Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marzec 28, 2024, 11:17:46
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Apteka internetowa
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Apteka internetowa  (Przeczytany 3437 razy)
Mini
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 484


Zobacz profil
« : Lipiec 09, 2018, 08:17:26 »

Jestem bardzo ciekawa, czy korzystacie z takich opcji jak apteka online. Sama ostatnio zamawiałam w aptece internetowej i powiem Wam, że byłam bardzo zadowolona. Przede wszystkim przesyłka dotarła do mnie szybko, co było ogromną zaletą. Oprócz tego nie musiałam stać w kolejkach :) A to wielka zaleta.
Zapisane
aleks22ww
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 18, 2018, 07:55:15 »

Tylko chyba każdy wie że osoby starsze nie będą w ogóle kupowały przez internet leków bo się nie znają.Chyba że w tym pomogą im wnuki.
Zapisane

Koliber7
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipiec 18, 2018, 08:59:15 »

Z aptekami internetowymi ostrożnie
Zapisane

Retkol
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lipiec 18, 2018, 03:51:38 »

Ja raczej nie robię zakupów w takich aptekach.

___________________
usługi depilacji laserowej w Gdyni
Zapisane
zabor
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Stycze? 19, 2019, 06:01:30 »

Hej wszystkim, wiecie może która apteka internetowa jest najlepsza i ma najlepsze ceny? Pytam bo mam sporą listę leków do kupienia i nie wiem, gdzie najlepiej to zrobić. Na https://www.apteka-leki.pl/ widziałem fajne oferty, może ktoś z was tutaj właśnie kupował coś?
Zapisane
HangLos
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Stycze? 20, 2019, 01:54:46 »

Otwarcie apteki internetowej to w sumie całkiem fajny sposób na rozkręcenie własnego interesu
Zapisane
Halaai56
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Luty 04, 2019, 06:32:15 »

Jakie leki najlepiej tam kupić?

__

Urlopy dla ojców
Zapisane
Emanuela
Ekspert
*****
Wiadomości: 1321


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 21, 2019, 05:05:56 »

W sumie apteka internetowa https://apteline.pl/ jest w dzisiejszych czasach dość dobrą alternatywą dla tych aptek stacjonarnych. Przede wszystkim dlatego, że można w nich dostać leki po niższych cenach co z pewnością wielu ludzi będzie uważało za duży plus. Ja sama również czasami korzystam z takiej apteki i jak do tej pory wszystko było super.
Zapisane
Zozenka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 21, 2019, 05:44:05 »

Ja częściej wybieram jednak apteki internetowe. Mam do nich większe zaufanie.
Zapisane
Olek789
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Sierpie? 20, 2019, 09:05:02 »

Nie widzę sensu chodzić do apteki i stać w kolejkach skoro możemy wszystko kupić a aptece internetowej. Ja korzystam z aptekadziecka.pl i musze Wam powiedzieć, że dostać tam można wszystkie leki jakich szukamy zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
Zapisane
ShareQQ
Użytkownik
**
Wiadomości: 96


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Sierpie? 20, 2019, 11:22:40 »

Istnieją jeszcze apteki internetowe?
Zapisane
Piter22
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Sierpie? 22, 2019, 09:06:20 »

Teraz jest coraz więcej aptek internetowych, nie rozumiem skąd Twoje pytanie. Przecież one nigdy nie znikły z sieci, są cały czas. Ja kupuje leki z apteki https://apteczkadziecka.pl ponieważ mają spory wybór w niskich cenach.
Zapisane
rudzielec
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 181


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Wrzesie? 14, 2019, 07:18:28 »

Nie powiem bo apteka internetowa to dobra rzecz. Tylko nie zawsze można dostać to czego się akurat potrzebuje. Ja ostatnio poszukiwałam dobrego ale i w miarę w rozsądnej cenie ciśnieniomierza. Owszem były w aptece, ale tylko jednej marki. Dlatego też zamówiłam na Ciśnieniomierze i akcesoria na Ceneo bardzo fajny no i przede wszystkim w rozsądnej cenie. Także nie zawsze warto kupować w aptece
Zapisane
JerzyNeko
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Wrzesie? 14, 2019, 01:59:53 »

Szczerze mówiąc to chyba miałbym jakieś obawy przed zakupem jakichś leków w takiej aptece internetowej. Myślę, że nie do końca może być to bezpieczne.
Zapisane

EJezykowski
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Wrzesie? 14, 2019, 05:40:34 »

Chyba strach trochę kupować w takich aptekach.
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| Czy 32 uncje to 1 kwarta? || Co działo się trylion sekund temu? || https://aktinet.pl/czy-kwarta-i-litr-to-to-samo/ || https://herbcio.pl/ziola-przeciwgrzybiczne-6-propozycji/ || prace po angielsku |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC