Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecie? 26, 2024, 12:36:59
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Firma kurierska
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Firma kurierska  (Przeczytany 1153 razy)
sangria
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« : Pa?dziernik 05, 2019, 03:55:44 »

Prowadzę firmę produkcyjną i interesuje mnie współpraca z firmą przewozową, która zajmuje się wysyłką palet za granicę. Zależy mi na korzystnych warunkach cenowych i wysokiej jakości usługach. Samo czytanie informacji i porównywanie w różnych rankingach to dla mnie za mało. Chciałabym poznać Wasze opinie na temat konkretnych kurierów, jeśli z takimi współpracujecie.
Zapisane
rudzielec
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 181


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Pa?dziernik 10, 2019, 07:05:55 »

Firm kurierskich jest dużo, ale z jakością ich usług to bywa już różnie. Ja nie potrzebuję korzystać z takich usług, ale z tego co mówią znajomi to polecają firmę Speedpack https://www.speedpack.com.pl/. A oni stawiają na wysoką jakość usług no i za normalną cenę, a to wszystko otrzymasz właśnie w tej firmie spedycyjnej. Zresztą sama możesz się przekonać,że lepszych nie znajdziesz
Zapisane
cindy72
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Pa?dziernik 10, 2019, 12:26:02 »

Czy taka firma przynosi fajne zyski?
Zapisane
meszka
Ekspert
*****
Wiadomości: 1640


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Pa?dziernik 12, 2019, 11:11:09 »

Polecam wejść na tego bloga, w którym dowiesz sie więcej o tej sprawie :) https://rankseller.pl
Zapisane
Bajlanda
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 19


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Pa?dziernik 22, 2019, 04:32:43 »

Najkorzystniej jest podpisać umowę o stałą współpracę, bo niektóre firmy oferują za to różne ciekawe bonusy. Często ceny też są dużo niższe niż normalnie. Zawsze jednak trzeba dokładnie przestudiować warunki, jakie oferują, żeby się nie naciąć na jakiś niespodziewany kruczek. Sama, zanim podpiszę jakąkolwiek umowę, dokładnie kilka razy ją czytam, żeby się w coś nie wkopać.
Zapisane
zetmilosz
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Pa?dziernik 22, 2019, 10:32:07 »

Ja nie współpracuję z żadnym kurierem, nadaję przesyłki jakim popadnie
Zapisane
kamcia
Użytkownik
**
Wiadomości: 76


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Pa?dziernik 23, 2019, 08:05:08 »

Decydując się na określonego kuriera powinieneś wziąć pod uwagę jego ofertę i jakość wykonywanych usług. Jeśli nie stać Cię na skorzystanie z usług czołowych kurierów, zapukaj do drzwi brokerów. Więc na początku sprawdź opinie o brokerzy kurierskim uważaj na ich wiarygodność, godne zaufania są recenzję na Facebooku, jego ofertę, a potem go przetestuj. Myslę że i tak musisz coś wybrać, więc poszperaj jeszcze może w necie za rankingiem kurierów.
Zapisane
Edwardinio31
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Pa?dziernik 23, 2019, 11:03:55 »

Obecnie to chyba ciężko o dobrą firmę kurierską.
Zapisane
Mauricius
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Grudzie? 11, 2019, 05:49:26 »

Różne paczki, do różnych miejscu mogą mieć inne ceny. Firm kurierskich jest bardzo dużo i może być tak, że do każdej paczki najlepiej będzie zamówić kogoś innego. Trzeba tu szukać jak najwięcej usprawnień przy częstym wysyłaniu paczek. Wygodną opcją jest też kurier bez drukowania etykiety. Zainteresujcie się takimi rozwiązaniami, trzeba prowadząc firmę stawiać na takie automatyzacje pracy.
« Ostatnia zmiana: Grudzie? 20, 2019, 02:59:08 wysłana przez Mauricius » Zapisane
aleksand33r
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Grudzie? 11, 2019, 06:24:21 »

Ja miałbym duży dylemat, z którą firmą kurierską zawrzeć umowę, to byłaby trudna decyzja
Zapisane

Olgus
Użytkownik
**
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Stycze? 18, 2020, 05:46:58 »

Przy częstym wysyłaniu paczek na pewno każda złotówka będzie ważna. Dobrze poszukajcie tanich kurierów. W firmie produkcyjnej także mogą przydać się tanie palety. Tu Pogotowie Paletowe to tani kurier do przesyłek paletowych.  Większe gabaryty, części samochodowe, można tak bardzo łatwo przesłać.
Zapisane
fajterka
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 351


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Stycze? 20, 2020, 09:38:33 »

ja od jakiegos czasu korzystam z fastpost.pl i jestem bardzo zadoowlona, paczki zawsze na czas, mila obsluga, ceny tez maja fajne
Zapisane
Marti
Użytkownik
**
Wiadomości: 85


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Luty 16, 2020, 04:56:49 »

Korzystaliście już z brokerów kurierskich? Na pewno tak najłatwiej będzie znaleźć taniego kuriera do waszej paczki. Ja tak trafiłam na stronę https://www.spakuj-wyslij.pl/tani-kurier-rawa-mazowiecka/ Ich propozycje to tani kurier rawa mazowiecka, gdzie wszystkie formalności załatwicie wygodnie przez internet.
Zapisane
Emanuela
Ekspert
*****
Wiadomości: 1336


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Lipiec 12, 2020, 12:56:36 »

Samych firm kurierskich jest trochę w naszym kraju i w sumie to nas zależy na jaką usługę się zdecydujemy. Ja jestem zdania, że świetnie sprawdza się broker kurierski i jak napisano w https://www.sendit.pl/blog/dlaczego-warto-korzystac-z-uslug-brokera-kurierskiego to właśnie tam można znaleźć zalety korzystania z takich usług. Ja jestem z nich bardzo zadowolona.
Zapisane
es_krzysztoff
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Lipiec 12, 2020, 04:56:05 »

Firmy kurierskie musiały zwiększyć obroty dzięki nastaniu pandemii
Zapisane

Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| Pisanie prac ekonomia || Ile masz lat, jeśli urodziłeś się w 1928 roku? || read more || Jakich zasobów naturalnych brakuje w USA? || Busy Polska-Dania |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC