Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecie? 26, 2024, 02:33:03
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  pomoc radcy prawnego
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: pomoc radcy prawnego  (Przeczytany 276 razy)
agatka737399
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« : Marzec 31, 2021, 02:12:56 »

Hej! Szukam pilnie pomocy radca prawny szczecin. Będe bardzo wdzieczna jesli coś polecicie. Dzieki!
Zapisane
delis
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Kwiecie? 01, 2021, 08:43:05 »

ile kosztują takie porady?
Zapisane
SewerynPanton
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Kwiecie? 01, 2021, 09:37:15 »

Wiadomo, że czasami są takie sprawy, że rzeczywiście pomoc doświadczonego prawnika może być niezbędną. Wydaje mi się, że koszt takiej porady to coś około 200 zł.
Zapisane

martik
Użytkownik
**
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Kwiecie? 16, 2021, 08:26:34 »

W Szczecinie korzystałam z pomocy prawnej, ale nie radcy prawnego a adwokata. Z polecenia koleżanki trafiłam do kancelarii adwokackiej Węgłowski. Potrzebowałam pomocy w sprawie o alimenty na córkę. Pan Łukasz zajął się wszystkim. Widać, że ma w tym doświadczenie i stara się znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Poza tym bardzo sympatyczny.
Zapisane
freedancer
Ekspert
*****
Wiadomości: 808


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Grudzie? 09, 2021, 11:06:49 »

 Mnie też właśnie zastanawia, który adwokat prawo karne Warszawa jest godny uwagi. Potrzebowałbym wsparcia dla mojej sąsiadki, która ma problem ma ze swoim synem. Który wdał się  w złe towarzystwo i teraz narobił niezłego bałaganu.   Także będzie tutaj potrzebna naprawdę konkretna pomoc.
Zapisane
Stefan2351
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Grudzie? 10, 2021, 11:58:14 »

W internecie można znaleźć mnóstwo takich specjalistów. Wystarczy chwile poszukać.
_____
Wejdź na klinikastomatologiczna.com.pl i zobacz stronę gabinetów stomatologicznych w Gdańsku i Gdyni.
Zapisane
Lulcia
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Grudzie? 16, 2021, 09:30:17 »

A może zamiast radcy prawnego to po prostu adwokat? Różnica jest niemal niewidoczna. Mi kiedyś pomogła kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic. Są świetni zarówno do zwykłych porad prawnych, jak i większych spraw sądowych.
Zapisane
Emanuela
Ekspert
*****
Wiadomości: 1336


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Luty 22, 2022, 11:34:12 »

Często również takie osoby biorą udział w sprawach rozwodowych i ja właśnie przede wszystkim na tym teraz się skupiam. nawet jakiś czas temu udało mi się natrafić na bardzo fajny wpis https://www.alejakobiet.pl/aktualnosci/co-trzeba-brac-pod-uwage-przy-rozwodzie.html gdzie dokładnie opisano to co trzeba brać pod uwagę przy samym rozwodzie.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| read more || prace magisterskie po angielsku || https://aktinet.pl/co-to-jest-system-federalny-quizlet/ || maszyny czyszczące || read more |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC