Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 20, 2019, 01:58:48
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Przedstaw się
| | |-+  Zdrowie
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Zdrowie  (Przeczytany 213 razy)
Byczek110
Nowy użytkownik
*

« : Stycze 14, 2019, 12:36:42 »

Interesuję się zdrowym odżywianiem i medycyną naturalną. Mam już w domu całe mnóstwo ziołowych herbatek, naparów i domowej roboty syropów. Ostatnio moją ciekawość wzbudził czystek, który wychwalają jako cudowne zioło praktycznie na wszystko. Kupiłam herbatkę z czystka i piję ją codziennie. Nie jest zbyt dobra i póki co nie widzę też żadnych pozytywnych zmian i korzyści dla organizmu. Jak długo trzeba pić herbatkę z czystka, żeby zobaczyć efekty?

niebieski_kwiat
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #1 : Marzec 01, 2019, 12:35:05 »

Moim zdaniem najważniejsza w dbaniu o zdrowie jest profilaktyka. Dlatego też jak za oknem jest smog, to zawsze mam na sobie maseczkę. Takie maski antysmogowe można kupić na https://www.oddechtozycie.pl/ i moim zdaniem jest to idealna opcja. Dzięki temu nie wdycham tyle tych wszystkich zanieczyszczeń i czuję się znacznie lepiej!
karol443676767
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : Kwiecie 29, 2019, 03:36:51 »

Ostatnio na stronie internetowej  http://polskakosmetologia.pl/ bardzo dużo czytam na temat medycyny estetycznej.Dodatkowo dużo osób tam chyba wchodzi teraz.
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| Prawnik Konrad Bartuzel || maszyny do mycia Lewi || Praca Magisterska Pisanie za Grosze || Busy Polska-Dania |