Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marzec 28, 2024, 11:10:23
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Zdrowa dieta
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 18 Drukuj
Autor Wątek: Zdrowa dieta  (Przeczytany 36187 razy)
Ludoslaw4
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Grudzie? 18, 2018, 12:35:55 »

Zdrowych diet tak naprawdę nie ma. Trzeba dużo po prostu ćwiczyć.
___
przeglądy techniczne budynków
Zapisane
Rafael54
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Grudzie? 28, 2018, 02:27:31 »

Najlepiej wybrać się do jakiegoś dietetyka. Myśle, że on doradzi nam co mamy jeść.
____
holowanie warszawa mokotów
Zapisane
Hanka71
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Grudzie? 28, 2018, 02:44:42 »

Staram się jeść zdrowo, ale niestety nie zawsze mi to wychodzi. Złe nawyki kształtują się bardzo wcześnie, kiedy nie mamy nawet świadomości.
Zapisane

apollo
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Grudzie? 28, 2018, 05:18:05 »

Ja staram się powoli przechodzić na gotowanie na parze, jest szybsze niż tradycyjne i o wiele zdrowsze
Zapisane

joanna.karus
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Grudzie? 29, 2018, 05:44:43 »

nie tylko tancerze są na diecie, lepiej aby każdy uważał co je a już w szczególności porzucił durny zwyczaj picia krowiego mleka, którego po 4 roku życia nie trawimy. Żadne tam pij mleko będziesz wielki. raczej zafundujesz sobie wzdęcia, problemy ze skórą, rozwolnienie i parę innych wątpliwych przyjemności. pora poznać i stosować, używać, pić mleko roślinne bio które jest calkowicie przyswajalne i tolerowane praktycznie w 100% przypadkach.
Zapisane
PiotrKaw
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Grudzie? 31, 2018, 12:56:04 »

Staram się żywić zdrowo, ale nie wychodzi mi to za dobrze. Łapię się na tym, ze nakupowałem jakiegoś śmieciowego jedzenia, zupełnie bez kontroli.
Zapisane

RobertMa
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Stycze? 05, 2019, 02:02:20 »

Wstyd się trochę przyznać, ale ja raczej nie trzymam się zdrowej diety.
Zapisane
daniel4438989
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Stycze? 05, 2019, 09:23:52 »

Ja zdrową dietą interesuje się od bardzo dawna.Dobrze wiem że to jest bardzo trudne i nie każdemu to się udaję.
Zapisane

PaweLKarA
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Stycze? 11, 2019, 02:39:30 »

Wydaje mi się, że zdrową dietą jest tzw. dieta płynna. Spożywa się różne soki oraz zupy, które tworzone są tylko z naturalnych składników jak warzywa i owoce, więc to bardzo dobry zastrzyk witamin. Ja zamawiam sobie takie zupy z https://juicebyprzelom.pl/rodzaje-zup. Co sądzicie o takiej diecie?
Zapisane
Lukaszek_35
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Marzec 24, 2019, 04:48:50 »

Wydaje mi się, że większość diet, które można gdzieś znaleźć są zdrowe, ale nie w tym tkwi sekret, przynajmniej moim zdaniem. Najważniejsze w każdej diecie, bez wyjątku jest dzienne zapotrzebowanie na kalorie. Jeżeli to sobie źle policzymy to tak naprawdę żadna dieta nam nie pomoże. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z kalkulatora jak ten na https://www.przelomwodzywianiu.pl/kalkulator i komputer sam nam policzy ile dziennie powinniśmy spożywać kalorii :)
Zapisane
kamcia
Użytkownik
**
Wiadomości: 76


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Kwiecie? 16, 2019, 02:31:53 »

Wiele osób zadaje sobie czasem pytanie czemu nie chudnie będąc na diecie, jest wiele odpowiedzi na to pytanie i warto poczytać na ten temat artykuł dlaczego nie mogę schudnąć ja dzięki temu dowiedziałam sie jakie podstawowe błędy popełniałam. Ja też próbowałam odchudzać się na własną rękę, ale nic to nie dało... dopóki nie trafiłam do dietetyka, i efekty widać.
Zapisane
Juttka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Kwiecie? 16, 2019, 10:58:35 »

Dzisiaj łatwiej jest się zdrowo odżywiać, niż kiedyś, jest tyle produktów do wyboru.
Zapisane

Krycha84
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Kwiecie? 17, 2019, 09:17:55 »

Ja wyznaję zasadę, że wszystko jest dla wszystkich, ale w rozsądnych ilościach :) Małe porcje, słodyczy niewiele... No i ćwiczenia - nie muszą być mega ciężkie, ale takie pół godziny-godzina dziennie wystarczy :)
Zapisane

Kaspian88
Użytkownik
**
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Kwiecie? 19, 2019, 11:12:17 »

zdrowa dieta musi być bogata w kwasy tłuszczowe NNKT, a jeśli macie ich za mało wasza skóra na pewno da o tym znać! w takich przypadkach doskonale sprawdza się suplement diety Neoglandyna. Od kiedy zaczęłam go przyjmować moja skóra stała się nawilżona i wolna od podrażnień :)
Zapisane
marlena
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Kwiecie? 19, 2019, 07:53:15 »

Dieta bezglutenowa jest najlepsza.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 18 Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| https://doszwecji.pl/sztokholm-metro/ || https://polska-dania.pl || praca dr || ubezpieczenia || https://aktinet.pl/jakie-jest-zrodlo-energii-wykorzystywane-w-ukladzie-hydraulicznym/ |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC