Forum taneczne

Kategoria ogólna => Ogłoszenia => Wątek zaczęty przez: taniecweb w Lipiec 22, 2011, 09:30:28Tytuł: Skuteczna reklama dla szkoły tańca
Wiadomość wysłana przez: taniecweb w Lipiec 22, 2011, 09:30:28
Prowadzę portal ślubny, który zajmujemy topowe pozycje pod frazami związanymi z pierwszym tańcem.
Mamy sezon na usługi szkół tańca.
W razie zainteresowania proszę o kontakt
GG: 1008148
zypolek(małpka)o2.pl


Tytuł: Odp: Skuteczna reklama dla szkoły tańca
Wiadomość wysłana przez: Basia_K w Listopad 26, 2017, 01:58:22
Chyba mam pomysł na to, w jaki sposób możecie się skutecznie zareklamować. Musicie pomyśleć o kalendarzach, coś takiego może być jak na stronie tutaj http://materialyreklamowe.info.pl/elementy-najlepiej-sprawdzaja-sie-kalendarzach-firmowych/ . Co wy na to, podoba się wam taki sposób reklamy?


Tytuł: Odp: Skuteczna reklama dla szkoły tańca
Wiadomość wysłana przez: kasik9 w Luty 18, 2018, 01:28:43
Wow, takie kalendarze faktycznie mogę być świetnym pomysłem na reklamę firmy. Chociaż chyba jednak ja pozostanę przy swoich sprawdzonych metodach, czyli ulotkach, reklamach internetowych i gadżetach firmowych ;) Co do tego ostatniego to mogę polecić stronę, z której zamawiam pendrivy, a mianowicie  http://pendrivy-reklamowe.pl/ (http://pendrivy-reklamowe.pl/usb-z-logo/drewniany-pendrive) :)


Tytuł: Odp: Skuteczna reklama dla szkoły tańca
Wiadomość wysłana przez: monbar52 w Marzec 05, 2018, 11:06:17
Prowadzone przez nas działania związane są z pomocą przedsiębiorcom. Każdy przedsiębiorca musi zmierzyć się z ogromem obowiązków, a żadnej sprawy nie wolno lekceważyć. Co do przykładów naszych działań, możemy zająć się choćby prowadzeniem fanpage'a. Więcej znajdziecie tutaj http://www.studiogo.pl.


Tytuł: Odp: Skuteczna reklama dla szkoły tańca
Wiadomość wysłana przez: Karol4443 w Marzec 18, 2019, 10:49:04
Moim zdaniem dobra reklamą dla szkoły tańca było by wynajęcie firmy https://autobox.com.pl która reklamy umieszcza na autobusach.Taka reklama na pewno dotrze do bardzo wielu ludzi i na pewn oci ludzie co zobaczą reklamę to podadzą dalej to.Lepszej reklamy na pewno nigdzie nie ma,


Tytuł: Odp: Skuteczna reklama dla szkoły tańca
Wiadomość wysłana przez: Emanuela w Kwiecie 07, 2019, 12:50:48
Ja bym tutaj była skłonna pójść w kierunku reklamy https://fabrykamarketingu.pl/programmatic-buying-rtb/ (https://fabrykamarketingu.pl/programmatic-buying-rtb/) które doskonale się sprawdzają w przypadku posiadania strony czy sklepu internetowego. Należy pamiętać, że ewentualny klient podejmuje decyzję bardzo szybko o zakupie więc tą chwilę właśnie trzeba wykorzystać. W takim wypadku fajnie jest właśnie kierować reklamę w stronę takich klientów.