Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecie? 26, 2024, 03:19:49
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Jak zorganizować wesele.
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Drukuj
Autor Wątek: Jak zorganizować wesele.  (Przeczytany 44478 razy)
rudzielec
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 181


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Marzec 17, 2020, 12:12:08 »

To jak zorganizować wesele wie każdy kto się tym tematem interesuje.  Jednak według mnie najważniejsze jest znalezienie dobrej restauracji w której zamierzamy to wesele zorganizować. I tak jak szukaliśmy takiej restauracji trafiliśmy na tę https://www.graperestaurant.pl/index.php/biblioteka-wina/francja/ gdzie mieliśmy okazje skosztować ich wyśmienitych win sprowadzanych prosto z Francji.  Uważam, że to także bardzo ważny aspekt aby była możliwość doboru wina do danego dania
Zapisane
tom96gie
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Marzec 17, 2020, 06:10:44 »

Mi nie zależało na hucznej imprezie, tylko na jak najlepszych wspomnieniach
Zapisane
Tanna
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : Marzec 18, 2020, 09:46:03 »

Ciekawe jak będzie z weselami przy tym całym koronawirusie
Zapisane
mamel
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Marzec 19, 2020, 12:29:14 »

Jeśli chodzi o organizację wesele to według mnie przede wszystkim trzeba wybrać najpierw odpowiednią salę. Dopiero później wyśleć o innych rzeczach
Zapisane

smuśla
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Kwiecie? 10, 2020, 02:04:19 »

Myślę, że na żadnym weselu nie może zabraknąć balonów, wstążek czy jakiś innych różnych dekoracji. Dobrze że teraz śmiało można wszystkie takie rzeczy dostać w internecie na https://godanparty.pl/ . Jest to spora oszczędność czasu, ceny dla mnie też są niższe niż normalnie.
Zapisane
ResoK9
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Kwiecie? 13, 2020, 12:21:30 »

Organizacja wesele to naprawdę duże przedsięwzięcie. Moim zdaniem jest ono strasznie mozolne...
-------------------------------------------------
stalowe centrum serwisowe
Zapisane
mitchell.hansen
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


utylizacja odpadów śląsk


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Kwiecie? 13, 2020, 06:28:34 »

Zawsze można skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji.
Zapisane
lammiss23
Użytkownik
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Kwiecie? 26, 2020, 06:45:59 »

Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że w okresie letnim fajnym pomysłem na organizację wesela będzie wynająć jakiś namiot bankietowy, na przykłąd of tej firmy https://rentatent.com.pl/   i zdecydować się na imprezę w plenerze. Co o tym sądzicie? Moim zdaniem to świetne rozwiązanie
Zapisane
radek3332
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Maj 04, 2020, 12:53:49 »

Zawsze organizacja wesela jest bardzo trudna.Sam swoje wesele rok temu organizowałem w restauracji.
Zapisane

ymcclure
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4

Architekt, projektant wnętrz


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Maj 05, 2020, 02:08:16 »

Wesele trzeba zacząć planować ze sporym wyprzedzeniem, żeby wszystko zdążyć załatwić.
Zapisane
arekmarek33
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Maj 06, 2020, 07:24:59 »

Trzeba zacząć od wstępnej listy gości i liczba gości zdefiniuje jaką salę potrzebujemy. Później szukamy sali i innych usługodawców. To najważniejsze na początek.
Zapisane

bartek332
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : Maj 07, 2020, 09:25:31 »

Ja się nie żeniłem i na pewno żenił się nie będę.Całe życie będę kawalerem.
Zapisane

madam8512
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #57 : Maj 07, 2020, 11:16:28 »

Można zawsze wynająć wedding plannerkę, która wszystkim się zajmie. My musimy jej tylko zapłacić, a taka osoba wszystko za nas załatwi.
Zapisane

Lubisz słuchać muzykę z płyt winylowych? Odwiedź sklep winyle-online.pl Rabaty nawet do 15% i darmowa wysyłka po przekroczeniu 180 zł.
keyshawn63
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Lipiec 22, 2020, 10:42:19 »

Z okazji wesela można przygotować prezenty dla gości, ale nie mam na to pomysłu. Czy ktoś z Was może mi poradzić w tym temacie coś? Z góry dziękuje za pomoc.
Zapisane

raddekrado21
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Lipiec 22, 2020, 11:21:22 »

Polecam skorzystać z pomocy wedding plannerki albo asystentki ślubnej. Naprawdę warto skorzystać, bo odchodzi nam wiele obowiązków i spraw na głowie.
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| https://aktinet.pl/ile-wynosi-3-8-jako-liczba-dziesietna-i-procent/ || Busy dania polska || pisanie pracy licencjackiej || https://aktinet.pl/co-to-znaczy-gdy-dany-narod-ma-absolutna-przewage-w-produkcji/ || read more |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC