Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecie 02, 2020, 01:03:30
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Style tańca
| |-+  Taniec towarzyski
| | |-+  Początkujące tańczenie
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Początkujące tańczenie  (Przeczytany 250 razy)
Claudia
Nowy użytkownik
*

« : Listopad 25, 2019, 06:51:08 »

Cześć! Mam 21 lat i od niedawna zaczęłam tańczyć taniec towarzyski chodząc na kurs tańca dla dorosłych. Jednak tam często nie mam partnera. Bardzo mi się podoba ten taniec, szybko się uczę i czuję, że mam do tego dryg. Chciałabym w tym kierunku coś więcej robić, niż  zajęcia raz w tygodniu. Chciałam zapytać osoby, które żyją w tym środowisku czy jest  jeszcze taka możliwość abym w tym wieku zaczęła tańczyć na wyższym poziomie(oczywiście dzięki ciężkiej pracy) i dążyła do tego aby jeździć na turnieje? Od czego powinnam zacząć, ponieważ byłam w kilku szkołach w moim mieście i są to głównie kursy dla dorosłych, gdzie przychodzą ludzie w różnym wieku i nie kładzie się nacisku na konkrety, tylko tańczenie w formie hobby.
Jadźka88
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Marzec 16, 2020, 01:58:44 »

Cześć Claudia. Wydaje mi się, że nic nie stoi na przeszkodzie żeby się rozwijać i osiągać jakieś sukcesy w tańcu nawet zaczynając dopiero teraz. Samozaparcie i ciężka praca to droga do sukcesu! Być może jesteśmy w stanie pomóc konkretniej i wskazać dobre szkoły czy kursy, ale byłoby łatwiej gdybyś zdradziła jakie miejsca dojazdu bierzesz pod uwagę. Jaki to rejon Polski?

WilliamMiller1966
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Marzec 16, 2020, 02:53:40 »

ciężko powiedzieć... 21 lat to trochę późno na początek, ale z drugiej strony - jeśli masz talent i dołożysz do tego bardzo, bardzo ciężką pracę, to myślę, że szansa powinna być.
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| Ściągaczka do szyb LEWI || Forum matura || Apteka || Google Shopping || maszyny czyszczące |