Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 14, 2024, 05:01:22
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Linki
| | |-+  Tarnów Restauracja
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Tarnów Restauracja  (Przeczytany 407 razy)
dolar11
Użytkownik
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« : Grudzie? 30, 2019, 12:20:38 »

Kojarzy ktoś może jakieś fajne restauracje tarnów, gdzie można udać się na jakiś nie strasznie drogi obiad? Może jest wam znana podlinkowana przeze mnie restauracja i możecie podzielić się opinią na jej temat?
Zapisane
rudzielec
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 181


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Stycze? 25, 2020, 10:37:40 »

Nie kojarzę żadnej takiej restauracji gdyż mieszkam w Warszawie. Ale za to mogę Wam polecić bardzo fajną restaurację w stolicy. mam tu na  myśli restaurację Garo Sushi w której to miałam okazję zjeść bardzo dobre sushi oraz inne równie smaczne dania kuchni japońskiej gdyż tylko taką kuchnie tam serwują. Ten kto nigdy jeszcze nie próbował takich dań z pewnością bardzo mu zasmakują gdyż dania te są niezwykłe pod każdym względem.
Zapisane
karol44445
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 25, 2020, 07:36:05 »

Ja bardzo często chodzę po restauracjach bo w domu w ogóle nie jadam.Po prostu tak lubię.
Zapisane

damian3332
Ekspert
*****
Wiadomości: 1903


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Wrzesie? 08, 2020, 08:07:37 »

Jeśli ktoś prowadzi restauracje to na pewno powinien mieć bardzo dobre papierowe słomki. Takie słomki na przykład można kupić w https://papierowe.slomki.biz .
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| read more || prace magisterskie po angielsku || https://aktinet.pl/co-to-jest-system-federalny-quizlet/ || maszyny czyszczące || read more |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC