Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecie? 20, 2024, 06:15:16
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Jakie łóżko kupić?
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj
Autor Wątek: Jakie łóżko kupić?  (Przeczytany 5315 razy)
_paznokcie
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Kwiecie? 02, 2019, 08:23:40 »

Hmm może jakieś drewniane?
Zapisane
Krzysiunio35
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Kwiecie? 03, 2019, 11:50:56 »

Najelpiej kupić sobie łóżko wodne :)
Zapisane
kamcia
Użytkownik
**
Wiadomości: 76


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Kwiecie? 23, 2019, 01:02:05 »

A pościel gdzie kupujecie ? Jak ma być dobrej jakości z porządnych grubych tkanin to tylko pościel z http://www.iwelto.pl/oferta/posciel Polecam Serdecznie. Najlepsza pościel jaką kupisz i posłuży przez lata, ceny bardzo zachęcające bo kupujesz u producenta. I nie kupuj w marketach...
Zapisane
AdrianKosko
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Kwiecie? 23, 2019, 03:43:29 »

Najlepiej jakieś wygodne np. wodne :)
Zapisane
kamcia
Użytkownik
**
Wiadomości: 76


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Maj 14, 2019, 03:27:23 »

Łóżko to najważniejszy element sypialni. To właśnie ono zapewni Ci komfortowy sen i pozwoli na regenerację sił. Łóżko składa się z dwóch elementów - stelaża i materaca. Oba są tak samo ważne, dlatego warto zwrócić uwagę, aby były solidnie wykonane. Jeśli szukasz mebli wysokiej jakości, to warto zobaczyć te Łóżka Black Red White Bardzo dobra jakość wykonania jak za taką cenę.
Zapisane
roman3
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Czerwiec 14, 2019, 04:41:47 »

Na pewno bardzo dobre łóżko kupi się w sklepie https://senpo.pl/ . Sam tam już nie raz kupowałem i za każdym razem byłem bardzo zadowolony z zakupu. Ostatnio nawet mój przyjaciel skusił się na kupno łóżka z tego sklepu internetowego. Na pewno będzie zadowolony.
Zapisane
BeciaKorpo
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Czerwiec 19, 2019, 08:07:54 »

Myślę, że ważniejszy od łóżka jest materac - tylko on może zagwarantować prawdziwy komfort podczas spania i odpoczynku :)
Zapisane

KrystianTrest
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Czerwiec 19, 2019, 11:47:13 »

Mnie się zawsze marzyło łóżko wodne, ale niestety takie wygody są bardzo drogie i szczerze mówiąc nie stać mnie kompletnie na to, więc na razie muszę się męczyć na sprężynowym materacu.
Zapisane

Emanuela
Ekspert
*****
Wiadomości: 1332


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Sierpie? 05, 2019, 06:03:03 »

W sumie sam zakup łóżka jest dość poważną sprawą i nie wolno kupować nic pochopnie. Moim zdaniem idealny sprzęt mają w senpo więc jestem zdania, że jeżeli komuś zależy na komfortowym śnie to niech wybierze tą firmę.
Zapisane
mellonik
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Sierpie? 05, 2019, 09:21:39 »

Też kupowałem na internecie, ale chyba na jakiejś aukcji
Zapisane
garan
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Sierpie? 06, 2019, 09:33:38 »

ja polecam drewniane łóżka ze stelażem
Zapisane
EJezykowski
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Wrzesie? 16, 2019, 12:07:20 »

Wydaje mi się, że musisz się zdecydować na coś co będzie Ci sprawiało bardzo dużą przyjemność ze snu. Ja na przykład jestem wielkim fanem łóżek kontynentalnych i własnie takie jedno ostatnio zamówiłem sobie z https://mks-meble.pl/lozka-do-sypialni-c-8_56.html. Myślę, że śmiało mogę Ci je polecić.
Zapisane
Gregorek
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Grudzie? 02, 2019, 09:33:27 »

Wybierając łóżko, warto jest zwrócić uwagę na jakość materaca. Powinien on zapewniać nam jak największy komfort podczas wypoczynku. Idąc tym tropem zdecydowałem się na zakup materaca na wymiar https://godre.pl/materace-na-wymiar/materac-150x200-cm-do-lozka-do-spania ponieważ taki produkt można dopasować w pełni do własnych potrzeb oraz wymagań. Dzięki temu, że materac został dopasowany do mojej wagi, nie jest zbyt twardy, przez co bardzo wygodnie się na nim śpi.
Zapisane
Emanuela
Ekspert
*****
Wiadomości: 1332


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Stycze? 29, 2020, 08:01:54 »

Łóżko już udało mi się kupić i całkiem niedawno również polowałam na dobrej jakości materac. Wybrałam ten https://sweetsen.pl/80x180-cm-c35 i jestem przekonana, że to był bardzo dobry wybór. Tym bardziej, że preferuję porządnie się wyspać, a ten materac jest w stanie mi to umożliwić.
Zapisane
OlgierdUraw
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Stycze? 30, 2020, 11:27:58 »

Mnie się od zawsze podobały łóżka kontynentalne.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| druk cyfrowy na tkaninach || gotowe prace dyplomowe || Praca licencjacka dziennikarstwo || Jakie zioła na kaszel? || Zajęcia dla obcokrajowców |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC