Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecie? 19, 2024, 09:21:00
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Pies w domu
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj
Autor Wątek: Pies w domu  (Przeczytany 2444 razy)
Baletnicaa
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 314


Zobacz profil
« : Lipiec 17, 2019, 06:02:08 »

Mając w domu psa albo kota warto zadbać o to by nie dokuczało im żadne robactwo czy inne szkodniki. Dlatego wydaje mi sie, że warto zainwestować w takie środki http://zdrowyfutrzak.pl/pl/apteczka-futrzaka/, które skutecznie zadbają o naszego zwierzaka przez dłuzszy czas.
Zapisane
Arem
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 17, 2019, 11:01:05 »

Z tego jeszcze nie korzystałem
Zapisane
daron
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipiec 19, 2019, 12:41:15 »

no takie rozwiązanie jak ma się psa jest ekstra
Zapisane
Demoxen
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lipiec 20, 2019, 09:45:40 »

Mam dwa psy i nie mam problemu z tego typu rzeczami.
Zapisane
szczeppan
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Lipiec 23, 2019, 01:01:50 »

Ja bardziej martwiłbym się o zwierzęta, które trzymamy na zewnątrz, tam czyha na nie więcej niebezpieczeństw
Zapisane

Emanuela
Ekspert
*****
Wiadomości: 1332


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Sierpie? 15, 2019, 09:55:10 »

Posiadanie psiaka w domu jest bardzo fajne gdyż w końcu jest raźniej i nie ma co ukrywać to zawsze będzie nasz najlepszy przyjaciel. Ja staram się o mojego pupila dobrze dbać i w sklepie https://sklep.germapol.pl/ za każdym razem kupuję mu jakieś nowe rzeczy do pielęgnacji. Najważniejsze jest to, że mu się to podoba.
Zapisane
Yonasz80
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Sierpie? 15, 2019, 10:44:14 »

Psa trzeba odrobaczać przynajmniej raz w roku, ale jak się ma psa czy inne zwierzę, to warto także siebie samego odrobaczać.
Zapisane

Taniana23
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : Sierpie? 20, 2019, 01:31:13 »

Psa trzeba odrobaczać przynajmniej raz w roku, ale jak się ma psa czy inne zwierzę, to warto także siebie samego odrobaczać.

Odrobaczyć samego siebie? Tego jeszcze nie słyszałam. Ja przez całe dzieciństwo mieszkałam na wsi i pieski mojej babci nigdy nie były odrobaczane. Razem z tymi psami spałam na sianie w stodole i jakoś nic mi nie jest, a psy choć bardzo stare nadal żyją :)
Zapisane

Marlene90
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Sierpie? 22, 2019, 12:55:45 »

No psa trzeba odrobaczać co jakiś czas, ale warto też siebie samego, zwłaszcza jak jest zwierzę w domu.
Zapisane
panada
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Wrzesie? 06, 2019, 10:38:08 »

Ja zabieram psa do  weterynarza na badania profilaktyczne dodatkowo :)
Zapisane
JerzyNerty
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Listopad 08, 2019, 02:53:24 »

Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie mieszkania bez pieska w domu. Taki zwierzaczek towarzyszył mi od najmłodszych lat i tak jest teraz. Jakiś czas temu wziąłem małego kundelka ze schroniska i chciałbym, żeby miał wszystko co najlepsze, a w szczególności karmę. Przeważnie zamawiam ją z https://smacznachwila.pl/210-bezzbozowa-new. Myślę, że mają naprawdę dobrą ofertę :)
Zapisane
mason
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Grudzie? 10, 2019, 11:28:31 »

Cześć wam, niedawno przygarnąłem psa i zastanawiam się nad tym jak najlepiej się nim opiekować. Na https://gigakarma.pl/  ostatnio znalazłem bardzo dobrą karmę dla niego ale pomyślałem jeszcze może o jakiś suplementach, co sądzicie na ten temat? Będę bardzo wdzięczny za pomoc
Zapisane
smitham.lauretta
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4

Agent reklamowy


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : Grudzie? 11, 2019, 03:26:31 »

Wystarczy kupić zwierzakowi obrożę przeciw pchłom i innym szkodnikom i wtedy nie będzie wnosił do domu żadnego robactwa.
Zapisane
heller.bradford
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Grudzie? 12, 2019, 03:03:15 »

Dzięki za polecenie, skorzystam z Waszych ofert.
Zapisane
rosenbaum.cindy
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4

Architekt, projektant wnętrz


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : Grudzie? 12, 2019, 03:31:08 »

Mam psa w domu i nie przynosi żadnego robactwa do domu, wystarczy tylko o niego odpowiednio dbać.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| praca doktorska po angielsku || Co jest mniejsze od centymetrów? || Co nazywamy obchodami 100-lecia? || przykładowe prace inżynierskie || read more |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC