Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecie? 30, 2024, 08:43:41
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  naprawa komputera
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: naprawa komputera  (Przeczytany 161 razy)
kapalaza
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 195


Zobacz profil
« : Czerwiec 01, 2021, 04:24:06 »

W ostatnim czasie bardzo polubiłem czytanie blogów komputerowych, szczególnie spodobał mi się ten najbardziej https://sprawnykomputer.pl/blog-it/ . Zawiera naprawdę bardzo wiele ciekawych i przydatnych informacji, a dodatkowo jest świetnie wszystko opisane.
Zapisane
Olgus
Użytkownik
**
Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 17, 2021, 03:30:34 »

Może i z niektórymi naprawami dacie sobie sami radę:) Generalnie nie jest to nic bardzo skomplikowanego, no ale trzeba wiedzieć jak się za takie rzeczy zabrać. Też porady z internetu mogą być tu bardzo pomocne. Portal Ekspert.Ceneo.pl i ich artykuły powinny sprawdzić się super.
Zapisane
olencjaa
Użytkownik
**
Wiadomości: 84


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Sierpie? 04, 2021, 07:28:35 »

ja jak mam jakiś problem z komputerem to zawsze chodzę do serwisu DRLaptop, działają na terenie Trójmiasta :) najlepsi! nawet ostatnio jak przez przypadek dziecko wylało mi herbatę na klawiaturę i sprzęt przestał działać to uporali się z naprawą w ekspresowym tempie. Niedrogo, skutecznie a do tego w sympatycznej atmosferze :)
Zapisane
Parada
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Sierpie? 04, 2021, 08:41:03 »

Ja musiałam ostatnio wymienić cały ekran w laptopie...
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| Zioła na astmę || read more || drukowanie flag || https://polska-dania.pl || Spis szpitali |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC