Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwiecie? 26, 2024, 09:06:34
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Linki
| | |-+  Piękne i niespotykane buty taneczne w sklepie SIMISOLA.PL
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Piękne i niespotykane buty taneczne w sklepie SIMISOLA.PL  (Przeczytany 4912 razy)
AgnieszkaS
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Stycze? 29, 2013, 01:22:38 »

Dzień dobry,

Chciałabym poinformować o nowym sklepie internetowym oferującym buty do tańca. W ofercie obuwie damskie i męskie do tańców latyno-amerykańskich, buty do standardu oraz practisówki.

Modele są nietuzinkowe i niespotykane do tej pory w żadnym innym sklepie tanecznym w kraju. Szczególnie szczęśliwe są robiące zakupy Panie, Panowie zachowują większy spokój.

Proszę się przekonać:


- Sklep Simisola.pl
- Simisola na Facebook'u - "Polub to" aby być na bieżąco z nowościami i nie tylko!

Czy podobają Wam się buciki? Które najbardziej?
Proszę o ew. komentarze w tym wątku.
 
Z góry dziękuję!

Pozdrawiam,
Agnieszka Struzik

www.simisola.pl | www.facebook.com/simisolapl | www.twitter.com/simisolapl
« Ostatnia zmiana: Stycze? 29, 2013, 04:15:09 wysłana przez AgnieszkaS » Zapisane
jezebel
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudzie? 15, 2014, 10:18:15 »

butów do tańca możecie też poszukać na eobuwie - mają tak wszystkie rodzaje obuwia, wiec z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Tutaj macie linka do promocji, z której ostatnio skorzystałam: http://rabatuj.pl/eobuwie-pl/#!kupon185 - uważam, że to niezła opcja.
Zapisane

Majek
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 23, 2015, 11:45:02 »

Mogę też polecić sklep taneczny Stakato. Atrakcyjne ceny, sporo modelów obuwia do różnych rodzajów tańca. Ja kupiłam u nich już 2 pary butów i jestem zadowolona :)
Zapisane
Centrum Tańca
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 17, 2016, 03:36:35 »

Polecam Sklep Taneczny - Blanka Dance Shop !!!

W Blanka Dance Shop znajdziesz wszystko do tańca: spódnice, tuniki, body, leginsy, dresy, t-shirty i bluzy zarówno Dziecięce jak i dla Dorosłych.
Ponadto kupisz profesjonalne obuwie taneczne polskich firm jak i zagranicznych np. Supadance.
U nas stworzysz sukienkę swoich marzeń, którą wspólnie zaprojektujemy i dla Ciebie uszyjemy.
Zapraszamy także Panów do szycia na miarę - spodnie, koszule taneczne.

Sklep czynny jest:
pon. - pt. godz. 17.00 - 21.00
sob. 10.00 - 14.00

Zapraszamy
ul. Wisłocka 1, Poznań
tel. 881 50 50 90

Uwaga ! Wkrótce zapraszamy do naszego sklepu internetowego  Blanka Dance Shop !
www.blankadanceshop.pl

Zapisane
pokas
Użytkownik
**
Wiadomości: 94


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Maj 31, 2022, 11:59:58 »

Albo po prostu jakieś porządne buty sportowe, takie jak na Sportano.pl. Jasne, że fajnie jest mieć buty taneczne, ale to dopiero dobry pomysł wtedy, gdy faktycznie się w to wejdzie, wiesz, że będziesz to robić. U mnie to było od początku normalne obuwie sportowe. Potrzeba innego pojawiła się dopiero z czasem i wtedy tak zrobiliśmy. Ale nie od razu.
Zapisane
bartek131
Ekspert
*****
Wiadomości: 946


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Pa?dziernik 25, 2022, 03:37:55 »

Mogę Wam wszystkim polecić  zobaczyć stronę 1but.pl , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszą odzieżą dla kobiet i mężczyzn. W ofercie tego sklepu znajdziecie spodnie, t-shirty, czapki i wiele więcej.  Moim zdaniem oferta tego sklepu jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb klientów.
Zapisane
chacman14
Ekspert
*****
Wiadomości: 877


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Luty 02, 2024, 09:38:40 »

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z butami, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie buty dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci, w tym np. Botki meskie .
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| prace inżynierskie pisanie || Busy polska dania || https://aktinet.pl/co-oznaczaja-geny-dominujace-i-recesywne-klasa-10/ || Ile lat żyją ludzie? || praca magisterska wzory |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC