Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Padziernik 24, 2018, 01:22:15
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Style tańca
| |-+  Taniec towarzyski
| | |-+  Młoda Para - KURS WEEKENDOWY (SOBOTA I NIEDZIELA)
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Młoda Para - KURS WEEKENDOWY (SOBOTA I NIEDZIELA)  (Przeczytany 2201 razy)
Nova Szkoła Tańca
Nowy użytkownik
*

« : Czerwiec 04, 2013, 04:22:16 »

Zapraszamy na nowy,  weekendowy kurs dla  MłODEJ PARY!  Zajęcia obejmują 5 spotkań x 90min i  będą się odbywać w soboty w godzinach: 17,00-18,30 oraz w niedziele 19,30-21,00. To szybsza wersja standardowego kursu, który trwa 5 tygodni- teraz w dogodniejszym wymiarze czasowym.

Młoda Para  - kurs tańca dla narzeczonych Kraków

Program zajęć opracowano z myślą o osobach, które chcą świetnie się bawić i dobrze wypaść podczas wesela.

W trakcie kursu nauczymy Was przede wszystkim „ pierwszego tańca” ( krótka choreografia walca angielskiego) podstaw tańca w parze, prowadzenia oraz najbardziej przydatnych kroków: walca wiedeńskiego czy uniwersalnego “2 na 1”.

Kurs dla nowożeńców prowadzony jest w kameralnej grupie przez doświadczonych instruktorów, którzy pomogą nawet najbardziej nie roztańczonym parom. Prowadząc kursy od lat, znając potrzeby par przygotowujących się do ślubu, w tym sezonie przygotowaliśmy szereg propozycji, które ułatwią, i nam i Państwu, zadanie oraz sprawią, że nauka będzie bardzo przyjemna i pozbawiona stresu.

W naszej ofercie znalazły się :

atrakcyjne cenowo pakiety kursu     z lekcjami indywidualnymi ( w grupie uczymy się podstaw różnych tańców,    natomiast indywidualną choreografię przygotowujemy na dodatkowych     lekcjach) wg nas najlepszy  wybór.
pakiety lekcji indywidualnych (    bez kursu) dla par zainteresowanych tylko „ pierwszym tańcem” lub nie     dysponującym wystarczających czasem wolnym.
możliwość wynajęcia Sali do     treningu w atrakcyjnej cenie – tylko dla  naszych klientów.
bezpłatny udział w „    roztańczeniach „ w trakcie trwania kursu i 1 mc po jego zakończeniu, które     pozwolą sobie potrenować w warunkach „ imprezowych” nabyte umiejętności i     ocenić braki, zawsze pod okiem instruktora.

Polecamy pomoc naszych instruktorów w przygotowaniu pierwszego tańca młodych małżonków, którym zaskoczą oni swoich gości. W trakcie indywidualnych spotkań nasi profesjonalni tancerze pomogą wybrać odpowiedni taniec, dopasują muzykę, jak również ułożą choreografię. Możecie pod okiem nauczyciela przygotować taneczne show z Waszym udziałem, które zapadnie w pamięć wszystkim Waszym bliskim.

Jesteśmy pełni pomysłów, ale to, czego pragniecie jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy!

Koszt kursu:

-  5 x 90minut - 260zł od pary,

- 5 x 90 minut + lekcja indywidualna 45 minutowa – 300zł od pary,

Zapisu można dokonać przez naszą stronę:

http://www.novaszkolatanca.pl/kursy_tanca_krakow

Mailowo: nova.krakow@novaszkolatanca.pl

Telefonicznie: 728 986 198 lub (12) 633 18 23 lub 662 118 086

Pozdrawiamy,

Szkoła Tańca Nova

Kraków ul. Grabowskiego 11, przecznica ul. Karmelickiej
Akcje Dokumentu

Syrok
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #1 : Wrzesie 29, 2016, 08:42:54 »

Będzie nowy cykl kursów w tym roku?

Loman
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : Luty 27, 2017, 08:18:17 »

Wow! Świetnie :) Już nie mogę się doczekać.

palik334
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : Grudzie 07, 2017, 11:16:34 »

dla mnie to jest dziwne

Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : Grudzie 22, 2017, 01:38:22 »

Świetna wiadomość, muszę przekazać narzeczonemu.

mario556
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #5 : Stycze 04, 2018, 10:56:48 »

dajnie to nawet wygląda
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #6 : Stycze 17, 2018, 09:41:40 »

Bardzo ciekawa sprawa muszę przyznać. O takim czymś nigdy nie słyszałem.
____
błąd przy porodzie
Franio222
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #7 : Kwiecie 13, 2018, 10:05:00 »

Wiecie jakie są najdroższe przyprawy świata? Pewnie mało kto wie o tym, ale takie informacje są naprawdę bardzo interesujące moim zdaniem. Poza tym najdroższe przyprawy kupuje każdy z nas ale w małych ilościach.
dominiko22
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #8 : Maj 15, 2018, 09:22:27 »

Jak chodzi o mnie i moja narzeczona to trochę za drogo jest ten cały kurs weekendowy organizowany.
Bo wydanie 300 złoty w obecnych trudnych  czasach na taki kurs jest według mnie trochę za dużo.

« poprzedni następny »

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| Remarketing || wakacje E-Almatur || rzeźba Olszanska || Pisanie Prac za Grosze || Józefa Chełmońskiego |