Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marzec 28, 2024, 12:35:56
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Wazektomia
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Wazektomia  (Przeczytany 1980 razy)
estratarka@wp.pl
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Marzec 08, 2018, 02:05:05 »

CZy dobry urolog do zabiegu wazektomii jest "drogi"? Czy wazektomia jest na NFZ? Bo czytam, żę nie, ale to w sumie nie jest aż taki duży problem.
Zapisane
okopro
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marzec 10, 2018, 06:09:34 »

A mi się wydaje że to jest refundowane przez nfz. Przynajmniej powinno być
Zapisane
Anett43
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 21, 2018, 10:55:21 »

Nie jestem pewna. Mój mąż miał wazektomię robioną prywatnie, ale w bardzo dobrej klinice, więc nie żałujemy
Zapisane
lidka998
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marzec 21, 2018, 03:06:45 »

Na czym polega ten zabieg ?
Zapisane
Torr
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Kwiecie? 05, 2018, 10:08:18 »

Zabieg polega na podcięciu nasieniowodów ale wszystko działa jak należy więc nie ma czego się obawiać :) Miałem zabieg rok temu i żadnych komplikacji nie było. Cieszę się dobrym zdrowiem i moja żona też jest zadowolona, że nie musi brać hormonów
Zapisane
szalooona1
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Kwiecie? 09, 2018, 01:27:28 »

Mój mąż także się zastanawia, bo jego przyjaciel przeszedł wazektomie i bardzo sobie chwali. SDam zabieg nic nie boli a jest mniej skomplikowany i tanszy niz podwiązanie jajowodów dla kobiety :)
Ja nie mam nic przecwiko, o ile jest to swiadoma decyzja ;)
Zapisane
Miroslaw
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Kwiecie? 10, 2018, 05:33:16 »

Z tego co wiem, to jest to decyzja na całe życie
Zapisane
Malwka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Kwiecie? 16, 2018, 11:48:07 »

To zależy czy na całe życie :) w wielu przypadkach da się odwrócić, ale trzeba być jednak świadomym, że może się nie udać :) Dlatego warto się zastanowić bardzo dobrze nad zabiegiem. My jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tej decyzji. Mąż robił Wazektomie na
Skłodowskiej-Curie 3 w Gabinecie Wazektomii, 80-210 Gdańsk. Jak zadzwonicie to wszystko Wam dokładnie wytłumaczą tel. 58 506 64 09. Lepiej już zapytać się lekarza i kogoś kto się zna na tym
Zapisane
szalooona1
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Kwiecie? 27, 2018, 10:42:58 »

To zależy czy na całe życie :) w wielu przypadkach da się odwrócić, ale trzeba być jednak świadomym, że może się nie udać :) Dlatego warto się zastanowić bardzo dobrze nad zabiegiem. My jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tej decyzji. Mąż robił Wazektomie na
Skłodowskiej-Curie 3 w Gabinecie Wazektomii, 80-210 Gdańsk. Jak zadzwonicie to wszystko Wam dokładnie wytłumaczą tel. 58 506 64 09. Lepiej już zapytać się lekarza i kogoś kto się zna na tym
zapisuję i powiem mężowi, zeby do nich zadzwonic
moze troche nam sie w glowach rozjasni po tym :D
Zapisane
DiegoDela
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Maj 06, 2018, 09:18:09 »

Na szczęście nigdy tego nie miałem... :D
Zapisane
Anett43
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Maj 08, 2018, 07:26:05 »

O no proszę widzę, że nie tylko my korzystaliśmy z usług w Gdańsku :) Bardzo miła obsługa i profesjonalni lekarze więc naprawdę warto tam zadzwonić jeśli ktoś ma wątpliwości
Zapisane
Natinka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Maj 08, 2018, 11:07:43 »

Wydaje mi się, że to jest temat dla specjalistów !
Zapisane
szalooona1
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Wrzesie? 24, 2018, 11:34:13 »

to prawda, Pan Dr jest swietny, wszystko nam opowiedzial i niedlugo bedziemy po ;)
dla osob ktorzy chca sie dowiedziec wiecej jak to wyglada i ze to nie jest jakis straszliwy zabieg polecam poczytac artykuly na ten temat.. np. tutaj https://zdrowie.trojmiasto.pl/Antykoncepcja-to-nie-tylko-babska-sprawa-Czym-jest-wazektomia-i-jakie-niesie-ryzyko-n123715.html  bo duzoludzi nie ma nawet pojecia o tym jak wygladaja takie zabiegi i rozpowszechniaja potem bzdurne info ze to w Pl nielegalne albo ze po tym nie mozna wspolczyc...
Zapisane
Sheyr
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Listopad 17, 2018, 02:36:07 »

Ja kiedys ruszylam z mezem temat wazektomii ale powiedzial kategoryczne nie.. Stwierdzilam ze to badz co badz zabieg i nie bede go namawiac ani zmuszac. Mamy dwójkę dzieci i zabezpieczam sie tabletkami vines. Jednak ostatnio maz coś baknął o trzecim dziecku i tym zabiegu jak juz maluch sie urodzi wiec w sumie co bedzie to nie wiem :D On dosc czesto zmienia zdanie
Zapisane
keirametz
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 44


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Maj 28, 2020, 03:45:07 »

Na witrektomię się nigdy nie zdecydowaliśmy, ale musicie tez wiedzieć, że są inne metody antykoncepcji i żadna nie daje 100 % pewności, dlatego ja zawsze mam w zapasie kupione tabletki https://wszystko-o-aborcji.pl/ bo nigdy nie wiadomo, sporo tez informacji można właśnie tam poczytać  odnośnie azbezpieczenia i jak zapobiegać niechcianej ciąży.
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| druk cyfrowy na bawełnie || https://www.slonecznaakademia.pl || druk na materiale Textileprint || https://aktinet.pl/ktora-z-nich-ma-wieksza-mase-alfa-czy-beta/ || Czy wynoszenie szklanki z pubu jest nielegalne? |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC