Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marzec 29, 2024, 12:00:19
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Ogłoszenia
| | |-+  Partnerka z Warszawy poszukiwana do tanga
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Partnerka z Warszawy poszukiwana do tanga  (Przeczytany 1429 razy)
Galtieri
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : Kwiecie? 11, 2017, 03:46:09 »

Dzień dobry,

Szukam Pani z Warszawy do kontynuacji nauki tanga argentyńskiego w wersji towarzyskiej. Ewentualnie do nauki od zera, jeśli Pani taka nigdy nie uczyła się tanga, a powiedzmy jakoś ją ten taniec fascynuje.

Poszukiwana jest singielka w wieku 45-50 lat, wysoka i szczupła, wzrost minimum 170 cm, ale im wyższa tym lepiej. Przepraszam, że wspominam o fizyczności, ale w tangu jest to bardzo ważne, a ja jestem wysoki. Mam doświadczenie w tańcu z partnerką 20 cm niższą ode mnie i w praktyce to się nie za bardzo sprawdza.

Jestem po całym kilkumiesięcznym kursie podstawowym tanga argentyńskiego i naukę tę chętnie bym kontynuował, aby móc chodzić już na normalne milongi, nie zaś na tzw. praktykomilongi (choć ich też nigdy dość, rzecz jasna).

Panią zainteresowaną powyższą propozycją proszę wiadomość.

Dziękuję.

G.
Zapisane
stefcio44
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 17, 2018, 02:46:39 »

Tylko nie wiem czy ktoś się tak zgodzi przez internet
Zapisane
AliceWily
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 27, 2019, 10:11:37 »

Nie wiem, ile możesz mi pomóc uzyskać te informacje, ponieważ chcę uzyskać dostęp do wielu informacji, nie wiem, jak mi pomóc?
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| Co rozumiemy pod pojęciem XIX wieku? || Haft || busy dania polska || https://mebleproducenci.pl || Ile procent stanowi 12 z 48? |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC