Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marzec 29, 2024, 10:41:49
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Linki
| | |-+  Ubranka
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Ubranka  (Przeczytany 2610 razy)
Warszawiak
Użytkownik
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« : Luty 06, 2018, 08:26:44 »

Hej! Szukam prezentu dla chrześniaka na roczek. Czy według was pościel (np stąd https://www.gluck.pl/) będzie dobrym wyborem czy lepiej coś innego szukać?
Zapisane

AniaPioro
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Luty 10, 2018, 05:22:33 »

Wiesz co, ciężko powiedzieć tak naprawdę... Nie mam pojęcia :(
Zapisane

magikoss
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 11, 2018, 11:33:02 »

Dokładnie, trudna sprawa.
Zapisane
okopro
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marzec 11, 2018, 11:55:37 »

Ja dla mojego kuzynka kupiłam w www.entliczek.pl taki zestaw ubrań a do tego fajny samochodzik-zabawka :) Wiadomo, ciuchami zajęła się mama, a młody nową zabawką :D
Zapisane
Smaj
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marzec 19, 2018, 09:36:36 »

Dzięki :)
Zapisane

terry.barton
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Maj 05, 2020, 01:57:49 »

Chociaż wygląd nie pozostaje bez znaczenia, to najważniejszą cechą odzieży niemowlęcej powinna być wygoda i bezpieczeństwo. Oznacza to, że rodzic powinien w pierwszej kolejności myśleć o komforcie dziecka i jego wrażliwej skóry. Gdzie w sieci mogłabym znaleźć ubranka dla niemowląt?
Zapisane
meszka
Ekspert
*****
Wiadomości: 1640


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Maj 12, 2020, 05:46:29 »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym Kamagra



Zapisane
baletki
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 176


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 02, 2020, 10:45:57 »

Widzę, że bardzo ciekawy temat tutaj znalazłam bo jednak jeśli chodzi o ubranka dla dzieci to kupuję ich bardzo dużo gdyż mam aż trójkę maluszków. Moja  koleżanka poleciła mi pajace niemowlęce gdyż są to bardzo wygodne ubranka w których dziecko czuje się bardzo swobodnie. No a poza tym bardzo szybko i łatwo się je rozbiera i przebiera
Zapisane
emmerich.birdie
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6

Architekt, projektant wnętrz


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Lipiec 11, 2020, 01:29:12 »

Praktycznym dodatkiem będzie też komin dla dziecka https://jamiks.shop.pl/kominy-dla-dzieci, który jest świetną alternatywą dla szalika i idealnym dodatkiem na mroźne dni. Uniwersalne kolory przekładają się również na praktyczność takich kominów, można bez trudu dopasować je do koloru kurteczki, czy pozostałych elementów zimowej garderoby dziecka.
Zapisane
niebieski_kwiat
Ekspert
*****
Wiadomości: 914


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Listopad 23, 2020, 02:06:59 »

Jeśli chcesz kupić coś wysokiej jakości i jednocześnie w dobrej cenie to myślę, że warto sprawdzić sklep 5.10.15. Mają bardzo duży wybór jeżeli chodzi o ubrania dla chłopców, zerknij sobie: https://www.51015kids.eu/chlopiec Ja bardzo lubię ciuszki od nich - są ładne i nie niszczą się szybko.
Zapisane
freedancer
Ekspert
*****
Wiadomości: 796


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Grudzie? 22, 2022, 12:36:45 »

Poszukuję, kombinezonu ma zimę i w ogóle nie mam pojęcia, jakie marki brać pod uwagę i na co szczególnie zwrócić uwagę. Dużo pozytywnych opinii słyszałam o kombinezony ducksday .   Gdzie mogę dostać właśnie taki kombinezon? I przede wszystkim czy polecacie w ogóle coś takiego, słyszałam dużo pozytywnych opinii.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| przewozy do danii || Jakie zioła na trzustkę? || https://aktinet.pl/30-z-50000-to-ile/ || Korepetycje z języka polskiego Częstochowa || Jaki jest największy krater uderzeniowy? |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC