Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marzec 24, 2019, 02:02:22
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Zdrowa dieta
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: Zdrowa dieta  (Przeczytany 10589 razy)
Donat43
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #30 : Grudzie 10, 2018, 08:40:21 »

Musimy zdrowo jeść i ćwiczyć. Inaczej zdrowi nie będziemy.
___
mieszkania piaseczno sprzedaż
Ludoslaw4
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #31 : Grudzie 18, 2018, 12:35:55 »

Zdrowych diet tak naprawdę nie ma. Trzeba dużo po prostu ćwiczyć.
___
przeglądy techniczne budynków
Rafael54
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #32 : Grudzie 28, 2018, 02:27:31 »

Najlepiej wybrać się do jakiegoś dietetyka. Myśle, że on doradzi nam co mamy jeść.
____
holowanie warszawa mokotów
Hanka71
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #33 : Grudzie 28, 2018, 02:44:42 »

Staram się jeść zdrowo, ale niestety nie zawsze mi to wychodzi. Złe nawyki kształtują się bardzo wcześnie, kiedy nie mamy nawet świadomości.

apollo
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #34 : Grudzie 28, 2018, 05:18:05 »

Ja staram się powoli przechodzić na gotowanie na parze, jest szybsze niż tradycyjne i o wiele zdrowsze

joanna.karus
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #35 : Grudzie 29, 2018, 05:44:43 »

nie tylko tancerze są na diecie, lepiej aby każdy uważał co je a już w szczególności porzucił durny zwyczaj picia krowiego mleka, którego po 4 roku życia nie trawimy. Żadne tam pij mleko będziesz wielki. raczej zafundujesz sobie wzdęcia, problemy ze skórą, rozwolnienie i parę innych wątpliwych przyjemności. pora poznać i stosować, używać, pić mleko roślinne bio które jest calkowicie przyswajalne i tolerowane praktycznie w 100% przypadkach.
PiotrKaw
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #36 : Grudzie 31, 2018, 12:56:04 »

Staram się żywić zdrowo, ale nie wychodzi mi to za dobrze. Łapię się na tym, ze nakupowałem jakiegoś śmieciowego jedzenia, zupełnie bez kontroli.

kamcia
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #37 : Stycze 05, 2019, 01:36:53 »

Wiele osób zadaje sobie czasem pytanie czemu nie chudnie będąc na diecie, jest wiele odpowiedzi na to pytanie i warto poczytać na ten temat artykuł https://kcalmar.com/blog/2017/05/08/dlaczego-nie-moge-schudnac/ ja dzięki temu dowiedziałam sie jakie podstawowe błędy popełniałam. Ja też próbowałam odchudzać się na własną rękę, ale nic to nie dało... dopóki nie trafiłam do dietetyka, i efekty widać.
RobertMa
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #38 : Stycze 05, 2019, 02:02:20 »

Wstyd się trochę przyznać, ale ja raczej nie trzymam się zdrowej diety.
daniel4438989
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #39 : Stycze 05, 2019, 09:23:52 »

Ja zdrową dietą interesuje się od bardzo dawna.Dobrze wiem że to jest bardzo trudne i nie każdemu to się udaję.

PaweLKarA
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #40 : Stycze 11, 2019, 02:39:30 »

Wydaje mi się, że zdrową dietą jest tzw. dieta płynna. Spożywa się różne soki oraz zupy, które tworzone są tylko z naturalnych składników jak warzywa i owoce, więc to bardzo dobry zastrzyk witamin. Ja zamawiam sobie takie zupy z https://juicebyprzelom.pl/rodzaje-zup. Co sądzicie o takiej diecie?
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
« poprzedni następny »

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| VetComplex || Prace Licencjackie Napisane za Grosze || praca magisterska || http://diamond-expert.eu/ || olszanska.pl |