Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marzec 21, 2019, 04:38:34
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Remont
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Remont  (Przeczytany 449 razy)
Lucyna90
Nowy użytkownik
*

« : Padziernik 17, 2018, 07:46:54 »

Witam, planuję właśnie remont kuchni i wymianę wszystkich blatów na kamienne. Czy preparat http://www.do-kamienia.pl/Clever-do-mycia-blatow-kamiennych-750ml-528
będzie skuteczny w impregnacji?
Kaspian88
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #1 : Padziernik 23, 2018, 02:06:14 »

witam,
my latem również mieliśmy remoncik, podczas niego kupiliśmy nowoczesny kocioł klasy 5 i już teraz odczuwamy jego korzyści :D wybraliśmy ten model http://www.moderator.com.pl/produkty/dla-domu/kotly-c-o-z-5-klasa-biomaster-roto-ecodesign?fbclid=IwAR0offSHPEAX5dEoWOK91UoZwE1YYygpnj5mp-JWYZeC64LaNO9icC56mgI i mogę wam go z czystym sumieniem polecić! na pewno nie pożałujcie!!
krzysztof434
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : Padziernik 24, 2018, 10:56:59 »

Mój remont domu trwał aż cztery lata. Pewnie się zdziwicie,ale taka jest prawda z remontem.

Odon53
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : Luty 25, 2019, 03:49:25 »

Remont co prawda trwa długo, ale moim zdaniem 4 lata to już przesada. Chyba, że sam robiłeś ten remont. Ja robiłem remont mieszkania i znalazłem sklep budowlany KIM, w którym kupiłem mnóstwo materiałów budowlanych w przyzwoitych cenach.
WaldekKor
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : Marzec 13, 2019, 02:59:01 »

A czemu robicie remont u siebie w domu? Ja zdecydowałem się na taki ruch ponieważ miałem bardzo duży problem z wilgocią u siebie w mieszkaniu i wszystko było takie blee. Oczywiście samym remontem nie pozbyłem się tej wilgoci z domu, ale bardzo pomaga mi w tym pochłaniacz wilgoci HumisStop. Słyszeliście kiedyś o tym? :)
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| przykładowe prace inżynierskie || Pisanie za Grosze || Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska || e-almatur.pl || prezentacje maturalne ogłoszenia |