Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marzec 28, 2023, 10:43:28
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

  Pokaż wiadomości - martik
* Zobacz wiadomości użytkownika | Zobacz wątki użytkownika | Zobacz załączniki użytkownika
Strony: [1] 2 3 ... 6
1  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: samochody używane : Czerwiec 27, 2022, 05:32:55
Nawet z używanego można być bardzo zadowolonym. Zwłaszcza jeśli kupuje się samochód świetnej marki, do tego z gwarancją, wcześniej dokładnie sprawdzony tak jak to jest w Porsche Approved Sopot https://www.porsche-sopot.pl/pos/samochody-uzywane/oferta-porsche-approved/10,Porsche-Uzywane.html . Tylko kwestia modelu, ale to już indywidualny wybór.
2  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: gadżety erotyczne : Czerwiec 26, 2022, 09:06:02
Lubimy z mężem gadżety erotyczne tak dla urozmaicenia ;) Jednak podstawa to skuteczne zabezpieczenie i najpierw były to u nas prezerwatywy, ale dużo pewniej czuję się na tabletkach które teraz biorę. Zawierają nowoczesny hormon estetrol, który jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm dlatego, że jest to naturalny hormon występujący w czasie ciąży. Tak mi tłumaczył ginekolog, to nowa generacja tabletek.
3  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: Ginekologia : Kwiecie? 26, 2022, 09:45:00
Ja też chodzę do ginekologa, którego poleciła mi moja koleżanka. Zależało mi na antykoncepcji i tak w sumie zwlekałam. Szczerze, to trochę skutków ubocznych się obawiałam, ale drovelis jakie mam przepisane żadnych takich nie wywołują. Też nie działają na wątrobę i na piersi, to ważne.
4  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: Nieruchomości : Kwiecie? 24, 2022, 12:04:13
Decydując się na zakup nieruchomości warto pewne kwestie wcześniej na spokojnie sprawdzić. Tak żeby później nie było niemiłych niespodzianek. Chociażby kwestia zarządcy ma znaczenie, kto i jak o wszystko dba. Jeśli chodzi o Warszawę to już nie raz słyszałam bardzo pozytywne opinie o Per modum. Jak będę kupować mieszkanie to może właśnie na nich trafię.
5  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: Samochód sprowadzony z zagranicy - przegląd, rejestracja, cena : Marzec 26, 2022, 10:28:13
Sprowadzenie samochodu z zagranicy u mnie nie wchodziło w grę. Nie miałam żadnego sprawdzonego namiaru, więc wolałam auto kupić u nas. Dowiedziałam się o możliwości zakupu używanych samochodów marki Porsche w Porsche Approved Sopot i to z gwarancją. Długo się nie zastanawiałam nad konkretnym wyborem, a zadowolona jestem bardzo z zakupu.
6  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: Bielizna erotyczna : Marzec 22, 2022, 10:29:00
Seksowna bielizna obowiązkowo. Lubię od czasu do czasu kupić sobie coś nowego i zaskoczyć partnera. Mamy podobne temperamenty, uwielbiamy się kochać. Jedyną przeszkodą była obawa przed ciążą, której nie planujemy póki co. Ale to już rozwiązane, zabezpieczam się tabletkami drovelis.
7  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: Nieruchomości : Marzec 14, 2022, 10:38:05
Decydując się na zakup nieruchomości warto sobie na spokojnie wcześniej wszystko sprawdzić. Tak żeby potem nie było niemiłych niespodzianek, mieszkania nie zmienia się co tydzień czy co miesiąc w końcu. Czasem to zakup na całe życie. Ja to nawet dowiadywałam się o zarządcę jak kupowałam mieszkanie w Warszawie. Okazało się, że już dłuższy czas jest Per modum i z tą firmą nie ma żadnych problemów. Działają tak jak trzeba.
8  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: Libido : Luty 27, 2022, 02:58:58
Problem z libido może dotykać zarówno mężczyzn jak i kobiet. Przyczyny mogą być różne. U mnie powodem były tabletki antykoncepcyjne, w ogóle nie miałam ochoty na seks pomimo zabezpieczenia. Problem został szybko rozwiązany, wystarczyła zmiana i już przy drovelis nie mam żadnych problemów z libido. Wszystko jest tak jak powinno być.
