. Ja na szczęście zgadzam się z mężem z tym, że płytki ceglane będą dla nas idealnym rozwiązaniem do salonu i to będzie kłaść. Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że to mamy z głowy. Obawiałam się o jego zdanie,a tu nie ma kłótni ;) .
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| Mycie i czyszczenie solarów || Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki || urządzenia do mycia okien || kredyt bez bik i krd || obuwie dla facetów alvo |