Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecie? 28, 2024, 05:43:02
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  firma kurierska
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: firma kurierska  (Przeczytany 368 razy)
figgy
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 354


Zobacz profil
« : Marzec 17, 2021, 02:41:03 »

Korzystacie czasem z usług kurierów? Jak tak to jaką firmę wybieracie? Szukam kogoś sprawdzonego
Zapisane
Emanuela
Ekspert
*****
Wiadomości: 1339


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marzec 21, 2021, 06:51:16 »

Jak dla mnie praktycznie każda firma kurierska jest dobra i zdecydowanie ja korzystam z brokera kurierskiego. Moim zdaniem ważnym jest również czytanie różnego rodzaju informacji aby wiedzieć jak wygląda kwestia przesyłek. Właśnie niedawno na stronie https://www.sendit.pl/blog/od-czego-zalezy-czas-dostarczenia-przesylki-zagranicznej napisano od czego zależy faktyczny czas dostarczenia przesyłki za granicę.
Zapisane
igła
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 425


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 29, 2021, 12:06:24 »

Sporo jest tych firm, ciężko kogoś konkretnego polecić. Generalnie jeśli niestandardowe rozmiary , typu długie przesyłki kurierem wtedy najlepiej nadać za pośrednictwem brokera, który umożliwia wysyłkę takich niestandardowych paczek
Zapisane
Danserka
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 144


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marzec 29, 2021, 12:50:32 »

Ja kiedyś organizowałam taki mini pokaz mody (jakby ktoś był zainteresowany tym tematem, to podsyłam fajny artykuł: https://www.twojevent.com/jak-zorganizowac-pokaz-mody/ ) i musiałam przesłać jakoś wszystkie stroje, jakie wtedy wykorzystywaliśmy. Skorzystałam z usług kuriera poczty Polskiej i to był jakiś dramat. Strasznie długo to szło, mimo że to była kwestia kilkudziesięciu kilometrów
Zapisane
zuzula12
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 202


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marzec 29, 2021, 03:59:49 »

Jeśli macie swoją firmę to pewnie potrenujecie pieczątek lub stempli czy pieczątka na karton to fajna opcja reklamy jeśli mamy takie kartony to umieśćmy na nich swoje logo. To jest wtedy fajny gadżet reklamowy.
Zapisane
Rodik
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marzec 30, 2021, 10:30:19 »

Niestety kurierzy sobie kiepsko radzą
Zapisane

martwita
Ekspert
*****
Wiadomości: 742


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Kwiecie? 12, 2021, 01:54:14 »

Wiem też, że wiele osób korzysta z usług firm kurierskich do przeprowadzek. Chociaż ja sama wychodze z założenia, że tutaj lepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy, takiej jak: Günstige Umzugsfirma Zürich Mają bardzo dobre warunki i przystępne ceny - sprawdźcie sami.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| || Korepetycje i pomoc przy pisaniu prac - Katowice || Czy GMO można bezpiecznie spożywać? || Czy 70 tys. rocznie to dobry wynik? || https://doszwecji.pl/rzad-szwecji/ |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC