Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Sierpie 23, 2019, 03:19:00
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Nieśmiertelniki - wyjątkowy gadżet - Engrave.pl
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Nieśmiertelniki - wyjątkowy gadżet - Engrave.pl  (Przeczytany 8925 razy)
Engrave
Nowy użytkownik
*

« : Czerwiec 02, 2017, 08:48:05 »

Serdecznie witamy!

Chcemy zaoferować Wam militarne nieśmiertelniki z wybijanymi polskimi znakami, jakie możecie wykorzystać na różne sposoby.

Wojskowe nieśmiertelniki to identyfikatory pierwotnie wykorzystywane przez żołnierzy - dzisiaj są wykorzystywane także przez zwykłych internautów, również jako prezent.

Na nieśmiertelnikach wybija się przeróżne wiadomości, od cytatów do ważnych danych, w tym numer ICE (In Case of Emergency - numer, pod jaki ratownicy kontaktują na przykład w razie interwencji medycznej), numer pesel czy adres. Wiele osób używa je także jako breloczki do kluczy bądź też bagażu, reklama lub identyfikator dla psa lub ewentualnie innego pupila.

Zapraszamy do sprawdzenia pełnego asortymentu na Engrave.pl
margamn
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Lipiec 10, 2017, 09:04:07 »

Ja polecam coś bardziej oryginalnego czyli koszulki z indywidualnym nadrukiem. Można zamówić dowolny projekt a ceny są praktycznie takie same jak w przypadku zwykłych (ogólnodostępnych koszulek). Ostatnio zamawiałem za pośrednictwem http://galeriahaftuinadruku.pl/ i byłem zadowolony z wykonania oraz terminu
Diqa31
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : Lipiec 13, 2017, 02:05:51 »

Ja nie chciał bym prezentu który kojarzy się z wojną.

Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : Sierpie 14, 2017, 08:06:56 »

kiedyś dałem kumplowi taki nieśmiertelnik i nie był zadowolony :/ prezent okazał się klapą i od tego czasu wszystkim na prezent kupuję po prostu dobre perfumy. Każdy się cieszy z ładnych perfum z https://www.perfumeria.pl/On/Perfumy a nie ma sensu wymyślać szalonych prezentów, które mogą się nie spodobać.
Szynowy678
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : Sierpie 30, 2017, 08:01:28 »

Fajna rzecz jeśli ktoś preferuje ten styl :).

Selena883
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #5 : Wrzesie 04, 2017, 01:21:03 »

W sumie fajna sprawa, ale przejrzałbym jeszcze inne możliwości :). Tak na wszelki wypadek bo nigdy nie wiadomo co się lepszego trafi. 

Arkadiusz3eew
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #6 : Luty 07, 2019, 10:51:31 »

W tym wątku znalazłem kilka bardzo ciekawych wpisów.Jest też kilka bardzo nie ciekawych wpisów.

Kopciuch89
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #7 : Luty 07, 2019, 03:26:59 »

Kupiłam nieśmiertelnik z ładnym wzorem chłopakowi na naszą pierwszą rocznicę - bardzo mu się podobał :) 6 lat minęło a on nadal go nosi! Tak że polecam, jeśli ktoś by myślał o ciekawym prezencie ;)

Tyfien59
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #8 : Luty 11, 2019, 08:11:01 »

Kupiłam podobny dla męża i był zadowolony.

__

deski do pływania
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| pisanie pracy licencjackiej || urządzenia czyszczące || Esej za Grosze || http://www.pisaniezagrosze.pl/ || profesjonalny druk na płótnie Textileprint |