9  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: Samochód : Luty 16, 2022, 09:36:41
Posiadanie własnego samochodu to duża wygoda. Tak jak ja muszę do pracy dojechać, dzieci do szkoły podrzucić, oczywiście zakupy, zajęcia dodatkowe synów... bez auta trudno by mi było zwyczajnie wyrobić się w czasie. Dlatego nie wyobrażam sobie nie mieć samochodu. Dwa lata temu zdecydowałam się z mężem na Macana z Porsche Centrum Sopot, dla naszej rodziny jest idealny również na wyjazdy. Na co dzień ja nim jeżdżę, mąż ma służbowe auto.
10  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: Nieruchomości : Stycze? 28, 2022, 11:10:18
Tu gdzie mieszkam w Warszawie to były przejścia  z zarządcą nieruchomości, mało co robił i tak dłużej być nie mogło. Tym bardziej, że każdy praktycznie narzekał. Na szczęście zmiana na per modum wyszła jak najbardziej na dobre. Dlatego warto i na takie kwestie zwracać uwagę, chociażby jak się mieszkanie kupuje.
11  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: Kursy językowe : Stycze? 15, 2022, 09:02:55
A chcecie trochę angielskiego na wesoło? Super prowadzone lekcje są na stronie https://www.youtube.com/watch?v=Ax2f-0Kiudo , naprawdę warto obejrzeć. Mimo, że z humorem to jednocześnie dużo można się nauczyć. Taka nauka to nawet bardziej przyjemność. Na różne tematy są tam filmiki.
12  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: Nauka języka angielskiego : Stycze? 09, 2022, 10:59:13
Najważniejsze jeśli chodzi o naukę angielskiego to znaleźć dla siebie skuteczny i efektywny sposób nauczania. A nie każdy taki jest, też od samego nauczyciela dużo zależy. Przekonałam się o tym po obejrzeniu https://www.youtube.com/watch?v=XaJt3BBams4 . Okazuje się można się uczyć bez trudnych reguł gramatycznych, robienia notatek, uczenia na pamięć. Nie wierzycie? Ja na początku też sceptycznie podchodziłam, ale tylko na początku.
13  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: Pierwsza ciąża : Stycze? 07, 2022, 09:01:18
W ciąży odstawiłam kawę, nie piłam nic gazowanego, ogólnie starałam się zdrowo odżywiać. Jak karmiłam piersią to wtedy więcej rzeczy odstawiłam, żeby córcia nie miała uczuleń żadnych. Skarb jest mój największy, ale chcę żeby jeszcze podrosła zanim na drugie dziecko się zdecydujemy. Dlatego poprosiłam ginekologa o antykocepcję jak już przestałam karmić, tabletki drovelis biorę od kilku miesięcy.
14  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: gadżety erotyczne : Grudzie? 26, 2021, 03:31:11
Co do gadżetów erotycznych to nie sądziłam, że tyle wszystkiego jest. Chciałam czymś zaskoczyć męża ;) Muszę przyznać, że odkąd zabezpieczam się tabletkami drovelis to moja ochota na seks się zwiększyła. Super jeśli nie trzeba uważać żeby wpadki nie zaliczyć.
15  Kategoria ogólna / Dyskusja ogólna / Odp: Ogród : Grudzie? 08, 2021, 10:38:26
Wiadomo, że ogród to przede wszystkim kwiaty i dużo zieleni. Wtedy jest pięknie i kolorowo. Do tego jeszcze przydatne są różne elementy, dzięki którym można porządkować całą przestrzeń. Mam tu na myśli na przykład palisady łupane wykorzystywane na obrzeża. Albo elementy skarpowe do budowy zboczy, obramowań. Ja różne takie materiały to wszystko od Jońca mam, jest pięknie i estetycznie.

Ja dopiero na wiosnę będę aranżować ogród, ale takie elementy mogą być bardzo pomocne w sumie. Gdzie można kupić takie materiały?

Cała oferta jest dostępna na stronie https://www.joniec.pl/ . Tutaj też można łatwo wyszukać przedstawicieli w całej Polsce. Kod pocztowy w wyszukiwanie wystarczy wpisać.
Strony: [1] 2 3 ... 6


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| https://herbcio.pl/ziola-na-bole-stawow-9-propozycji/ || Forum edukacyjne || https://aktinet.pl/jaka-byla-strategia-wojskowa-zjednoczonych-kolonii/ || Co nazywamy obchodami 100-lecia? || Jakie zioła na kaszel? |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC