Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 01, 2024, 11:15:13
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Inwestowanie na zakładach bukmacherskich
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Inwestowanie na zakładach bukmacherskich  (Przeczytany 800 razy)
Baletnicaa
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 314


Zobacz profil
« : Listopad 15, 2018, 08:01:14 »

Interesowaliście się kiedyś obstawianiem zakładów bukmacherskich ?mnie od niedawna ten temat bardzo zainteresował, pomyślałam że to dobre hobby i szansa na zainwestowanie trochę gotówki. Czytałam, ze topbukmacher - najlepsze zakłady bukmacherskie i można znaleźć tam kilka dobrych miejsc.
Zapisane
KaroleK35
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudzie? 20, 2018, 01:00:57 »

Ja długo byłem sceptycznie nastawiony do wszelakich zakładów bukmacherskich, ale jakoś mi się to niedawno zmieniło. Postanowiłem sobie trochę o tym poczytać i trafiłem na http://alfabets.pl/. Dowiedziałem się tam kilak rzeczy na temat legalnych zakładów bukmacherskich itp. Myślę, że warto się tym zainteresować, bo to naprawdę ciekawy temat :)
Zapisane
sotal
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Grudzie? 25, 2018, 05:06:57 »

ja nie polecam w ten sposób inwestować, dzięki temu możemy stracić sporo pieniędzy tak więc no ostrożnie
Zapisane

arnold54681
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Grudzie? 27, 2018, 02:09:46 »

Jeszcze nie słyszałem o nikim kto inwestował dobrze w zakłady bukmacherskie .Dla mnie to jest chore.
Zapisane

mariusz3333421
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Stycze? 30, 2019, 10:32:20 »

Nigdy nie słyszałem żeby ktokolwiek na zakładach bukmacherskich zarobił jakieś pieniądze.to jest nie możliwe.
Zapisane

lammiss23
Użytkownik
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Stycze? 11, 2020, 08:04:09 »

Jeśli interesujecie się obstawianiem meczy online, polecam wam zajrzeć na tę stronę https://zaklady-bukmacherskie.org.pl . Znajdziecie tutaj informacje odnośnie legalnych firm bukmacherskich w Polsce i wydaje mi się, że zanim zaczniecie gdzieś obstawiać warto byłoby właśnie tutaj zajrzeć i się z listą tych stron zapoznać
 
Zapisane
jayde50
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4

Architekt, projektant wnętrz


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : Stycze? 12, 2020, 05:05:09 »

Trzeba być bardzo rozważnym w kwestii takich zakładów, bo często można sporo przegrać.
Zapisane
kapalaza
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 195


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Lipiec 28, 2020, 08:54:08 »

ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad inwestycją w kryptowaluty. Oczywiście jest tego dość dużo m.in Bitcoin, więc trzeba skądś czerpać wiedzę na ten temat. Ja korzystam z systemu  XTB. Myślę, że przekazują tam naprawdę rzetelne informacje i do tego mamcie na start demo wiec całkiem spoko :)
Zapisane
figgy
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 362


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Sierpie? 31, 2022, 06:40:06 »

No pewnie, że trzeba myśleć o inwestycjach i oszczędnościach, natomiast czasami nie jest tak kolorowo. Mam na myśli branie kredytów następnie popadanie w petle długów. Zdecydowanie błyskawicznie się z tym uporać i tu myślę, że nie najgorszym pomysłem będzie konsolidacja kredytów Gorzów . Słyszałam, że dzięki niej wiele osób wyszło z długów i może teraz inwestować.
Zapisane
nathanial.king
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Sierpie? 31, 2022, 07:42:52 »

Nie interesuję się tym.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| Pisanie prac rachunkowość || https://dania-polska.pl || Szpitale || kredyt bez bik online || https://aktinet.pl/czym-roznia-sie-gatunki-zagrozone-od-zagrozonych/ |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC