Forum taneczne Taniec - strona główna Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 03, 2024, 02:41:59
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Aktualności: Ostatnio mieliśmy dość duże sprzątanie forum. Niektóre konta mogą być nieaktywne, za trudności przepraszamy.

+  Forum taneczne
|-+  Kategoria ogólna
| |-+  Dyskusja ogólna
| | |-+  Ogrodzenie na plac budowy
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Ogrodzenie na plac budowy  (Przeczytany 112 razy)
kramira
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 49


Zobacz profil
« : Czerwiec 18, 2021, 10:28:14 »

Hej, będę w tym roku rozpoczynać budowę mojego domu i zastanawiam się jakie ogrodzenie wybrać. Znalazłem już na stronie https://www.arad.pl/ogrodzenia-azurowe,g65.html ciekawą ofertę ogrodzeń ażurowych, co o tym sądzicie? Z góry dzięki za odpowiedzi
Zapisane
Fik49uya
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 19, 2021, 05:15:52 »

ile one kosztuje?
-
eleganckie golfy damskie
Zapisane
nita
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 221


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 21, 2021, 08:40:21 »

Jak widzę, interesują Was ogrodzenia. To mnie ciekawi, bo ja sama nie do końca wiem, co kupić. Niby ogrodzenia producent Rabski ma fajne, ale też wybór spory i jak ktoś się na tym nie zna, to godzinami wybierać może i na nic konkretnego się nie skusi. Dlatego dobrze będzie o tym pogadać. Coś ktoś może? Jak to widzicie?
Zapisane
calon
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 21, 2021, 11:17:47 »

gdzie kupić najlepiej drewniane sztachety?
Zapisane
Milka
Ekspert
*****
Wiadomości: 931


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Kwiecie? 24, 2024, 11:06:15 »

A skoro już jesteśmy przy tematach związanych z budową domu, to czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakiś dobry, sprawdzony program do kalkulacji kosztów takiej budowy? Może pamiętacie, w jakim programie był tworzony kosztorys Waszego domu?
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
« poprzedni następny »
 


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
| read more || prace magisterskie po angielsku || https://aktinet.pl/co-to-jest-system-federalny-quizlet/ || maszyny czyszczące || read more |

Powered by SMF 2.0 Beta 3.1 Public | SMF © 2006–2008, Simple Machines LLC