Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 09, 2024, 02:23:16
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Inwestycja
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Inwestycja  (Przeczytany 243 razy)
arek3332
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Stycze? 10, 2021, 08:34:12 »

Jeśli ktoś zastanawia się nad bardzo dobrą inwestycją to warto skorzystać z bardzo dobrej oferty apartamenty w górach na sprzedaż . Sam z tej inwestycji ostatnio skorzystałem.
Zapisane
adam33325
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Stycze? 11, 2021, 02:17:23 »

Ja ostatnio zastanawiam się nad jedną inwestycją. Dla mnie inwestycja zawsze musi być przemyślana.
Zapisane

males
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Stycze? 12, 2021, 08:33:14 »

zdecydowanie inwestycja w apartamenty jest opłacalna, szczególnie długoterminowo

______
Ranking suchych karm dla psa
Zapisane
BoGdanko
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Stycze? 17, 2021, 10:29:32 »

Jeżeli się prowadzi własną firmę to na pewno dobrym pomysłem na inwestycję będzie pozycjonowanie stron internetowych. Sam dopiero zacząłem się interesować tym tematem, ale znalazłem już kilka ciekawych ofert, np. https://lepszymarketing.pl/oferta/pozycjonowanie-szczecin/. Co sądzicie na ten temta?
Zapisane
Zesa
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Stycze? 18, 2021, 11:50:14 »

W co się teraz inwestuje?
Zapisane
martik
Użytkownik
**
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Stycze? 22, 2021, 06:34:36 »

Jeśli chodzi o inwestowanie, to nieruchomości są dobrym pomysłem. Według mnie jest to biznes bezpieczny, nie wymaga też nie wiem jakiej wiedzy. Zawsze też można zlecić zarządzanie najmem profesjonalnej firmie, tak jak ja w Warszawie z Per modum w tej kwestii współpracuję. A w sumie to odkąd oni się tym zajmują, to ja nawet nie muszę jeździć i kontrolować.
Zapisane
Reygras
Zaawansowany użytkownik
****
Wiadomości: 423


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Luty 13, 2021, 02:07:13 »

Umiejętne inwestowanie niestety wcale nie jest takie proste. Dobrze, że dzielicie się tutaj swoimi doświadczeniami.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| Spis Aptek || https://herbcio.pl/7-naturalnych-produktow-i-ziol-na-obnizenie-cholesterolu/ || Jaką część 1 stopnia stanowi 1 minuta? || Jak powstaje dwutlenek węgla w reakcji spalania? || druk na tkaninie |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC