Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marzec 28, 2024, 08:34:01
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  piękne, gładkie i zdrowe włosy
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: piękne, gładkie i zdrowe włosy  (Przeczytany 364 razy)
Kaspian88
Użytkownik
**
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« : Wrzesie? 02, 2020, 10:24:52 »

Hej!
jeśli macie słabej kondycji włosy, są zniszczone i suche to polecam wam doskonały zabieg, czyli zabieg keratynowy Amazon Keratin kilka dni temu poleciła mi go przyjaciółka, w końcu umówiłam się do fryzjera i wykonano mi ten zabieg, przeprowadzony został za pomocą keratyny Amazon Keratin ja zdecydowałam się na opcję jabłkową, a jest jeszcze czekoladowa i winogronowa (silniejsze keratyny). Po zabiegu moje włosy są nie do poznania, miękkie, gładkie i błyszczące. Dodatkowo też kupiłam kosmetyki tej marki - szampon zielona herbata, odżywkę, maskę do włosów, krem wygładzający i dzięki nim jeszcze bardziej wydłużam efekt terapii :D polecam!!
Zapisane
Die81vql
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesie? 02, 2020, 01:45:24 »

też muszę zadbać w końcu o swoje.
-
Zbrojenie rozproszone : Stalpol
Zapisane
Tośka21
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 31


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesie? 19, 2020, 02:21:21 »

Ale przecież o włosy trzeba dbać. Jeśli nie podejdziecie do tego tematu w odpowiedni sposób, to efekty mogą Was bardzo negatywnie zaskoczyć. Moim zdaniem, powinniście już teraz zajrzeć do https://allegro.pl/produkt/olivia-garden-fingerbrush-combo-szczotka-do-wlosow-large-e770e820-4970-4358-adb7-7e16b3d7f631 i postawić na odpowiednie szczotki do włosów. To bardzo ważna rzecz, dlatego nie ma co się zastanawiać. Już teraz zadbajcie o swój piękny wygląd :) Dzięki odpowiedniej szczotce, będziecie w stanie zadbać o kondycję Waszych włosów, ale też o to, by układały się dokładnie tak, jak sami tego chcecie.
Zapisane
Baletnicaa
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 314


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 05, 2020, 01:33:22 »

Ja przez wiele lat używałam prostownicy, która tylko zniszczyła mi włosy. Ostatecznie fryzjerka namówiła mnie na zabieg keratynowego prostowania włosów i wykonałam go jakieś 4 miesiące temu w Jadore Instytut w Warszawie https://jadoreinstytut.com/warszawa/fryzjerstwo/keratynowe-prostowanie-wlosow/. Efekt utrzymuje się średnio do 5 miesięcy ( w zależności od rodzaju włosa i pielęgnacji ) więc niebawem będę go powtarzać. Generalnie jestem zachwycona efektem - włosy lśniące, super odżywione a do tego mega proste
Zapisane
fajterka
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 346


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 06, 2020, 09:53:23 »

oj ja to odkad pamietam mialam problem z wlosami, rozne odzywki, maski, cuda, nic to nie pomagalo. wlosy mi sie okropnie puszyly, byly suche, nie chcialy sie ukladac. Odkad zaczelam stosowac olej arganowy z Ecobotox roznica jest kolosalna! nie sądzilam ze kondycja moich wlosow az tak sie poprawi
Zapisane
dbaumbach
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6

Rehabilitant


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Listopad 07, 2020, 01:51:22 »

Najważniejsze to stosować produkty, które będą nasze włosy nawilżać i odżywiać.
Zapisane
updorian
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Listopad 13, 2020, 08:48:22 »

Moich włosów jest coraz mniej, więc niedługo będę miał piękną, gładką czaszkę
Zapisane
Baletnicaa
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 314


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Listopad 19, 2020, 11:07:27 »

u mnie pojawiły się już siwe włosy i zastanawiam się na jaki kolor pofarbować włosy by pasowały do mnie , bo przecież możliwości jest tak wiele. Znalazłam taki artykuł https://sklep.bellita.waw.pl/jaki-kolor-wlosow-do-niebieskich-oczu na temat koloru włosów do niebieskich oczu i fajnie to przedstawili.
Zapisane
lockman.danika
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Listopad 20, 2020, 04:05:48 »

Kondycja włosów zależy w głównej mierze od odpowiedniej prostownicy jeśli ktoś z Was z niej codziennie korzysta. Co sądzicie o takim modelu https://maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/prostownica-babyliss-st240e,66961.html? Zastanawiając się jaką prostownicę wybrać, należy wziąć pod uwagę wielkość płytek. Krótkowłose panie będą zadowolone z mniejszych, poręczniejszych urządzeń, a posiadaczki długich włosów powinny zdecydować się na prostownice, których płytki są szersze i bardziej wydłużone.
Zapisane
Tindesa
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Listopad 21, 2020, 12:25:21 »

Ja ostatnio skupiłam się na odpowiedniej suplementacji i widzę efekty w kondycji moich włosów.
Zapisane
freedancer
Ekspert
*****
Wiadomości: 796


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Pa?dziernik 27, 2021, 10:44:29 »

Każdy od czasu, do czasu  chce coś zmienić w swoim wyglądzie... Ja przykładowo postanowiłam teraz  link do sklepu Remy Hair i kupić sobie tam dopinki. Dzięki nim poczuję się sexy i kobieco. Będę mogła zrealizować swoje marzenie o gęstych pięknych włosach.
Zapisane
polinka3
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Grudzie? 30, 2021, 09:43:09 »

sporo zalezy od codziennej pielęgnacji, kosmetyki , których używamy mają ogromny wpływ na kondycję naszych włosów., Nie wiem czy znacie tą serię My Life My Hair z Eveline ? dla mnie kapitalna! natiralny skład, szybkie i skuteczne działanie a do tego naprawdę spoko ceny. Te kosmetyki można dostać albo w ich e-sklepie albo w drogeriach Hebe.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| czyszczenie fotowoltaiki || Forum edukacja || Busy dania polska || https://aktinet.pl/co-sie-dzieje-gdy-fala-przechodzi-przez-wode/ || https://doszwecji.pl/kiruna-arktyczne-miasto-w-szwecji/ |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC