Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Grudzie 11, 2019, 12:09:19
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

  Pokaż wiadomości - Riviera
* Zobacz wiadomości użytkownika | Zobacz wątki użytkownika | Zobacz załączniki użytkownika
Strony: [1]
1  Kategoria ogólna / Ogłoszenia / ŁÓDŹ - Dni Otwarte w Szkole Tańca RIVIERA : Padziernik 13, 2010, 04:32:01
Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w bezpłatnych zajęciach podczas Dni Otwartych w Szkole Tańca RIVIERA w Łodzi.

Szczegółowy plan zajęć - 16-17.10.2010

Sobota
SALA 1
12:10 – 12:50 Ragga Jam - Magdalena Kasińska
13:00 – 13:40 Broadway Jazz - Magdalena Wojdal
13:50 – 14:30 Taniec Ludowy - Magdalena Wojdal
14:40 – 15:20 Taniec w kręgu - Monika Tomczyk
16:20 – 17:00 Capoeira - Christiano Silva
 
SALA 2
11:30 – 12:10 Show Dance - Kamila Płóciennik
12:20 – 13:00 Technika Tańca - Kamila Płóciennik
13:10 – 13:50 Fit Dance - Monika Marlicka
14:00 – 14:40 Streching - Monika Marlicka
15:00 – 15:40 Zdrowy kręgosłup - Monika Marlicka
15:50 – 16:30 Break Dance - Damian Kublik
16:40 – 17:20 Hip Hop - Damian Kublik
 
SALA 3
10:00 – 10:40 Flamenco - Agnieszka Przybyszewska
11:00 – 11:40 Taniec Brzucha - Karolina. Kulińska
11:50 – 12:30 ATS - Karolina Kulińska
12:40 – 13:20 Taniec dla kobiet w ciąży - Anna Skolimowska
14:40 – 15:20 Hip Hop z break dance - Damian Kublik
15:40 – 16:20 Videoclip Dance dla dzieci 3-6 lat - Milena Krawczyńska
16:30 – 17:10 Videoclip Dance dla dieci 7-11 lat – Milena Krawczyńska

SALA 4
12:50 – 13:30 Salsa solo - Daria Czaja
13:40 – 14:20 Balet dzieci 3-6 lat - Daria Czaja
14:30 – 15:10 Balet dzieci 7-11 lat - Daria Czaja
15:20 – 16:00 Salsa/bachmata - Daria Czaja
16:10 – 16:50 Salsa w parach - Daria Czaja
17:00 – 17:40 Axe - Daria Czaja


Niedziela

SALA 1
11:00 – 11:40 Taniec Towarzyski - Radosław Klimecki
11:50 – 12:30 Taniec Użytkowy - Radosław Klimecki
12:40 – 13:20 Tango Argentyńskie – Katarzyna Matusiak i Radosław Klimecki
13:30 – 14:10 High Heels - Katarzyna Matusiak
14:20 – 15:00 Taniec współczesny - Katarzyna Matusiak
15:10 – 15:50 Ladys Szyling - Katarzyna Matusiak
16:00 – 16:40 Street Jazz - Natalia Madejczyk

SALA 2
11:00 – 11:40 Mix taneczny dzieci 3-6 lat -  Paweł Grala
11:50 – 12:30 Mix taneczny dzieci 7-11 lat -  Joanna Jaworska
12:40 – 13:20 Gimnastyka dla dzieci 3-6 lat - Monika Marlicka
13:30 – 14:10 Gimnastyka dla dzieci 7-11 lat - Monika Marlicka
14:20 – 15:00 Jazz - Łukasz Tomaszewski
15:10 – 15:50 Modern Jazz - Łukasz Tomaszewski
16:00 – 16:40 Taniec współczesny - Łukasz Tomaszewski

SALA 3
11:10 – 11:50 Body Languages dzieci 7-11 lat - Ewa Wodzicka
12:00 – 12:40 Body Languages dzieci 3-6 lat - Ewa Wodzicka
12:50 – 13:30 Body Languages dorośli - Ewa Wodzicka
13:40 – 14:20 Taniec współczesny - Radosław Klimecki
14:30 – 15:10 Pierwszy Taniec - Radosław Klimecki
15:20 – 16:00 Modern Jazz - Radosław Płóciennik
 
SALA 4
11:10 – 11:50 Street fusion - Daniel Wielemborek
12:00 – 12:40 Taniec Towarzyski - Kamila Wierzyńska
12:50 – 13:30 Latin Solo - Kamila Wierzyńska
13:40 – 14:20 Salsa solo - Kamila Wierzyńska
14:30 – 15:10 Kontakt improwizacja – Joanna Jaworska i Paweł Grala
15:20 – 16:00 Balet dorośli – Joanna Jaworska

Kontakt:

Szkoła Tańca Riviera
Filia w Łodzi

ul. Kopcińskiego 31
Łódź

www.taniec.net
biuro@taniec.net

722 050 750
2  Style tańca / Inne tańce / ŁÓDŹ - Dni Otwarte w Szkole Tańca RIVIERA : Padziernik 13, 2010, 04:30:36
Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w bezpłatnych zajęciach podczas Dni Otwartych w Szkole Tańca RIVIERA w Łodzi.

Szczegółowy plan zajęć - 16-17.10.2010

Sobota
SALA 1
12:10 – 12:50 Ragga Jam - Magdalena Kasińska
13:00 – 13:40 Broadway Jazz - Magdalena Wojdal
13:50 – 14:30 Taniec Ludowy - Magdalena Wojdal
14:40 – 15:20 Taniec w kręgu - Monika Tomczyk
16:20 – 17:00 Capoeira - Christiano Silva
 
SALA 2
11:30 – 12:10 Show Dance - Kamila Płóciennik
12:20 – 13:00 Technika Tańca - Kamila Płóciennik
13:10 – 13:50 Fit Dance - Monika Marlicka
14:00 – 14:40 Streching - Monika Marlicka
15:00 – 15:40 Zdrowy kręgosłup - Monika Marlicka
15:50 – 16:30 Break Dance - Damian Kublik
16:40 – 17:20 Hip Hop - Damian Kublik
 
SALA 3
10:00 – 10:40 Flamenco - Agnieszka Przybyszewska
11:00 – 11:40 Taniec Brzucha - Karolina. Kulińska
11:50 – 12:30 ATS - Karolina Kulińska
12:40 – 13:20 Taniec dla kobiet w ciąży - Anna Skolimowska
14:40 – 15:20 Hip Hop z break dance - Damian Kublik
15:40 – 16:20 Videoclip Dance dla dzieci 3-6 lat - Milena Krawczyńska
16:30 – 17:10 Videoclip Dance dla dieci 7-11 lat – Milena Krawczyńska

SALA 4
12:50 – 13:30 Salsa solo - Daria Czaja
13:40 – 14:20 Balet dzieci 3-6 lat - Daria Czaja
14:30 – 15:10 Balet dzieci 7-11 lat - Daria Czaja
15:20 – 16:00 Salsa/bachmata - Daria Czaja
16:10 – 16:50 Salsa w parach - Daria Czaja
17:00 – 17:40 Axe - Daria Czaja


Niedziela

SALA 1
11:00 – 11:40 Taniec Towarzyski - Radosław Klimecki
11:50 – 12:30 Taniec Użytkowy - Radosław Klimecki
12:40 – 13:20 Tango Argentyńskie – Katarzyna Matusiak i Radosław Klimecki
13:30 – 14:10 High Heels - Katarzyna Matusiak
14:20 – 15:00 Taniec współczesny - Katarzyna Matusiak
15:10 – 15:50 Ladys Szyling - Katarzyna Matusiak
16:00 – 16:40 Street Jazz - Natalia Madejczyk

SALA 2
11:00 – 11:40 Mix taneczny dzieci 3-6 lat -  Paweł Grala
11:50 – 12:30 Mix taneczny dzieci 7-11 lat -  Joanna Jaworska
12:40 – 13:20 Gimnastyka dla dzieci 3-6 lat - Monika Marlicka
13:30 – 14:10 Gimnastyka dla dzieci 7-11 lat - Monika Marlicka
14:20 – 15:00 Jazz - Łukasz Tomaszewski
15:10 – 15:50 Modern Jazz - Łukasz Tomaszewski
16:00 – 16:40 Taniec współczesny - Łukasz Tomaszewski

SALA 3
11:10 – 11:50 Body Languages dzieci 7-11 lat - Ewa Wodzicka
12:00 – 12:40 Body Languages dzieci 3-6 lat - Ewa Wodzicka
12:50 – 13:30 Body Languages dorośli - Ewa Wodzicka
13:40 – 14:20 Taniec współczesny - Radosław Klimecki
14:30 – 15:10 Pierwszy Taniec - Radosław Klimecki
15:20 – 16:00 Modern Jazz - Radosław Płóciennik
 
SALA 4
11:10 – 11:50 Street fusion - Daniel Wielemborek
12:00 – 12:40 Taniec Towarzyski - Kamila Wierzyńska
12:50 – 13:30 Latin Solo - Kamila Wierzyńska
13:40 – 14:20 Salsa solo - Kamila Wierzyńska
14:30 – 15:10 Kontakt improwizacja – Joanna Jaworska i Paweł Grala
15:20 – 16:00 Balet dorośli – Joanna Jaworska

Kontakt:

Szkoła Tańca Riviera
Filia w Łodzi

ul. Kopcińskiego 31
Łódź

www.taniec.net
biuro@taniec.net

722 050 750
3  Style tańca / Taniec klasyczny / ŁÓDŹ - Dni Otwarte w Szkole Tańca RIVIERA : Padziernik 13, 2010, 04:30:11
Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w bezpłatnych zajęciach podczas Dni Otwartych w Szkole Tańca RIVIERA w Łodzi.

Szczegółowy plan zajęć - 16-17.10.2010

Sobota
SALA 1
12:10 – 12:50 Ragga Jam - Magdalena Kasińska
13:00 – 13:40 Broadway Jazz - Magdalena Wojdal
13:50 – 14:30 Taniec Ludowy - Magdalena Wojdal
14:40 – 15:20 Taniec w kręgu - Monika Tomczyk
16:20 – 17:00 Capoeira - Christiano Silva
 
SALA 2
11:30 – 12:10 Show Dance - Kamila Płóciennik
12:20 – 13:00 Technika Tańca - Kamila Płóciennik
13:10 – 13:50 Fit Dance - Monika Marlicka
14:00 – 14:40 Streching - Monika Marlicka
15:00 – 15:40 Zdrowy kręgosłup - Monika Marlicka
15:50 – 16:30 Break Dance - Damian Kublik
16:40 – 17:20 Hip Hop - Damian Kublik
 
SALA 3
10:00 – 10:40 Flamenco - Agnieszka Przybyszewska
11:00 – 11:40 Taniec Brzucha - Karolina. Kulińska
11:50 – 12:30 ATS - Karolina Kulińska
12:40 – 13:20 Taniec dla kobiet w ciąży - Anna Skolimowska
14:40 – 15:20 Hip Hop z break dance - Damian Kublik
15:40 – 16:20 Videoclip Dance dla dzieci 3-6 lat - Milena Krawczyńska
16:30 – 17:10 Videoclip Dance dla dieci 7-11 lat – Milena Krawczyńska

SALA 4
12:50 – 13:30 Salsa solo - Daria Czaja
13:40 – 14:20 Balet dzieci 3-6 lat - Daria Czaja
14:30 – 15:10 Balet dzieci 7-11 lat - Daria Czaja
15:20 – 16:00 Salsa/bachmata - Daria Czaja
16:10 – 16:50 Salsa w parach - Daria Czaja
17:00 – 17:40 Axe - Daria Czaja


Niedziela

SALA 1
11:00 – 11:40 Taniec Towarzyski - Radosław Klimecki
11:50 – 12:30 Taniec Użytkowy - Radosław Klimecki
12:40 – 13:20 Tango Argentyńskie – Katarzyna Matusiak i Radosław Klimecki
13:30 – 14:10 High Heels - Katarzyna Matusiak
14:20 – 15:00 Taniec współczesny - Katarzyna Matusiak
15:10 – 15:50 Ladys Szyling - Katarzyna Matusiak
16:00 – 16:40 Street Jazz - Natalia Madejczyk

SALA 2
11:00 – 11:40 Mix taneczny dzieci 3-6 lat -  Paweł Grala
11:50 – 12:30 Mix taneczny dzieci 7-11 lat -  Joanna Jaworska
12:40 – 13:20 Gimnastyka dla dzieci 3-6 lat - Monika Marlicka
13:30 – 14:10 Gimnastyka dla dzieci 7-11 lat - Monika Marlicka
14:20 – 15:00 Jazz - Łukasz Tomaszewski
15:10 – 15:50 Modern Jazz - Łukasz Tomaszewski
16:00 – 16:40 Taniec współczesny - Łukasz Tomaszewski

SALA 3
11:10 – 11:50 Body Languages dzieci 7-11 lat - Ewa Wodzicka
12:00 – 12:40 Body Languages dzieci 3-6 lat - Ewa Wodzicka
12:50 – 13:30 Body Languages dorośli - Ewa Wodzicka
13:40 – 14:20 Taniec współczesny - Radosław Klimecki
14:30 – 15:10 Pierwszy Taniec - Radosław Klimecki
15:20 – 16:00 Modern Jazz - Radosław Płóciennik
 
SALA 4
11:10 – 11:50 Street fusion - Daniel Wielemborek
12:00 – 12:40 Taniec Towarzyski - Kamila Wierzyńska
12:50 – 13:30 Latin Solo - Kamila Wierzyńska
13:40 – 14:20 Salsa solo - Kamila Wierzyńska
14:30 – 15:10 Kontakt improwizacja – Joanna Jaworska i Paweł Grala
15:20 – 16:00 Balet dorośli – Joanna Jaworska

Kontakt:

Szkoła Tańca Riviera
Filia w Łodzi

ul. Kopcińskiego 31
Łódź

www.taniec.net
biuro@taniec.net

722 050 750
4  Style tańca / Taniec towarzyski / ŁÓDŹ - Dni Otwarte w Szkole Tańca RIVIERA : Padziernik 13, 2010, 04:29:52
Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w bezpłatnych zajęciach podczas Dni Otwartych w Szkole Tańca RIVIERA w Łodzi.

Szczegółowy plan zajęć - 16-17.10.2010

Sobota
SALA 1
12:10 – 12:50 Ragga Jam - Magdalena Kasińska
13:00 – 13:40 Broadway Jazz - Magdalena Wojdal
13:50 – 14:30 Taniec Ludowy - Magdalena Wojdal
14:40 – 15:20 Taniec w kręgu - Monika Tomczyk
16:20 – 17:00 Capoeira - Christiano Silva
 
SALA 2
11:30 – 12:10 Show Dance - Kamila Płóciennik
12:20 – 13:00 Technika Tańca - Kamila Płóciennik
13:10 – 13:50 Fit Dance - Monika Marlicka
14:00 – 14:40 Streching - Monika Marlicka
15:00 – 15:40 Zdrowy kręgosłup - Monika Marlicka
15:50 – 16:30 Break Dance - Damian Kublik
16:40 – 17:20 Hip Hop - Damian Kublik
 
SALA 3
10:00 – 10:40 Flamenco - Agnieszka Przybyszewska
11:00 – 11:40 Taniec Brzucha - Karolina. Kulińska
11:50 – 12:30 ATS - Karolina Kulińska
12:40 – 13:20 Taniec dla kobiet w ciąży - Anna Skolimowska
14:40 – 15:20 Hip Hop z break dance - Damian Kublik
15:40 – 16:20 Videoclip Dance dla dzieci 3-6 lat - Milena Krawczyńska
16:30 – 17:10 Videoclip Dance dla dieci 7-11 lat – Milena Krawczyńska

SALA 4
12:50 – 13:30 Salsa solo - Daria Czaja
13:40 – 14:20 Balet dzieci 3-6 lat - Daria Czaja
14:30 – 15:10 Balet dzieci 7-11 lat - Daria Czaja
15:20 – 16:00 Salsa/bachmata - Daria Czaja
16:10 – 16:50 Salsa w parach - Daria Czaja
17:00 – 17:40 Axe - Daria Czaja


Niedziela

SALA 1
11:00 – 11:40 Taniec Towarzyski - Radosław Klimecki
11:50 – 12:30 Taniec Użytkowy - Radosław Klimecki
12:40 – 13:20 Tango Argentyńskie – Katarzyna Matusiak i Radosław Klimecki
13:30 – 14:10 High Heels - Katarzyna Matusiak
14:20 – 15:00 Taniec współczesny - Katarzyna Matusiak
15:10 – 15:50 Ladys Szyling - Katarzyna Matusiak
16:00 – 16:40 Street Jazz - Natalia Madejczyk

SALA 2
11:00 – 11:40 Mix taneczny dzieci 3-6 lat -  Paweł Grala
11:50 – 12:30 Mix taneczny dzieci 7-11 lat -  Joanna Jaworska
12:40 – 13:20 Gimnastyka dla dzieci 3-6 lat - Monika Marlicka
13:30 – 14:10 Gimnastyka dla dzieci 7-11 lat - Monika Marlicka
14:20 – 15:00 Jazz - Łukasz Tomaszewski
15:10 – 15:50 Modern Jazz - Łukasz Tomaszewski
16:00 – 16:40 Taniec współczesny - Łukasz Tomaszewski

SALA 3
11:10 – 11:50 Body Languages dzieci 7-11 lat - Ewa Wodzicka
12:00 – 12:40 Body Languages dzieci 3-6 lat - Ewa Wodzicka
12:50 – 13:30 Body Languages dorośli - Ewa Wodzicka
13:40 – 14:20 Taniec współczesny - Radosław Klimecki
14:30 – 15:10 Pierwszy Taniec - Radosław Klimecki
15:20 – 16:00 Modern Jazz - Radosław Płóciennik
 
SALA 4
11:10 – 11:50 Street fusion - Daniel Wielemborek
12:00 – 12:40 Taniec Towarzyski - Kamila Wierzyńska
12:50 – 13:30 Latin Solo - Kamila Wierzyńska
13:40 – 14:20 Salsa solo - Kamila Wierzyńska
14:30 – 15:10 Kontakt improwizacja – Joanna Jaworska i Paweł Grala
15:20 – 16:00 Balet dorośli – Joanna Jaworska

Kontakt:

Szkoła Tańca Riviera
Filia w Łodzi

ul. Kopcińskiego 31
Łódź

www.taniec.net
biuro@taniec.net

722 050 750
5  Style tańca / Taniec nowoczesny / ŁÓDŹ - Dni Otwarte w Szkole Tańca RIVIERA : Padziernik 13, 2010, 04:29:28
Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w bezpłatnych zajęciach podczas Dni Otwartych w Szkole Tańca RIVIERA w Łodzi.

Szczegółowy plan zajęć - 16-17.10.2010

Sobota
SALA 1
12:10 – 12:50 Ragga Jam - Magdalena Kasińska
13:00 – 13:40 Broadway Jazz - Magdalena Wojdal
13:50 – 14:30 Taniec Ludowy - Magdalena Wojdal
14:40 – 15:20 Taniec w kręgu - Monika Tomczyk
16:20 – 17:00 Capoeira - Christiano Silva
 
SALA 2
11:30 – 12:10 Show Dance - Kamila Płóciennik
12:20 – 13:00 Technika Tańca - Kamila Płóciennik
13:10 – 13:50 Fit Dance - Monika Marlicka
14:00 – 14:40 Streching - Monika Marlicka
15:00 – 15:40 Zdrowy kręgosłup - Monika Marlicka
15:50 – 16:30 Break Dance - Damian Kublik
16:40 – 17:20 Hip Hop - Damian Kublik
 
SALA 3
10:00 – 10:40 Flamenco - Agnieszka Przybyszewska
11:00 – 11:40 Taniec Brzucha - Karolina. Kulińska
11:50 – 12:30 ATS - Karolina Kulińska
12:40 – 13:20 Taniec dla kobiet w ciąży - Anna Skolimowska
14:40 – 15:20 Hip Hop z break dance - Damian Kublik
15:40 – 16:20 Videoclip Dance dla dzieci 3-6 lat - Milena Krawczyńska
16:30 – 17:10 Videoclip Dance dla dieci 7-11 lat – Milena Krawczyńska

SALA 4
12:50 – 13:30 Salsa solo - Daria Czaja
13:40 – 14:20 Balet dzieci 3-6 lat - Daria Czaja
14:30 – 15:10 Balet dzieci 7-11 lat - Daria Czaja
15:20 – 16:00 Salsa/bachmata - Daria Czaja
16:10 – 16:50 Salsa w parach - Daria Czaja
17:00 – 17:40 Axe - Daria Czaja


Niedziela

SALA 1
11:00 – 11:40 Taniec Towarzyski - Radosław Klimecki
11:50 – 12:30 Taniec Użytkowy - Radosław Klimecki
12:40 – 13:20 Tango Argentyńskie – Katarzyna Matusiak i Radosław Klimecki
13:30 – 14:10 High Heels - Katarzyna Matusiak
14:20 – 15:00 Taniec współczesny - Katarzyna Matusiak
15:10 – 15:50 Ladys Szyling - Katarzyna Matusiak
16:00 – 16:40 Street Jazz - Natalia Madejczyk

SALA 2
11:00 – 11:40 Mix taneczny dzieci 3-6 lat -  Paweł Grala
11:50 – 12:30 Mix taneczny dzieci 7-11 lat -  Joanna Jaworska
12:40 – 13:20 Gimnastyka dla dzieci 3-6 lat - Monika Marlicka
13:30 – 14:10 Gimnastyka dla dzieci 7-11 lat - Monika Marlicka
14:20 – 15:00 Jazz - Łukasz Tomaszewski
15:10 – 15:50 Modern Jazz - Łukasz Tomaszewski
16:00 – 16:40 Taniec współczesny - Łukasz Tomaszewski

SALA 3
11:10 – 11:50 Body Languages dzieci 7-11 lat - Ewa Wodzicka
12:00 – 12:40 Body Languages dzieci 3-6 lat - Ewa Wodzicka
12:50 – 13:30 Body Languages dorośli - Ewa Wodzicka
13:40 – 14:20 Taniec współczesny - Radosław Klimecki
14:30 – 15:10 Pierwszy Taniec - Radosław Klimecki
15:20 – 16:00 Modern Jazz - Radosław Płóciennik
 
SALA 4
11:10 – 11:50 Street fusion - Daniel Wielemborek
12:00 – 12:40 Taniec Towarzyski - Kamila Wierzyńska
12:50 – 13:30 Latin Solo - Kamila Wierzyńska
13:40 – 14:20 Salsa solo - Kamila Wierzyńska
14:30 – 15:10 Kontakt improwizacja – Joanna Jaworska i Paweł Grala
15:20 – 16:00 Balet dorośli – Joanna Jaworska

Kontakt:

Szkoła Tańca Riviera
Filia w Łodzi

ul. Kopcińskiego 31
Łódź

www.taniec.net
biuro@taniec.net

722 050 750
6  Kategoria ogólna / Kursy i szkolenia / Dni Otwarte - Szkoła Tańca Riviera - ŁÓDŹ : Padziernik 13, 2010, 04:28:40
Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w bezpłatnych zajęciach podczas Dni Otwartych w Szkole Tańca RIVIERA w Łodzi.

Szczegółowy plan zajęć - 16-17.10.2010

Sobota
SALA 1
12:10 – 12:50 Ragga Jam - Magdalena Kasińska
13:00 – 13:40 Broadway Jazz - Magdalena Wojdal
13:50 – 14:30 Taniec Ludowy - Magdalena Wojdal
14:40 – 15:20 Taniec w kręgu - Monika Tomczyk
16:20 – 17:00 Capoeira - Christiano Silva
 
SALA 2
11:30 – 12:10 Show Dance - Kamila Płóciennik
12:20 – 13:00 Technika Tańca - Kamila Płóciennik
13:10 – 13:50 Fit Dance - Monika Marlicka
14:00 – 14:40 Streching - Monika Marlicka
15:00 – 15:40 Zdrowy kręgosłup - Monika Marlicka
15:50 – 16:30 Break Dance - Damian Kublik
16:40 – 17:20 Hip Hop - Damian Kublik
 
SALA 3
10:00 – 10:40 Flamenco - Agnieszka Przybyszewska
11:00 – 11:40 Taniec Brzucha - Karolina. Kulińska
11:50 – 12:30 ATS - Karolina Kulińska
12:40 – 13:20 Taniec dla kobiet w ciąży - Anna Skolimowska
14:40 – 15:20 Hip Hop z break dance - Damian Kublik
15:40 – 16:20 Videoclip Dance dla dzieci 3-6 lat - Milena Krawczyńska
16:30 – 17:10 Videoclip Dance dla dieci 7-11 lat – Milena Krawczyńska

SALA 4
12:50 – 13:30 Salsa solo - Daria Czaja
13:40 – 14:20 Balet dzieci 3-6 lat - Daria Czaja
14:30 – 15:10 Balet dzieci 7-11 lat - Daria Czaja
15:20 – 16:00 Salsa/bachmata - Daria Czaja
16:10 – 16:50 Salsa w parach - Daria Czaja
17:00 – 17:40 Axe - Daria Czaja


Niedziela

SALA 1
11:00 – 11:40 Taniec Towarzyski - Radosław Klimecki
11:50 – 12:30 Taniec Użytkowy - Radosław Klimecki
12:40 – 13:20 Tango Argentyńskie – Katarzyna Matusiak i Radosław Klimecki
13:30 – 14:10 High Heels - Katarzyna Matusiak
14:20 – 15:00 Taniec współczesny - Katarzyna Matusiak
15:10 – 15:50 Ladys Szyling - Katarzyna Matusiak
16:00 – 16:40 Street Jazz - Natalia Madejczyk

SALA 2
11:00 – 11:40 Mix taneczny dzieci 3-6 lat -  Paweł Grala
11:50 – 12:30 Mix taneczny dzieci 7-11 lat -  Joanna Jaworska
12:40 – 13:20 Gimnastyka dla dzieci 3-6 lat - Monika Marlicka
13:30 – 14:10 Gimnastyka dla dzieci 7-11 lat - Monika Marlicka
14:20 – 15:00 Jazz - Łukasz Tomaszewski
15:10 – 15:50 Modern Jazz - Łukasz Tomaszewski
16:00 – 16:40 Taniec współczesny - Łukasz Tomaszewski

SALA 3
11:10 – 11:50 Body Languages dzieci 7-11 lat - Ewa Wodzicka
12:00 – 12:40 Body Languages dzieci 3-6 lat - Ewa Wodzicka
12:50 – 13:30 Body Languages dorośli - Ewa Wodzicka
13:40 – 14:20 Taniec współczesny - Radosław Klimecki
14:30 – 15:10 Pierwszy Taniec - Radosław Klimecki
15:20 – 16:00 Modern Jazz - Radosław Płóciennik
 
SALA 4
11:10 – 11:50 Street fusion - Daniel Wielemborek
12:00 – 12:40 Taniec Towarzyski - Kamila Wierzyńska
12:50 – 13:30 Latin Solo - Kamila Wierzyńska
13:40 – 14:20 Salsa solo - Kamila Wierzyńska
14:30 – 15:10 Kontakt improwizacja – Joanna Jaworska i Paweł Grala
15:20 – 16:00 Balet dorośli – Joanna Jaworska

Kontakt:

Szkoła Tańca Riviera
Filia w Łodzi

ul. Kopcińskiego 31
Łódź

www.taniec.net
biuro@taniec.net

722 050 750
7  Kategoria ogólna / Kursy i szkolenia / Dni otwarte w Szkole Tańca Riviera 11-10-2009 : Padziernik 07, 2009, 04:44:22
DNI OTWARTE SZKOŁY TAŃCA RIVIERA!!!!

11 PAŹDZIERNIKA 2009 ul. Puławska 39 i Al. KEN 81

Godz. 12.00-16.00

Wszystkich Państwa Serdecznie Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYCH zajęciach podczas dni otwartych Szkoły!

W dwóch siedzibach szkoły czekają na Państwa intensywne lekcje pokazowe z różnorodnych technikach tanecznych, takich jak:
•   taniec towarzyski- Standard,
•   taniec towarzyski-Łacina,
•   taniec brzucha,
•   capoeira,
•   hiphop,
•   sexy dance,
•   latino solo
•   Dancehall
•   i inne.

Zajęcia u Najlepszych Instruktorów!

Udział w zajęciach może wziąć każdy, kto chciałby znaleźć dla siebie odpowiedni styl taneczny!

Dołącz do największej społeczności tanecznej w Warszawie!

11.10.2009 ul. Puławska 39
SALA 1A

12.00-12.30 taniec towarzyski Magda Łysakowska
13.00-13.30 taniec towarzyski Magda Łysakowska
14.00-14.30 Salsa solo Joanna Wesołowska
15.00-15.30 Salsa solo Joanna Wesołowska

SALA 1B

12.30-13.00 Latino solo Katarzyna Uryniuk
13.30-14.00 taniec towarzyski Katarzyna Uryniuk
14.30-15.00 Hip Hop New Style Piotr Radomski
15.30-16.00 Hip Hop Lady’s Style Piotr Radomski

SALA 1C

12:00-12:30 Capoeira Marcin Rubak
13:00-13:30 Dancehall Angelica Zaręba Luengas 
13:45-14:15 taniec Barbara Ilczuk brzucha

14:30-15:00 Tribal Barbara Ilczuk brzucha
15:00-15:30 Jazz Barbara Wojciuk
15:30-16:00 Taniec współczesny Barbara Wojciuk


11.10.2009 al. KEN 81
SALA A

12.00-12.30 taniec towarzyski Michał Orłowski
13.00-13.30 taniec towarzyski Michał Orłowski
14.00-14.30 Salsa parami Marcin Karpiński
15.00-15.30 Salsa parami Marcin Karpiński

SALA B

12.30-13.00 Hip hop Katarzyna Piątkowska
13.30-14.00 Hip hop Katarzyna Piątkowska
14.30-15.00 Latino solo Agata Kozioł
15.30-16.00 taniec towarzyski Agata Kozioł

SALA C
12:00-12:30 Salsa solo Anna Niwińska
13:00-13:30 Salsa solo Anna Niwińska
14.00-14.30 taniec brzucha Diana Yousseif
15.00-15.30 taniec brzucha Diana Yousseif


Więcej informacji na www.taniec.net



8  Style tańca / Taniec towarzyski / DNI OTWARTE W SZKOLE TAŃCA RIVIERA : Wrzesie 16, 2009, 09:57:39
DNI OTWARTE SZKOŁY TAŃCA RIVIERA!!!!

3 PAŹDZIERNIKA 2009 ul.Waryńskiego 12

11 PAŹDZIERNIKA 2009 ul. Puławska 39 i Al. KEN 81

Godz. 12.00-16.00



Wszystkich Państwa Serdecznie Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYCH zajęciach podczas dni otwartych Szkoły!

Czekają na Państwa 2 dni intensywnych lekcji pokazowych w różnorodnych technikach tanecznych, takich jak:
•   taniec towarzyski- Standard,
•   taniec towarzyski-Łacina,
•   taniec brzucha,
•   capoeira,
•   hiphop,
•   sexy dance,
•   latino solo
•   i inne.

Zajęcia u Najlepszych Instruktorów!

Udział w zajęciach może wziąć każdy, kto chciałby znaleźć dla siebie odpowiedni styl taneczny!

Dołącz do największej społeczności tanecznej w Warszawie!

Szczegółowy program zajęć pojawi się wkrótce.

Więcej informacji na www.taniec.net
9  Kategoria ogólna / Kursy i szkolenia / Nowy Semestr 2009/2010 w Szkole Tańca Riviera! : Sierpie 12, 2009, 02:46:55
Szanowni Państwo

   14 września 2009 rozpoczynamy kolejny semestr i kolejny rok nauki tańca w Szkole Tańca RIVIERA.

   W tym semestrze zapraszamy na naukę:

* tańca towarzyskiego ( standard, łacina)
* latino solo
* tańca brzucha
* tribal
* tańca nowoczesnego
* electric boogie
* hip-hop
* jazz dance
* broadway jazz
* liycal jazz
* modern jazz
* tańca klasycznego
* tańca współczesnego
* salsy parami
* salsy solo
* capoeiry
* tańca hawajskiego
* tańca irlandzkiego
* tańca indyjskiego
* rock ‘n’ rolla
* flamenco
* reggaeton
* samba
* zdrowy kręgosłup

   Z przyjemnością informujemy, że kolejnym semestrze nauki tańca w Szkole Tańca RIVIERA wzbogacamy o następujące techniki i zajęcia taneczne.

* Zespół GRAVITY
* jazz & hip hop
* latino solo dla panów
* sexy dance
* tango argentyńskie
* dancehall
* bellysalsa
* conditional

Do naszej wspaniałej ekipy NAJLEPSZYCH INSTRUKTORÓW W MIEŚCIE dołączyli:

* Mariusz Żaba
* Anna Niwińska
* Magda Inglot
* Angelica Zaremba Luenga
* Aneta Reczek
* Jacek Stefański

W tym semestrze swoją ofertę wzbogaciliśmy o zajęcia dla Seniorów 50+.
Dla wszystkich członków Funduszu Hipotecznego DOM oferujemy zniżkę 15% na zajęcia w Szkole Tańca Riviera.

Specjalnie dla Seniorów przygotowaliśmy grupy z następujących technik tanecznych:

* taniec towarzyski
* taniec hawajski

Seniorzy mają również możliwość dopisywania się na zajęcia z pozostałych technik tanecznych oferowanych przez Szkołę Tańca Riviera.

W Szkole Tańca Riviera honorujemy posiadaczy kart następujących firm:

* Benefis System – Multisport
* Fit Profit
   

    W tym semestrze przewidujemy jak zwykle tematyczne warsztaty weekendowe prowadzone nie tylko przez naszych wybitnych instruktorów ale również zaproszonych zagranicznych gości.

Zaliczamy studentom WF!

    Dodatkowo, dzięki szerokiej współpracy przewidujemy prezenty i nagrody dla naszych kursantów.

