Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 11:54:46
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  badania wstępne do pracy
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: badania wstępne do pracy  (Przeczytany 179 razy)
dorotija
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 43


Zobacz profil
« : Grudzie? 07, 2021, 02:21:21 »

Witajcie :) niebawem zaczynam nową pracę i właśnie dostałam skierowanie na badania medycyny pracy ( praca biurowa). Czy możecie polecić jakąś placówkę w Warszawie, gdzie można w miarę szybko umówić się do takiego specjalisty?
Zapisane
olencjaa
Użytkownik
**
Wiadomości: 84


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudzie? 07, 2021, 03:48:44 »

wiesz co ja jakiś czas temu robiłam badania okresowe w Medivicie. Przychodnia znajduje się na Mokotowie, na ulicy Rejtana 15. Nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja z terminami ale ja nie czekałam dłużej niż 2 dni także naprawdę sprawnie :)
Zapisane
polinka3
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Grudzie? 27, 2021, 03:44:50 »

ja tuż przed Wigilią robiłam badania okresowe do [pracy i też skorzystałam z oferty placówki Medivita. U nich terminy były zdecydowanie najszybsze, ja czekałam dokładnie 2 dni :) i najlepsze jest to, ze takie konsultacje mogą się tu też odbywać online więc nie trzeb a nawet jechać na Mokotów :)
Zapisane
Remedy
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Grudzie? 27, 2021, 05:12:33 »

Lekarze raczej lekceważą te badania
Zapisane
dorotija
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 43


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Grudzie? 27, 2021, 05:14:59 »

o dzięki za namiar, to rzeczywiście błyskawiczne tempo zwłaszcza, że w innych placówkach słyszałam nawet o tygodniu oczekiwania. A czy myślicie, że w moim wypadku taka konsultacja online też będzie możliwa ? nie będę musiała jeszcze do okulisty iść ?
Zapisane
polinka3
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Grudzie? 28, 2021, 11:12:10 »

ten lekarz medycyny pracy ma też drugą specjalizację, jest też okulistą :) także bez obaw, wystarczy tylko to jedno spotkanie, nie musisz dodatkowo nic wiecej załatwiać :)
Zapisane
dorotija
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 43


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Stycze? 24, 2022, 12:23:38 »

ten lekarz medycyny pracy ma też drugą specjalizację, jest też okulistą :) także bez obaw, wystarczy tylko to jedno spotkanie, nie musisz dodatkowo nic wiecej załatwiać :)

bardzo bardzo dziękuje za pomoc :) jestem już po badaniach :) na wizytę czekałam 2 dni, badanie przeprowadzone rzetelnie, lekarz bardzo uprzejmy :)
Zapisane
Prega
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Stycze? 24, 2022, 06:40:36 »

To zwykła formalność
Zapisane
polinka3
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Stycze? 31, 2022, 09:22:42 »

ten lekarz medycyny pracy ma też drugą specjalizację, jest też okulistą :) także bez obaw, wystarczy tylko to jedno spotkanie, nie musisz dodatkowo nic wiecej załatwiać :)

bardzo bardzo dziękuje za pomoc :) jestem już po badaniach :) na wizytę czekałam 2 dni, badanie przeprowadzone rzetelnie, lekarz bardzo uprzejmy :)

no i super, ze poszło tak sprawnie i jesteś zadowolona :) moja sąsiadka w tym tygodniu będzie się umawiac na konsultacje, też zmienia pracę :)
Zapisane
dorotija
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 43


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Luty 17, 2022, 06:07:26 »

no rzadko się zdarza tak wysoki standard obsługi i szybkie terminy jak w Medivicie także warto się tym dobrem dzielić :)
Zapisane
januszbu
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Luty 17, 2022, 09:38:32 »

Moje biuro współpracuje z wybranymi miejscami medycyny pracy. Niestety nie jestem z Warszawy i nie znam tam dobrych przychodni.
Zapisane

Mirenka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Luty 18, 2022, 08:54:35 »

One są zwykle bardzo po łebkach przeprowadzone
Zapisane

freedancer
Ekspert
*****
Wiadomości: 817


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Marzec 28, 2022, 08:48:18 »

A sprawdzaliście czy w centrum medyczny https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/medycyna-pracy/ - mają wolne terminy? Bo tam właśnie możecie wykonać sobie wszelkie badania, które będą wam potrzebne do pracy. Warto się do nich wybrać, bo mają dobrych specjalistów.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2022, 07:51:31 wysłana przez freedancer » Zapisane
RudaWiewióra
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Marzec 28, 2022, 10:43:08 »

A to nie jest tak, że przyszły pracodawca ma podpisaną umowę z danym zakładem medycznym...  ;)
Ciesz się, że to praca biurowa, a nie w gastronomii, tam to o wiele więcej badań  ::)
Zapisane
Milka
Ekspert
*****
Wiadomości: 931


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Kwiecie? 04, 2022, 09:29:21 »

A skoro już jesteśmy przy takich badaniach, to jakie możecie polecić centrum medycyny pracy działające na terenie Warszawy? Gdzie zazwyczaj robicie sobie takie badania w stolicy?
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| read more || https://aktinet.pl/co-to-jest-crassula-coccinea/ || https://herbcio.pl/ || https://aktinet.pl/jak-rozwiazac-zadanie-50-podzielne-przez-3/ || Busy dania polska |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC