Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Listopad 18, 2018, 12:14:50
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria techniczna
| |-+  Dział techniczny
| | |-+  Co lubcie jeść?
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Co lubcie jeść?  (Przeczytany 1029 razy)
Baletnicaa
Nowy użytkownik
*

« : Sierpie 28, 2018, 10:29:53 »

Zauważyłam u siebie to,że często mam ochote na pizze. To bardzo popularne danie ale jeżeli jest dobrze zrobione to ja mogę je jeść i jeść Dowiedziałam się też niedawno, że w Katowicach można tutaj http://katowice.pizzerianocna.pl/ zamówić smaczną pizze do późnych godzin nocnych. Dla wielu to dobre rozwiązanie.
patryk55
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #1 : Wrzesie 21, 2018, 06:22:58 »

Ostatnio bardzo często lubię jadać pierogi lub gołąbki.Te jedzenie bardzo dobrze na mnie wpływa i co najważniejsze jestem zadowolony.

karol
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Padziernik 16, 2018, 09:55:25 »

Warto zaznaczyć, że pizza jest bardzo kaloryczna. Jeśli dalej będziesz więc po nocach zamawiała takie posiłki, to raczej nie wróżę Ci niczego dobrego. Zamów sobie lepiej catering dietetyczny. Nie jest on tak nudny jak pizza, a przynajmniej będziesz miała wagę pod stałą kontrolą. Wygodna Dieta oferuje w Katowicach (https://www.wygodnadieta.pl/katowice) darmową dostawę, więc dodatkowo zaoszczędzisz. ;)
Dawidd
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : Padziernik 22, 2018, 11:04:21 »

Ja również mógłbym jeść pizze na śniadanie, obiad i kolacje :P
dzieciak89
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : Listopad 02, 2018, 03:46:15 »

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Pizza to życie, jednak kuchnia włoska ogólnie jest pyszna, spaghetti, itp...

rachel
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #5 : Listopad 02, 2018, 07:38:18 »

Bardzo lubię jeść :p Jem praktycznie wszystko co się do tego nadaje, z wyjątkiem żabich udek :p Nie lubię też klusek na parze.

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| Kampania produktowa adwords || Haft komputerowy || prace inżynierskie || Forum sztuki walki || Ściągaczka do szyb LEWI |