Wszystkich Serdecznie Zapraszamy
10  Kategoria ogólna / Ogłoszenia / Nowy Semestr 2009/2010 w Szkole Tańca Riviera! : Sierpie 12, 2009, 02:46:19
Szanowni Państwo

   14 września 2009 rozpoczynamy kolejny semestr i kolejny rok nauki tańca w Szkole Tańca RIVIERA.

   W tym semestrze zapraszamy na naukę:

* tańca towarzyskiego ( standard, łacina)
* latino solo
* tańca brzucha
* tribal
* tańca nowoczesnego
* electric boogie
* hip-hop
* jazz dance
* broadway jazz
* liycal jazz
* modern jazz
* tańca klasycznego
* tańca współczesnego
* salsy parami
* salsy solo
* capoeiry
* tańca hawajskiego
* tańca irlandzkiego
* tańca indyjskiego
* rock ‘n’ rolla
* flamenco
* reggaeton
* samba
* zdrowy kręgosłup

   Z przyjemnością informujemy, że kolejnym semestrze nauki tańca w Szkole Tańca RIVIERA wzbogacamy o następujące techniki i zajęcia taneczne.

* Zespół GRAVITY
* jazz & hip hop
* latino solo dla panów
* sexy dance
* tango argentyńskie
* dancehall
* bellysalsa
* conditional

Do naszej wspaniałej ekipy NAJLEPSZYCH INSTRUKTORÓW W MIEŚCIE dołączyli:

* Mariusz Żaba
* Anna Niwińska
* Magda Inglot
* Angelica Zaremba Luenga
* Aneta Reczek
* Jacek Stefański

W tym semestrze swoją ofertę wzbogaciliśmy o zajęcia dla Seniorów 50+.
Dla wszystkich członków Funduszu Hipotecznego DOM oferujemy zniżkę 15% na zajęcia w Szkole Tańca Riviera.

Specjalnie dla Seniorów przygotowaliśmy grupy z następujących technik tanecznych:

* taniec towarzyski
* taniec hawajski

Seniorzy mają również możliwość dopisywania się na zajęcia z pozostałych technik tanecznych oferowanych przez Szkołę Tańca Riviera.

W Szkole Tańca Riviera honorujemy posiadaczy kart następujących firm:

* Benefis System – Multisport
* Fit Profit
   

    W tym semestrze przewidujemy jak zwykle tematyczne warsztaty weekendowe prowadzone nie tylko przez naszych wybitnych instruktorów ale również zaproszonych zagranicznych gości.

Zaliczamy studentom WF!

    Dodatkowo, dzięki szerokiej współpracy przewidujemy prezenty i nagrody dla naszych kursantów.

Wszystkich Serdecznie Zapraszamy
11  Kategoria ogólna / Kursy i szkolenia / MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY TANECZNE RIVIERA 2009 : Czerwiec 18, 2009, 12:39:22
W trakcie wakacji 29 czerwca- 28 sierpnia Wszystkich Państwa Serdecznie Zapraszamy na Warsztaty ze znakomitymi zagranicznymi Instruktorami!

ZAPISY TRWAJĄ!!!!

Wśród Instruktorów znajdą się takie gwiazdy jak:

 

Ira Nadia Kodiche- modern dance-Francja,

JoseDeLaCruz- lyrical jazz-contemporary jazz-new style-USA,

Jasmin Mazloum- taniec brzucha-różne style-Syria,

Alias Hilsum- modal underground- Francja,

Antonio Sussini- street jazz-bollywood funky-hip hop -Wlk.Brytania,

Joachim Sautter- jazz-broadway jazz- Francja,

Elwira Janitzki- taniec brzucha-różne style- Niemcy,

Fadi Hamdan-salsa- Hiszpania,

Cristiane Santos- samba brazil-samba batucada-samba gafieira- Brazylia,

Patricia Zarnovican- TRIBAL- Niemcy,

Storm- popping-locking-b-boing-Niemcy,

Diana Yousseif-taniec brzucha-fuzja- Egipt,

Ashley Piland- hip hop-lirycal-step- USA

Louis Warning- hip-hop-new style- Holandia

Jean Calude Marignale- modern jazz-funky-salsa jazz-Francja

i inni!

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz grafikiem zajęć na naszej stronie internetowej www.taniec.net
12  Kategoria ogólna / Kursy i szkolenia / STACJONARNE WARSZTATY WAKACYJNE RIVIERA- LATO 2009 : Czerwiec 18, 2009, 12:38:07
Szkoła Tańca Riviera wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom na czas wakacji nie zawiesza swojej działalności. W naszej ofercie przygotowaliśmy kursy wakacyjne z takich technik tanecznych jak: taniec towarzyski, latino solo, sexy dance, jazz, funky, hip hop, capoeira i wiele innych...

Zapraszamy do zapoznania się z grafikami zajęć na naszej stronie internetowej www.taniec.net
Strony: [1]


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| urządzenia czyszczące lewi || optyk Białystok || praca magisterska wzory || Wycena diamentów || Pompa Ciepła |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC